Apdare

STRIPELS paklājs dekorācijā +45 iespaidīgas idejas!

STRIPELS paklājs dekorācijā +45 iespaidīgas idejas!

O svītrainais paklājs tā ir klasika dekorācijā. Tas ir gabals, kas izceļas ar daudzpusību un var dekorēt vairākas istabas jūsu mājās, it īpaši viesistabu.

Ja jūs meklējat lieliskas paklāja iespējas, lai padarītu vidi skaistāku un elegantāku, ir vērts labāk zināt šīs variācijas. Mēs esam sagatavojuši šo pilno saturu ar lieliskiem padomiem un veidnēm, lai jūs varētu satikties un iedvesmoties.

Tēmas

Paklājs ir dekoratīvs priekšmets, ko gadsimtiem ilgi izmanto dekorēšanas vidē. Pirmie gabali tika izgatavoti senajā Persijā, tagad Irānā, tāpēc persiešu paklāji ir visdārgākie un vēlamākie pasaulē.

Kopš tā laika tajā ir notikušas daudzas izmaiņas attiecībā uz izgatavošanu, izmēru, krāsu, faktūru, īsi sakot, virkni perfektu veidu, kā dekorēt istabas grīdu, istabas ieeju, guļamistabas, kā arī citus scenārijus.

Starp visbiežāk sastopamajiem veidiem ir svītrainais paklājs, uzskatīja par pārdošanas panākumiem veikalos. Galvenā iezīme ir daudzpusība. Turklāt tas ir pieejams, skaists un funkcionāls.

Vieglums to atrast un ievietot dekorācijā garantē visdažādākās tendences, ar daudzām iedvesmām dažādām vidēm. Tāpēc eksperti pat uzskata, ka tas ir savvaļas elements, lai padarītu jūsu māju izsmalcinātāku.

Svītrainā paklāja fotogrāfijas un modeļi

Kā apdarē iekļaut svītrainu paklāju?

Daudzi elementi šķiet diskrēti, taču tie ir būtiski scenārija uzlabošanai. Piemēram, mājas istabā jābūt dažiem priekšmetiem, kas uzlabo vidi.

O paklājs tā ir lieliska iespēja, it īpaši, ja tā atšķiras no parastās. Svītraina versija ir labi novērtēta daudziem cilvēkiem. Šīs svītras piešķir gabalam īpašu pieskārienu, neatkarīgi no tā, vai tas ir dubultā vai krāsains. Laba kombinācija ir būtiska, lai padarītu skaistu gabalu, izceļot jūsu dizainu.

Tāpēc, svītrainais paklājs var veidot visdažādākos dekorēšanas stilus - vai tas būtu tīrs, minimālistisks, moderns, zemniecisks, retro, īsi sakot. Papildus istabām šis paklājs var sastādīt arī citas mājas telpas, kā arī gaiteņus, ieejas un kāpnes.

Koridoru var padarīt vieglāku un izceltu ar svītrainu paklāju, apvienojot ar gleznām un dažiem priekšmetiem, kas līdz tam bija "paslēpti". Uz kāpnēm tas izceļ materiālus un apdari, kā arī ieejas, kas ir skaistākas ar šī elementa klātbūtni.

Citi svītrainu paklāja izmantošanas veidi:

Lai jūs iedvesmotu, mēs esam izvēlējušies visbiežāk sastopamos svītrainos paklāju veidus. 

Melnbalts svītrains paklājs

Kā mēs esam norādījuši, pievienošanās melns un balts tas ir klasisks. Tāpēc tas izskatās lieliski uz svītrainām paklāja, lai uzlabotu dažādu stilu telpu dekoru.

Jūs to varat apvienot ar daudzām dažādām mēbelēm un stiliem, taču tiem ir tāds pats krāsu raksts, piemēram, pelēkajiem vai pelēkbaltajiem toņiem. Skatiet dažas interesantas idejas.

Šim modelim ir super modernas melnas svītras

Skaista kombinācija ar citām mēbelēm un aksesuāriem mājā

Dzīvokļa istabā izceļas lielais paklājs

Jūs varat papildināt svītrainu paklāju ar baltu dīvānu

Melnbaltās svītras lieliski sakrīt

Vintage istabai ir skaistāka dekorācija ar šo svītrainu paklāju

Formas padara paklāju skaistāku un modernāku

Ideja ir apvienot paklāju ar visiem vides elementiem

Kā būtu ar šo melnbalto paklāju lauku telpā?

Tendence uz istabu ar koka grīdām

Krāsains svītrainais paklājs

O krāsains svītrainais paklājs tas ir tradicionāls arī daudzos dekoratīvos projektos. Svītrām var būt vairākas variācijas, lai īsumā piešķirtu dzīvīgu pieskārienu telpai, gaiteņiem, guļamistabām.

Paklāju ir vērts izmantot uz neitrālas vai koka grīdas, tas noteikti būs izceltais scenārijs. Fotogrāfijās redzami daži forši projekti.

Skaists paklājs, kas izceļas uz istabas koka grīdas

Skaists modelis ar dažādām krāsām, lai padarītu jebkuru telpu brīnišķīgu

Krāsu sajaukums, lai uzlabotu gabalu

Kā būtu ar paklāju ar šīm dažādajām apdrukām?

Viesistaba ar krāsainu svītrainu paklāju

Svītrainā versija ir lieliski piemērota dažādām vidēm

Krāsu kombinācija ar zemes toņiem

Mazajam paklājam ir savītas krāsainas svītras

Auduma modelis ar vairākām paralēlām krāsām

Kā būtu ar šo svītraino paklāju, lai padarītu jūsu istabu elegantāku?

Zils svītrainais paklājs

Viens no pieprasītākajiem modeļiem ir zili svītrains paklājs. Šai variācijai ir virkne papildinājumu, piemēram, balts, kas rotāšanai piešķir mūsdienīgu un līdzsvarotu pieskārienu.

Citas idejas, kas parasti harmonizējas: zila un brūna, zila un pelēka, zila un bēša, zila un pelēcīgi balta. Turklāt liela priekšrocība ir izvēlēties gabalu ar dažādiem ziliem toņiem: jūras, karalisko, bērnu, tirkīzu, cita starpā.

Protams, jūsu projekts izskatīsies skaisti, izmantojot šo svītrainu paklāja versiju. Vienkārši zināt, kā to iekļaut dažādos dekoratīvos stilos, kā parādīts fotoattēlos.

Šim modelim ir vairākas zilo un pelēko detaļu nokrāsas

Baltas detaļas un formas padara paklāju skaistāku un pievilcīgāku

Skaista zila, balta un bēša kombinācija

Tumši zils, pelēks un balts, lai padarītu jūsu viesistabu elegantu

Tumši zili toņi lieliski atbilst baltajam

Šī mazā versija ir ideāli piemērota mājas ārdurvīm

Liels etniskais paklājs, lai atstātu jūsu māju ar skaistu rotājumu

Tumši zila versija ar baltiem akcentiem

Neliels zili balts svītrainais paklājs

Ja jums patīk diskrēti modeļi, tas ir lielisks zilā un baltā paklāja variants


Patiesībā svītrainais paklājs tā ir skaista dekoratīva iespēja jūsu mājām. Kā būtu ar derībām uz šo modeli? Pārmeklējiet mēbeļu, apdares un amatniecības veikalus. Jūs noteikti atradīsit perfektu versiju.

Izpildiet mūsu padomus un pastāstiet mums, kādi ir jūsu iespaidi. Mēs ceram, ka jums tas patika. Lai veicas un tiekamies vēlāk. 

Apskaušanas diena - datums, kas ir simpātijas žests
O apskāvienu diena ir viens no skaistākajiem un visaptverošākajiem piemiņas datumiem uz planētas. Vai vēlaties uzzināt, kad to svin un kā svinēt? Skat...
Indijas kostīms, kas pārsniedz 16 fotoattēlus un padomus
Vai tā ir tematiska ballīte? indijas kostīms tas vienmēr ir viens no pieprasītākajiem. Skatiet skaistus, radošus padomus un uzziniet, kā to viegli izv...
Vienkārši un improvizēti kostīmi 12 radošas idejas
Neatkarīgi no pasākuma veida, ja tas prasa fantāzijas izmantošanu, jums vienmēr ir jāievieš jauninājumi un jābūt oriģinālam. Skatiet padomus par vienk...