Apdare

Ar rokām darināts paklājs +45 pārsteidzoši un radoši modeļi! • 【2020】

Ar rokām darināts paklājs +45 pārsteidzoši un radoši modeļi! • 【2020】

Ir vairāki paņēmieni un piederumi, lai uzlabotu mājas dekoru. Starp šīm idejām mēs izceļam roku darbs paklājs, vienkārša un pieejama ideja jebkurai videi.

Šīs ierīces īsumā var atrasties dažādās vietās, vai nu pie durvīm, zem izlietnes vai dīvāna, pie galdiņiem. Liela priekšrocība ir modeļu daudzpusība: krāsaini, lieli, mazi, kvadrātveida, apaļi, ovāli ...

Tātad, kā būtu apburt ar virkni roku darbs paklāju attēli? Mēs esam izvēlējušies dažus pārsteidzošus attēlus, lai jūs iedvesmotu, + lieliskus dekorēšanas padomus un soli pa solim.

Tēmas

45 roku darbs paklāju modeļi + lieliski dekorēšanas padomi

Izmantot paklāji dekorēt mājas dekoru ir vienkārša un praktiska ideja. Gabals piešķir videi plusu, vai tas būtu liels vai mazs modelis, ar dažādām krāsām un apdari.

Labāk par to ir zināt, ka tā ir pieejama alternatīva. O roku darbs paklājs, piemēram, tā ir pieejama versija, kuru varat izveidot pats soli pa solim.

Šāda paklāja ražošanai ir vairāki ideāli materiāli. Visparastākais ir auklas vai tamborējums. Ir pat cilvēki, kas specializējas šajā tehnikā un pat pārdod gabalus ar skaistām detaļām.

Vēl viens tradicionāls modelis ir auduma paklājs, kuras mērķis ir atkārtoti izmantot tos atlokus, kas tiktu izmesti. Rezultāts ir viegls, krāsains modelis, ko virtuvē var novietot uz durvīm, cita starpā piemērojot viesistabas mēbelēm.

Ar rokām darināta paklāja fotogrāfijas un modeļi

Ja jūs plānojat izrotāt savu māju ar paklāju, kas kalpo arī kā funkcionāls priekšmets, ir vērts pārbaudīt dažas neticamas versijas. Mēs izvēlējāmies vairākas fotogrāfijas, lai jūs iedvesmotos.

Ar rokām darināts audums / šenila paklājs

O roku darbs auduma paklājs ir viens no labākajiem modeļiem dzīvojamo istabu un guļamistabu dekorēšanai. Šenila versija apbur ar izskatu, apdari un skaistumu, kas ir ideāls risinājums apkārtējās vides dekorēšanai.

Pēc interjera dizaina ekspertu domām, interesanta ideja ir apvienot šenila paklājs ar citiem tā paša auduma materiāliem: spilveni, aizkari un pat polsterējums.

Šo audumu var atrast par ļoti pieņemamu cenu specializētos veikalos. Ir patīkami apvienot krāsas, lai padarītu gabalu elegantāku - piemēram, balstoties uz prātīgu toni un detaļām siltākās un dzīvīgākās krāsās, piemēram.

Paklājs var paļauties uz skaistām detaļām un krāsu spēlēm, piemēram, ziliem toņiem, piemēram.

Roku darbs vecs džinsu paklājs

Nezināt, ko darīt ar nolietotiem džinsiem un citiem šī materiāla gabaliem? Kā būtu, ja tos padarītu par skaistiem roku darbs vecs džinsu paklājs?

Nu, šī ideja ir populāra un ļoti izplatīta vairākās mājās. Liela priekšrocība ir pretestība, jo džinsi dabiski ir biezs audums. Turklāt tam ir dažādas mazgāšanas reizes, vai tas būtu gaišāks vai tumšāks.

Tāpēc ir iespējams izgatavot rūtainu džinsa paklāju ar apmali, ar lentēm un lūžņiem un tikai ar bikšu kabatām. Ir vairākas radošas iedvesmas, kas priecē.

zils tas ir vairumā toņu, to ir viegli saskaņot ar vairāku istabu dekoratīvo stilu. Tomēr laba norāde ir atstāt šo rokām darināto paklāju mitrās vietās, piemēram, virtuvē un vannas istabā.

Modelis piedāvā džinsu kvadrātus, ieskaitot džinsu kabatas

Džinsu paklājs sastāv no auduma kvadrātiem

Paklājā ir džinsu audumi

Džinsa paklājs tika izmantots bērnu istabā

Paklājs ar džinsu kabatām

Paklājs ar džinsiem

Ar rokām darinātam paklājam var būt ģeometriskas formas (taisnstūri vai kvadrāti), kā arī sirds forma un citas figūras.

Džinsu paklājam ir sirds forma

Ar rokām darināts paklājs

Skaista un praktiska iespēja padarīt jūsu māju elegantāku ir ar rokām darināts salāpīts paklājs. Ir vērts savākt visus šos auduma gabalus, lai izveidotu unikālu gabalu, kas var būt vienkāršs vai pilnīgi izsmalcināts.

Zemāk patchwork attēls veido tukānu. Ievērojiet, ka tika izmantoti dažādu krāsu izgriezumi, kas veidoja katru putna daļu papildus zaļajam fonam, kas izceļ figūru.

The krāsains savārstījums var atkārtoti izmantot, lai saliktu pilnīgu paklāju. Tas ir lieliski piemērots, lai dekorētu, piemēram, dzīvojamo istabu un guļamistabu apdari. Jauks padoms, lai vēl vairāk uzlabotu dekorācijas, ir saskaņot polsterējuma krāsas un faktūras.

Modelis ir zivs forma un jautras krāsas

Patchwork paklāji var veidot visdažādākās figūras! No otras puses, tie var būt ģeometriski, tāpat kā modelis taisnstūros uz kvadrātveida vai taisnstūrveida pamatnes.

Paklājs ir izdruku sajaukums

Modelis piedāvā jautras krāsas un rakstainus plāksterus

Izdruku sajaukums izceļ gabalu un piešķir dinamisku pieskārienu jebkuram dekorēšanas stilam.

Kvadrātveida paklāja centrā ir sajaukti dažādi lūžņi un krāsas

Rozā paklājs ir gaišs un smalks

Kvadrātveida paklājā ir apdrukāti audumi

Ar rokām darināts auklas paklājs

Mēs arī izceļam roku darbs auklu paklājs. Izgatavots no tamborēšanas, tas pievērš uzmanību nevainojamai apdarei. Patiesībā ir nepieciešama izsmalcināta tehnika, lai izgatavotu šo modeli.

Lai dotu jums ideju, daži tiek pārdoti par augstu cenu, tāpēc tā ir laba iespēja tiem, kuri vēlas nopelnīt naudu no amatniecības.

Labā ziņa ir tā, ka jūs varat iemācīties izgatavot auklas paklāju pats. Izmantojot labas konsultācijas un apmācību, jūs varat izgatavot skaistus gabalus, lai rotā jūsu māju.

Šis modelis roku darbs paklājs var būt vairākas krāsas. Tas ir lieliski piemērots viesistabas izpušķošanai, īpaši, ja tas ir uzstādīts tuvu mēbelēm, piemēram, dīvānam, bufetēm, plauktiem vai kafijas galdiņiem..

Paklājs dzeltenā un pelēkā krāsā ir moderns

No otras puses, tamborēšanas iespējas atbilst telpām, ieskaitot bērnu istabas. Interesanta ideja ir apvienot tos ar higiēnas komplektu un citiem tā paša materiāla gabaliem.

Pelēkajā paklājā ir tamborētas zvaigznes

Paklājs ir veidots no sešstūriem

Paklājs var būt skrejceļa stils, apaļš, liels un kvadrātveida, īsāk sakot, ir vairāki veidi.

Toņu un formu daudzveidība pievērš uzmanību. Jūs varat izgatavot visu, sākot no vienkārša modeļa līdz paklājiem treknrakstā, ar krāsu un izdruku komplektu.

Ovāls paklājs ieguva puslokus, lai izveidotu mākoņa formas gabalu

Grāmatu skapis ar atzveltnes krēslu veido lasīšanas stūri

Uz gultas gultas pārklājs un tamborēšanas spilveni

Centrā tiek uzklāti oranži tamborēti ziedi


Daudzpusība ir roku darbs paklājs. Tāpēc ir svarīgi, lai šis gabals rotātu jūsu māju. Izvēlieties sev tīkamāko modeli, iegādājieties vai uzziniet, kā to izdarīt soli pa solim.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Sekojiet mūsu ekskluzīvajam ierakstam ar populārākajiem paklāju modeļiem tirgū. Mēs ceram, ka jums patika saturs. Komentējiet un kopīgojiet. Uz nākamo.

Mazo māju modeļi - fotogrāfijas un plāni
Vai jūs plānojat būvēt, bet vienīgais, ko jūs zināt, ir tas, ka jums ir nepieciešams mazāks projekts? izbraukšana mazo māju modeļi lieliski iedvesmoti...
Pētījuma projekts, likums, projekta nozīme
Šajā ierakstā jūs atklāsiet, kas tas ir iepriekšējs dizains, tā patieso nozīmi, un jūs arī zināt 3 galvenos veidus un to darbību. Melnraksts būtībā ir...
Rampas slīpums, kā aprēķināt + 3 padomi
Arhitekti un inženieri ir atbildīgi par darbu analīzi un nodrošināšanu invalīdu pieejamība projektos. Šodien es uzrunāšu uzbrauktuves slīpums. Parasti...