Apdare

Izrotāts mansards - mansarda dekors, kāpnes un daudz kas cits

Izrotāts mansards - mansarda dekors, kāpnes un daudz kas cits

Brazīlijā telpu starp mājas vai ēkas griestiem un jumtu parasti sauc par bēniņiem. Ilgu laiku šī telpa tika izmantota kā mājas vide kā jebkura cita, taču mūsdienās ļoti maz cilvēku izmanto šo telpu kā dzīvojamo vidi, izņemot gadījumus, kad to izmanto kā noliktavu vai tamlīdzīgi. Bet ziniet, ka šo vidi ir iespējams izmantot ļoti foršos veidos, tāpēc mēs esam sagatavojuši dažus padomus rotātas bēniņi, pilnībā izmantotas mājas apstākļos.

1 - Bēniņi dekorēti kā skaista viesistaba ar viesistabu, biroju un kamīnu

Saturs

Kad izmantot mansardu

Pirmkārt, ir jāpiemin, ka bēniņu patiesai izmantošanai ir nepieciešama augsta jumta slīpuma pakāpe, tādējādi ļaujot videi būt ar augstiem griestiem. Šis jumta veids ir ļoti izplatīts vecākās mājās ar keramikas jumtiem, kuriem bija nepieciešama augsta slīpuma pakāpe, taču, attīstoties flīžu tehnoloģijai, slīpuma pakāpes kļuva arvien mazākas, neļaujot šo vidi pilnībā izmantot..

2- Bēniņi ar augstu slīpuma pakāpi, ļaujot griestu augstumam būt augstam

Vietās ar vēsāku klimatu, piemēram, Eiropā vai Amerikas Savienotajās Valstīs, kur var būt sniegs, ir arī izplatīts gadījums, kad jumtam ir lielāks slīpums, lai veicinātu sniega plūsmu, tas arī atvieglo šo vietu bēniņu novietošanu ar kājām - pietiekami daudz tiesību izmantot mājas apstākļos.

Kā izrotāt bēniņus

Pirmkārt, ir nepieciešams, lai vide būtu pārklāta ar oderi un lai būtu piemērota grīda lietošanai. Odere palīdz uzlabot bēniņu siltuma rādītājus, izolējot daļu siltuma, kas nokrīt tieši uz jumta. Grīda ir būtiska, lai pilnībā izmantotu vidi, tā var būt pat koka grīda vai, ja jūsu mājas augšējā stāvā ir plāksne, tā var būt keramikas grīda.

3- koka odere bēniņiem

Jāņem vērā arī tas, ka Brazīlija ir karsta valsts. Valsts lielākajā daļā siltuma ir iespējams pavadīt lielāko daļu gada, un, tā kā bēniņi ir vide, kas gandrīz tieši uzņem saules gaismu, karstums tur var būt nepanesams. Lai pārvarētu šo problēmu, ir nepieciešams izmantot siltumizolatoru zem jumta, lai uzlabotu ēkas siltuma rādītājus. Tirgū ir pieejamas vairākas iespējas, piemēram, akmens vate vai stikls, kas ievērojami uzlabo termoakustisko sniegumu.

4 - Mūsdienīgs mansarda dzīvoklis

5 - mājīga divvietīga guļamistaba bēniņos

6 - jauka istaba, kas uzstādīta zem jumta, ar panorāmas logu

7 - bēniņi dzīvesvietā ar tiešu atvēršanu balkonam

8 - guļamistabas panorāmas pārsegs

9 - šķietami koka darbi mansarda apdarē

UZMANĪBU: Ja jūsu māja ir pārklāta ar jumta plāksni zem jumta, pārliecinieties, ka plātnes strukturālais aprēķins ļauj cilvēkiem pārvietoties pa plātni. Parasti šāda veida pārklājums tiek veikts tikai tāpēc, lai izturētu neregulāru satiksmi, tas ir, vienu vai divus cilvēkus vienlaikus, lai veiktu pārklājuma apkopi. Ja vēlaties izmantot mansardu, pārliecinieties, ka jūsu plāksne ir paredzēta lietošanai, lai izvairītos no nopietniem negadījumiem jūsu mājās.

Bēniņu kāpnes

Vēl viens svarīgs jautājums, kas jāņem vērā, domājot par to, kā izrotāt un izmantot mansardu jūsu mājās, ir kāpnes: kā tiks nodrošināta piekļuve videi. Parasti bēniņu kāpnes viņi galu galā ir diezgan slīpi, jo telpā trūkst vietas, taču viņiem ir jābūt burvīgiem. Apskatiet dažus kāpņu attēlus zemāk:

10 - spirālveida kāpnes uz bēniņiem

11 - Saliekamās kāpnes bēniņiem

10 citas grāmatu skapju idejas
Gudrība ir kaut kas tāds, kas mūs padara bagātākas un attīstītākas būtnes, galu galā tas ir mūsu vienīgais īpašums, ko neviens mums nevar atņemt. Nu, ...
Grīdas mēteļa plaukts - cenas, modeļi un daudz kas cits
Vai jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kurš ierodas telpā, jau uzliek maisu uz rakstāmgalda un uzmet drēbes uz krēsla? Laipni lūdzam neorganizēto klubā...
Tualetes dekorēšana - segumi, tapetes un daudz ko citu
Vides noformējums mūsdienās ir ļoti atkārtota tēma. Tas ir tāpēc, ka cilvēki arvien vairāk vēlas pielāgot un personalizēt savas telpas, lai padarītu t...