Apdare

Dekorētas istabas - fotoattēli un idejas telpu dekorēšanai

Dekorētas istabas - fotoattēli un idejas telpu dekorēšanai

Parasti ir tas, ka, pabeidzot mājas apdari, jūs nekavējoties sākat domāt par tās apdari. Katrā telpā ir savas īpatnības, un ideāls ir sekot dekoratīvajām tendencēm, bet neaizmirstot arī savu personīgo stilu. Galu galā jums jābūt pirmajai personai, kurai patiešām patīk jūsu mājas dekors.

Daudziem cilvēkiem kompozīcijas sastādīšana var būt ļoti grūts uzdevums, jo mūsdienās ir neskaitāmas izvēles iespējas, daudzas iespējas un iedvesmas, visdažādākās iespējas. Izvēloties perfektu rotājumu un sāciet komponēt katru mazo mājas gabalu, ir svarīgi iedvesmoties no fotogrāfijām un ekspertu padomiem..

Numurs dekorēts pelēkos toņos ar tumšu sienu. Daudz elegances

Parasti pirmā istaba, kuru domājat par dekorēšanu, ir viesistaba. Istaba ir viesmīlības telpa, un tai vienmēr jābūt kārtībā. Internetā ir skaistas dekorētu istabu iedvesmas. Izvēloties sev piemērotāko, varat atrast daudz ieteikumu.

Saturs

Maza istabas apdare

Samazinoties dzīvokļiem un mājām, ir normāli, ka īpašības kļūst arvien grūtāk izrotāt. Vietas trūkums ir problēma lielajās pilsētās, taču dekorēšanai tas nav jāierobežo.

Ir daži pamata triki, kas var padarīt jūsu istabu skaistu un pievilcīgu, tāpat kā jebkuru citu istabu, lielāku. Izmantojot pareizās mēbeles un aksesuārus, un pareizajās vietās viss var būt daudz skaistāks un estētiskāk novērtēts.

Iespējamie izkārtojumi nelielas kvadrātveida dzīvojamās istabas dekorēšanai

Palielināt nelielu istabu

Lai palielinātu plašuma sajūtu un iegūtu vietu, izmantojiet ļaunprātīgu izmantošanu neitrālie toņi. Tas ir zelta likums mazām telpām. Kaili toņi, kas robežojas ar baltu un smilškrāsu, “palielina” atmosfēru, atstājot sajūtu, ka vieta ir “atvērtāka”. Tas ir tāpēc, ka šie toņi pastiprina skaidrību; gan dabiski, gan mākslīgi. Gaisma atspoguļojas visā telpā, radot sajūtu, ka vieta ir lielāka. Turklāt katrs rotājums tiek izcelts tā krāsās un niansēs.

Spogulis dekorētos numuros

Numurs dekorēts ar spoguļiem

spogulis palielina nelielu ēdamistabu

dekoratīvais spogulis palīdz telpu palielināt

Vēl viens plaši izmantots triks ir spoguļi. Izmantojiet uz konkrētas sienas, pārklājot to visu, uz kumodēm vai bufetēm. Lai nepārslogotu, spogulim izvēlieties tikai telpas daļu. Ja vēlaties kaut ko vienkāršāku un delikātāku, vidēja izmēra spogulis redzamā vietā jau ir laba ierīce.

Mazu istabu mēbeles

Īpašas mēbeles mazām telpām daudz palīdz arī kosmosa jomā: dobie plaukti tie ir lielisks veids, kā atvērt istabu un parādīt pārējo māju. The dīvāni ar bīdāmiem sēdekļiem tie ir veids, kā uzņemt apmeklētājus un kļūt ērtākiem, skatoties televizoru. Ikdienā sēdekļi atgriežas normālā stāvoklī, ietaupot vietu.

Stilīgi iekārtots numurs ar krāsainām mēbelēm

Krāsains numurs ar mēbelēm

integrēta ēdamistaba un viesistaba

Neliela istaba, kas dekorēta ar kafijas galdiņu un ādas dīvānu

mazas dekorētas istabas 3

Telpu gadījumā, kas savienotas ar virtuvi, mēģiniet neizmantot pārāk daudz mēbeļu, lai norobežotu atstarpi starp vienu un otru, atstājot vietu brīvāku apgrozībai un palielinot pieejamās vietas sajūtu. Paklājs var labi izpildīt šo robežfunkciju, neaizņemot vietu.

Mazas dekorētas istabas: mīti

Daži cilvēki uzskata, ka telpas lieluma dēļ nav iespējams izmantot kafijas galdiņus, grāmatu skapjus un dīvānu komplektus. Patiesībā to visu ir pilnīgi iespējams izmantot, ja vien notiek saskaņošana ar vides un mēbeļu lielumu. Piemēram, pufi var būt interesanti, ja tos lieto centrā, nevis galdiņos. Tie, kas dod priekšroku tradicionālajiem, tos var izmantot normāli, taču uzmanieties, lai mēbeles netiktu piepildītas ar daudziem priekšmetiem.

Plānotās bīdāmās plaukti vai plānotie moduļi ir vēl viens interesants veids, kā labi izmantot telpu mazajā telpā un saglabāt to dekorētu. Šāda veida mēbeles jau tiek pārdotas vairākos filiāles veikalos un padara māju plānu daudz labāk izmantojamu, nepiesārņojot vidi. Attiecībā uz dīvānu komplektiem daudzi tagad tiek pārdoti mazākos izmēros. Tomēr, ja vēlaties, varat arī aizstāt vienu no gabaliem ar vienu vai diviem mazākiem sēdekļiem.

Numurs dekorēts melnbaltā krāsā

Telpu apdare ar ģipša formēšanu

Mazāki numuri var būt mājīgi un ļoti burvīgi. Vienkārši zināt, kā izlīdzināt krāsas un priekšmetus, un viss būs ideāli.

Padomi telpas dekorēšanai

Atcerieties, ka sienām un segumiem jābūt saskaņotiem ar mēbelēm un citiem dekoratīviem priekšmetiem. Paklāji un aizkari ir arī šīs saskaņošanas daļa. Ir svarīgi, lai jūsu istabā nebūtu “pārmērīgas informācijas”: daudzi cilvēki grēko, sajaucot elementus, kas savstarpēji nesaskaņojas. Kad runa ir par sava personīgā stila apzīmēšanu, ir svarīgi to nepārspīlēt.

Īpaši padomi ļoti skaistām iekārtotām telpām ir spoguļu (paneļu un vaļīgu gabalu) izmantošana, kas ievērojami palielina vietas plašuma sajūtu. Neliela istaba rada iespaidu, ka tā ir daudz lielāka, izmantojot spoguļus.

Dekorētu istabu attēli

Minimālistisks baltas dzīvojamās istabas dekors

Viesistaba, kas dekorēta ar piekārtu plauktu un skaistu koka paneli, kas atbalsta televizoru.

Balta viesistabas apdare, baltas mēbeles un galdi piešķir apkārtējai videi šo tīrības un atturības pieskārienu.

Istaba dekorēta ar sienu, kas fonā ir izklāta ar akmeņiem

Metalon profili, caurules, cenas un daudz ko citu
Civilajā celtniecībā cauruļu un slēgtu profilu pielietojums ir ļoti dažāds, sākot no ūdens cauruļvadiem ar PVC caurulēm un vara caurulēm līdz mazo arh...
Veda-Porta - Cenas, veidi, idejas un ieteikumi
Mūsdienās uzturēt māju tīru nav viegli: mūsu pilsētās ir tik daudz putekļu un kvēpu emisijas avotu, ka ir grūti uzturēt māju tīru, ja vien nav izveido...
Ekoloģiskais ķieģelis, priekšrocības, trūkumi un izgatavošana
Tiem, kas domā par ilgtspējīgu būvniecību, ekoloģisks ķieģelis tas ir labs variants. Ziniet savas priekšrocības, trūkumus un uzziniet, kā to izdarīt. ...