Apdare

Dzīvojamās istabas paklāji - viesistabas dekors

Dzīvojamās istabas paklāji - viesistabas dekors

Dzīvojamā istaba vairumā gadījumu ir pirmā istaba, kuru redzat, ieejot dzīvesvietā. Tieši tur tiek sarunāti viesi, draugi, viesi un notiek mijiedarbība starp saimnieku un apmeklētāju. Kāpēc tieši istabas apdarei, šīs telpas organizēšanai un uzkopšanai jābūt nevainojamai, papildus mēbelēm, apdarei un, protams, pēdējam pieskārienam, istabas paklājiem. Jo skaistāka, jo labāk, jo tā ir mājas “vizītkarte”, jo neviens nejūtas labi, uzturoties nekārtīgā vietā un bez organizācijas. Un, ja kāda detaļa dekorā nav laba, tas, iespējams, pievērsīs daudz lielāku uzmanību, nekā ir pareizi.

paklājs ar apļveida dizainu viesistabai

Saturs

Kā izvēlēties starp istabas paklājiem

Paklājs ir viens no visbiežāk izmantotajiem priekšmetiem telpā, taču lielākā daļa cilvēku precīzi nezina, kā to izvēlēties. Ir svarīgi uzsvērt, ka jūsu izvēlei / pirkumam jābūt vienai no pēdējām darbībām, jo ​​visas mēbeles, starpsienas un plaukti jau ir uz vietas, kā arī noteikti stili un krāsas, lai beigās viss apvienotos..

Pirmais noteikums ir nepārspīlēt izmēru, ja telpa ir maza, un dīvānu mērījumus ņemt par pamatu, lai tas nebūtu nesamērīgs. Nav problēmu ļaut paklājam pārvietoties zem dīvāna un atzveltnes krēsliem vai pat pabeigt tieši blakus tiem; vienīgā uzmanība jāpievērš tam, lai paklājs neaizņemtu visu telpu, ieskaitot atstarpes starp mēbelēm. Ja viesistabai un ēdamistabai ir viena un tā pati telpa, paklājs norobežos vietu starp abām vidēm. Piemēram: paklāja novietošana starp dīvāniem vai mājas kinozāles par atzīmē TV istabas atrašanās vietu.

plašs paklājs TV istabai

Ir iespējams atrast visdažādākos gatavos viesistabas paklājus ar dažādu formu, izmēru un krāsu. Austrumniekiem šajā ziņā ir senas tradīcijas (persiešiem vislielākā kultūras izpausme ir aušanā), un viņus uzskata par skaistākajiem (un arī dārgākajiem). Tie, kas pazīstami kā “no augšas”, piešķir izsmalcinātību un mūsdienīgumu, un tos arvien vairāk izmanto dzīvojamo istabu dekorēšanai, lai nodrošinātu mājīguma sajūtu. Ādas izstrādājumi atkal pieaug, jo tie bija modē pirms gadu desmitiem. Ir arī vērts spēlēt savārstījums un sintētiskās šķiedras tiem, kas vēlas ilgtspējīgu un mūsdienīgu vidi.

Tomēr ir uzņēmumi, kas apvieno klienta gribu ar telpā pieejamo vietu un ražo pēc pasūtījuma izgatavotu gabalu tieši tā, kā persona vēlas. Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties pielāgotu izmēru toņus, un cena tiek aprēķināta par kvadrātmetru. Ja telpā ir liela cilvēku aprite, atcerieties, ka kopšanai un uzturēšanai jābūt pastāvīgai. Ja dīvānam ir augstas kājas un paklājs nevienā vietā nav iestrēdzis, jūs varat pielīmēt neslīdošas līmlentes, lai novērstu slīdēšanu.

Labs padoms ir tas, ka jums ir vismaz divu veidu istabas paklāji. Siltākos periodos gaišāki audumi un maigākas krāsas tik ļoti “nesasilda” vidi. Ziemas laikā jūs varat uzdrīkstēties un izmantot smagus audumus un stiprākas krāsas, kā arī nodrošināt vides akustisko aizsardzību.

Paklāju fotogrāfijas

Zemāk mēs esam sagatavojuši nelielu paklāju paklāju galeriju, lai jūs varētu izrotāt savu istabu:

1- plašs paklājs TV istabai
2- pinkains bēšs paklājs
3 - melns paklājs viesistabai

4- cilne dekorētai baltai telpai
5
6 roku darbs paklājs viesistabai

7- Izšūti paklāji viesistabai
8 - viesistabai dekorēts paklājs
9- viesistabas paklājs ar apļveida dizainu

Avoti: Ja meklējat 1., 8. un 9. paklāju, apskatiet Tapetes São Carlos.

Bisotado spogulis - cena, slīpēts, bronza
Vai jūs zināt, kas ir viens Divpusējs spogulis? Vai vēlaties dekorācijā izmantot modeli, bet nezināt, kā? Pārbaudiet visu šajā rakstā sniegto informāc...
Betona vāze - Kā izmantot dekorēšanai? Kā pagatavot? Cena
Vāzes vienmēr ir izmantotas kā dekorēšanas sastāvdaļa dažādās vidēs. Šodien mēs runāsim par betona katls apdarē un kā padarīt. O betona katls paz...
Halovīni noformējums - dari to pats
Šī jau ir viena no gaidītākajām ballītēm šeit, Brazīlijā, lai gan tā nenāk no mūsu kultūras. Uzziniet, kā padarīt a Halovīni noformējums! Halovīn...