Putupolistirola liešana

 • Vova Lola
 • 0
 • 3023
 • 633

Dekorācija, kas piesaista sīkākās detaļas, visticamāk, izraisīs neskaitāmus komplimentus. Tas ir tāpēc, ka tieši šīs detaļas garantē elegantu un burvīgu izskatu jūsu vidē. Viens no dekorācijas priekšmetiem, par kuru rūpējas maz, ir griesti. Tikai daži cilvēki iegulda labu griestu apdari, jo maz cilvēku pievērš uzmanību. Viens no veidiem, kā popularizēt eleganci un skaistumu ģipša griestos, piemēram, ir izvēlēties putupolistirola molding. Vai jūs zināt, par ko ir runa? Izlasiet rakstu zemāk!

Iepriekš veidots putupolistirola formēšanas gabals

Saturs

 • Putupolistirola liešana
  • Putupolistirola (EPS) priekšrocības
  • Putupolistirola Sanca modeļi
 • Kur nopirkt putupolistirola formēšanu
 • Putupolistirola formēšanas cena

Putupolistirola liešana

Sīkāka informācija par putupolistirola formēšanu griezumā

Putupolistirola veidne ir rāmis, kas tiek uzklāts vienas sienas un citas sienas, kā arī telpu griestu savienojumā. Tos var izmantot jebkurā vidē, nav nekādu ierobežojumu, ne virtuvē, ne viesistabā, ne guļamistabā.

Papildus putupolistirolam ir arī no ģipša izgatavoti līstes. Tomēr šim produktam pieteikšanās laikā ir nepieciešams nedaudz vairāk, un arī cena ir augstāka.

Putupolistirola vainagu līstes ir materiāli, kas ražoti videi, kas meklē eleganci un labu garšu. Tas ir tāpēc, ka viņiem ir pilnīgi jauns dizains un tie ir saistīti ar jaunākajām tendencēm būvmateriālu tirgū..

Putupolistirola (EPS) priekšrocības

Putupolistirola liešanas lielās priekšrocības ir tā vienkāršība. Šāda veida pakalpojumiem tie tiek uzklāti ar īpašu līmi. Un pats labākais ir tas, ka tos var krāsot 24 stundas pēc tam, kad tie ir pielīmēti pie sienas. Ideāli tiem, kas meklē ātrumu. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka, tā kā tas ir izgatavots no putupolistirola, atšķirībā no ģipša, līstes jūsu mājas uzklāšanas laikā netīra.

Putupolistirola formēšanas modeļi

Pārbaudiet dažus putupolistirola pelējuma modeļus:

Putupolistirola formēšanas modeļi un izmēri

Putupolistirola liešanai ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajām plastmasas un ģipša līstēm, piemēram, zema konstrukcijas noslodze un ērta materiāla apstrāde.

Ieliekta ģipša formēšanas modelis

Izliekts ģipša formēšanas modelis ar aizkaru apdari

Putupolistirola formēšanas stūra detaļa

Putupolistirola liešana ar vietu aizkaru apdarei

Vienkārša un lēta putupolistirola liešana

Kur nopirkt putupolistirola formēšanu

Pašlaik lielākā daļa celtniecības preču veikalu piedāvā šāda veida produktus savā plauktā. Arvien vairāk brazīliešu izvēlas padarīt mājas izskatu drosmīgāku un iegulda mazākās detaļās. Putupolistirola līstes ir pieejamas gan fiziskajos veikalos, gan tiešsaistes veikalos. Internetā ir iespējams atrast putuplasta formēšanu tādos veikalos kā Mercado Livre un arī Casa & Construção. Tomēr tieši brīvajā tirgū jūs varat atrast šāda veida produktus par nedaudz lētāku cenu. Tomēr ņemiet vērā, ka, iepērkoties internetā, daudzi veikali maksā par pasta izdevumiem.

Putupolistirola formēšanas cena

Atšķirībā no daudziem mājas celtniecības materiāliem, putupolistirola liešana nav ļoti dārga. Gluži pretēji, ir iespējams tos atrast dažādiem cenu diapazoniem. Piemēram, putuplasta veidņu cena var būt sākot no R $ 5 un maksimāli līdz R $ 70. Cena var atšķirties atkarībā no ražotāja, kvalitātes, struktūras, stila un arī veikala, kurā tā tiek pārdota. Ir svarīgi veikt cenu salīdzināšanas darbu pirms došanās ārā, pērkot šāda veida produktus, cenu diapazons ļoti atšķiras atkarībā no veikala.
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą