Apdare

Tamborēšanas paklājs vannas istabai - 72 skaistas idejas un soli pa solim!

Tamborēšanas paklājs vannas istabai - 72 skaistas idejas un soli pa solim!

Tamborēšanas paklājs vannas istabai ir ļoti universāls gabals, galu galā tas apvieno ar rokām darinātu apdari ar kokvilnas paklāja funkcionalitāti, kam ir lieliska ūdens absorbcija un pēc visa rokām darināta darba dekoratīvā veidā un ar lielu personību tiek novērsta ūdens laistīšana vannas istabā. ienest unikālus stilus vides apdarē.

Un, ja jums patīk priekšlikums izmantot tamborēto paklāju vannas istabā, mēs esam apkopojuši daudzas iedvesmas un neticamus modeļus videi, kā arī soli pa solim un grafiku, lai izveidotu savu gabalu un izmantotu prasmes praksē.

Tēmas

Tamborēšanas paklāja fotoattēli un modeļi vannas istabai

Tamborēšanas paklājs vienkāršai vannas istabai

Kad runa ir par tamborētu vannas istabas komplekta izveidi, viena no iespējām ir vienkārši un neitrāli gabali, kas ir lieliski piemēroti dažādu vannas stilu komponēšanai..

Kā iedvesma šāda veida tamborēšanas spēlei, šeit piedāvājumā ir 3 gabalu komplekts, no kuriem 2 ir paklāji un piederums tualetes poda vākam.

Visi gabali tika izgatavoti neapstrādātā virknē, kas saglabā vannas komplekta neitrālu krāsu. Turklāt ar rokām darināts darbs joprojām rada tamborēšanas sprauslas ap paklājiem, apdarinot ovālas formas gabalus.

Vienkāršo šuvju komplekts tika izgatavots rozā auklā

Vienkāršie paklāji ir no vieglas auklas

Vienkāršie gabali tika izgatavoti no dzeltenās un melnās auklas

Paklāji tika izgatavoti no ananāsu dūriena

Vienkāršais paklājs ir aprīkots ar tualeti

Tamborēts vannas istabas paklājs ar ziediem

Starp visbiežāk sastopamajiem tamborēšanas paklāju veidiem vannas istabās ar grieztu ziedu tamborētiem rotātiem gabaliem mēdz būt ļoti liela nozīme vannas istabu apdarē.

Kā iedvesma šim apģērba stilam, kas dekorēts ar ziediem, iedvesma ir komplekts, kas izgatavots no neapstrādātas auklas un ar ovālas formas paklājiem.

Rotājumā ir tamborēti ziedi, kas uzklāti uz paklājiem, un tas izceļ ziedus zilā gradienta virknē, kas izceļas neapstrādātas auklas priekšā, ko izmanto paklāju pamatnē..

Lai pievienotu virknes detaļām papildu detaļas un apdari, ir pievienotas tamborēšanas loksnes, kas atrodas zem ziediem un piešķir vēl maigāku pieskārienu rokām darinātiem un dekorētiem paklājiem..

Ziedi atstāj krāsainus paklājus

Kvadrātveida tamborēšanas paklājs sastāv no ziediem

Paklāju ar ziediem komplekts sniedz informāciju par izplūdušo virkni

Komplekts nodrošina purpura ziedu uzklāšanu

Paklāji melnā auklā izceļ sarkanīgi ziedus

Zari ar tamborētiem ziediem tika uzklāti virs vienkāršiem paklājiem

Tamborēšanas paklājs kāju vannas istabai

Tamborēšanas paklājs vannas istabai var arī sekot tematiskākam priekšlikumam, piemēram, idejai par kāju paklājiem, lai izveidotu šo vidi, tāpēc dekors ir vēl jautrāks, un kāju žāvēšana uz šādas formas paklāja būs iespaidīga!

Iedvesmojoties no vannas paklāja kājas formā, šeit ir piedāvāts modelis, kas izgatavots no violetas krāsas auklas un lielas kājas formā, kas ir ideāli piemērots paklājam ar citu formu un kas atbilst vannas istabas videi.

Vide rada arī citus tamborēšanas gabalus, piemēram, paklāju tualetei un piederumu tualetes vākam, un šie gabali arī rada mini tamborēšanas kājas, saglabājot pilnīgu harmoniju starp virknes gabaliem, kas veido vidi.

Paklājs ir kvadrātveida un ar mazām kājām

Paklājam ir taisnstūrveida forma un pēdas

Paklāju pāris ir kā pēdas

Stīgu paklājs nes mazas kājas

Taisnstūrveida paklājs rada slēgtas šuves, kas veido pēdu dizainu

Tamborēšanas paklājs pūces vannas istabai

Vannas istabas tamborēšanas paklājam ir dažādi stili, un viena no iespējām ir paklājs ar atšķirīgu formu, kā to parāda šī radošā ideja par pūces paklāju.

Priekšlikumā pūces paklājs ir likme par rokām darinātu gabalu, un tā bija izvēle salikt tamborēšanas komplektu vannas istabai.

Šajā gadījumā vannas istabas komplektu veido 3 gabali, divi pūces paklāji un tualetes pārvalks, arī tamborēti un ievērojot to pašu stilu, saglabājot pūces ideju kā galveno vannas istabas apdari..

Pūces paklāju komplekts ir sarkanā krāsā

Pūču komplekts sastāv no dažādiem gabaliņiem vannas istabai

Komplekts tualetē ienes pūces paklāju

Pūces veido gabalu komplektu vannas istabai

Violetas stīgas pūces veido vannas istabas dekoru

Krāsains tamborēšanas paklājs vannas istabai

Vannas istabas paklājs var būt lieliska izvēle, lai uzlabotu dekoru un pat pārveidotu vidi, kā tas ir gadījumā ar krāsainiem paklājiem, kas var dot krāsu pieskārienu neitrālu krāsu un klasiskā stila vidēs..

Kā iedvesma krāsainam vannas istabas paklājam, šī ideja rada roku veidotu tamborēšanas spirāles stila modeli, dažādojot tehniku ​​klasiskajā tamborēšanas paklājā.

Spirālveida paklājs rada krāsainas svītras un tamborētas ziedu aplikācijas, kas videi piešķir vēl vienu krāsu un rotājumu.

Papildus krāsainajam spirālveida paklājam telpā ir arī tualetes vāka pārsegs, kas atbilst paklāja stilam un saglabā tamborēšanas gabalus pilnīgā harmonijā..

Krāsainu paklāju komplekts ir ideāli piemērots bērnu vannas istabai

Ovālas formas paklāji ir zemes

Gabali ir virknes krāsu sajaukumā

Paklāji ir ovālas formas

Vannas istabas komplektā ir detaļas par pinkainu auklu

Stīgu gabali ir zilā un baltā duets

Vannas istabas auklu komplekts sajauc rozā un pelēkā nokrāsas

Kvadrātveida / taisnstūrveida tamborēts vannas istabas paklājs

Tiem, kas dod priekšroku tradicionālākiem tamborēšanas paklāju formātiem, viena no iespējām ir kvadrātveida un taisnstūrveida modeļi, kurus ir viegli izgatavot un kuri vannas istabā izskatās pārsteidzoši..

Kā iedvesma šāda veida paklājiem, šī ideja rada kvadrātveida tamborēšanas tehniku, kas atsevišķi darbojas mazos kvadrātos un pēc tam tiek savienoti blakus, lai paklājam piešķirtu kvadrātveida vai taisnstūrveida formu.

Šajā gadījumā kvadrātveida tamborēšanas tehnika tika izmantota, lai izveidotu visu tamborēšanas komplektu vannas istabai, kas ir trīsdaļīgs komplekts - vienkāršs taisnstūra paklājs, tualetes paklājs un tualetes vāka piederums.

Vannas istabas komplekts piešķir modernu pieskārienu neona virkņu iedarbības dēļ, atšķirībā no melnās auklas, kas ir jautra kombinācija vannas istabas uzlabošanai un izcelšanai..

Taisnstūra gabalu komplekts rada zemes toņu gradientu

Gabaliem tika izmantota kvadrātveida tamborēšana

Krāsains svītrainais stīgas skrējējs sniedzas pāri vannas istabai

Vannas istabas gabali ir izgatavoti no neapstrādātas auklas

Taisnstūrveida paklāji ir marsalas un baltas auklas sajaukums

Kvadrātveida tamborēšanas tehnika bija izvēle roku darbs

Skrejceliņa stila paklājs vienā un tajā pašā gabalā apvieno dažādas šuves

Apaļš tamborēts paklājs vannas istabai

Starp idejām par apaļu tamborēšanas paklāju vannas istabai, viens no iedvesmas avotiem ir šis virknes gabalu komplekts vides dekorēšanai.

Piedāvājumā komplekts sastāv no 3 tamborēšanas gabaliem, kas ievēro apaļo stilu, saglabājot harmoniju starp gabaliņiem.

Vannas istabas komplektā ietilpst apaļais paklājs, paklājs tualetes zonai un piederums tualetes vākam, saglabājot visus tamborēšanas gabalus vienā stilā, neapstrādātā virknē un ar centrālo ziedu, kas paklājiem piešķir krāsu. un vannas istabas dekoru pieskāriens.

Apaļajam paklājam ir tamborēta ziedu apmale gaišos toņos

Sarkanās auklas gabali rotā vannas istabu

Apaļā paklāja centrā ir tamborētas emocijzīmes

Apaļā paklāja centrā ir saulespuķe

Apaļais krāsainais auklas paklājs atbilst citiem tamborēšanas gabaliem, kas rotā vannas istabu

Vannas istabas komplekts tika izgatavots neapstrādātā veidā

Kā padarīt tamborēšanas paklāju vannas istabai?

Ja jums jau ir prasmes ar tamborējumiem un aukliņām, ir pienācis laiks izveidot pārsteidzošus tamborēšanas paklāju modeļus vannas istabai.

Tam mēs esam apkopojuši grafikas un receptes, kas soli pa solim māca izgatavot pārsteidzošus šo paklāju modeļus, lai jūs varētu izveidot gabalus savai mājai un pat gūt papildu ienākumus, pārdodot roku darbs vannas paklājus..

Grafikā parādīts taisnstūra paklājs ar kājām

Grafikā parādīts paklāju komplekts

Diagrammā soli pa solim redzams vāzes paklājs

Soli pa solim ovālajam paklājam ir grafika un receptes

Pārskatā iemācīts izgatavot vāzes paklāju

Vai jums patika idejas? Pastāstiet mums, kurš modelis jums vislabāk patika, un, ja jūs jau esat praktiski izmantojis dažas grafikas, lai izveidotu šo roku darināto gabalu.

Iepriekš lietotas betona mājas - viss par
Mūsdienās mūsu tēma ir ļoti interesanta un ļoti pieprasīta cilvēkiem, kuri meklē jauninājumus un mūsdienīgumu. Mēs runājam par saliekamām mājām, kuras...
Lauku māja
Aprakstot vietu vai pat māju, mēs domājam par detaļām, kas piesaistīja mūsu uzmanību, kā šī vieta ir skaista un mierīga, par objektiem, kas mūs kaut k...
Ekoloģiskās mājas
Vai jūs vairāk uztraucat vides problēmas? Zināt, kādi tie ir ekoloģiskās mājas, kā tie ir uzbūvēti un kā tie traucē videi. Cilvēki visā pasaulē vairāk...