Apdare

Burvīgi aizkaru audumi

Burvīgi aizkaru audumi

Aizkaru novietošana noteiktā vidē ir ļoti svarīga detaļa: aizkariem ir spēks "pabeigt" kompozīciju, padarot vietu vēl skaistāku un dekorētāku. Turklāt acīmredzamais aizkaru izmantojums ietver vides privātuma uzturēšanu, tās sildīšanu un gaismas iekļūšanas kontroli. Bet, lai aizkaru varētu izmantot visās tā priekšrocībās, ir svarīgi rūpīgi izvēlēties katrai videi ideālo audumu.

Aizkars no jauktiem audumiem

Tehniski aizkaru izgatavošanā var izmantot jebkuru audumu, taču ir daži, kas ir vairāk ieteicami vai nu to izturības, biezuma vai pat krāsas dēļ..

Lai izvēloties netiktu pieļautas kļūdas, ņemiet vērā, kādas īpašības jūs vēlaties iegūt izvēlētajā vidē.

Saturs

Viegli un dekoratīvi audumi

Virtuvēm un bērnu guļamistabām aizkaram jābūt vieglam un dekoratīvam. Tā būs dekorācijas būtiska sastāvdaļa, un tai jābūt izturīgai un viegli tīrāmai, jo risks, ka tās vieglāk sasmērēsies, ir ļoti liels. Bērnu apsvērumu gadījumā ir svarīgi arī pārbaudīt, vai produkts nav toksisks, jo gabala garums var būt tiešā saskarē ar bērnu augumu.

1 - aizkars bērnu istabām ar īpaši vieglu izšūtu audumu

2 - Divvietīgs guļamistabas aizkaru audums, kas sieti izšuvumus ar sarža pinumu

3 - Gaišos aizkaru audumus var uzņemt ne tikai telpas. Šajā virtuvē apgaismojumu nodrošina aizkars, kas ielaiž gaismu

4 - Divvietīgu guļamistabu aizver voile aizkars, ļoti viegls un gaismu caurlaidīgs audums, bet tas ļauj pārim privātumu.

5 - Silueta aizkars - audums, kas imitē aizkaru žalūzijas

6 - viesistaba ar Silhouette aizkaru, kas ļauj gaismai iekļūt telpā

7 - viesistaba ar īpaši vieglu aizkaru ar pelēku audumu

8 - Virtuve ar baltām žalūzijām, lai telpā varētu iekļūt gaisma

Parasti šie aizkari nav daudz slāņu un sastāv no mežģīnēm vai sarža pinuma.

Biezi un aptumšojami audumi

TV telpām, mājas kinozālēm un guļamistabām, ja ir daudz gaismas, ideāls ir bloķēt šo pārmērīgas gaismas iekļūšanu. Black out (vai aptumšošana) ir biezs audums, parasti bez izdrukām, kas nodrošina gandrīz 100% gaismas bloķēšanu, padarot vidi ļoti tumšu un svaigu.

Šis slānis kalpo kā filtrs, kas novērš gaismas caurbraukšanu, un dekoratīvā daļa ir saistīta ar plānākiem un vieglākiem audumiem, kurus var novietot virs tā, tādējādi veidojot aizkaru ar vairākiem slāņiem.

Tiem, kas vēlas tumšāku vietu, bet neizmantojot aptumšošanu, ir pieejami linu aizkari, kas ir biezāki un cieti ataudi. Lai nezaudētu aizkaru vieglumu, tam var būt mežģīņu detaļas.

9 - Šajā telpā gaismu pilnībā bloķē aptumšojošais aizkars.

10 - Aizkars ar tumšu tumšo audumu, lai bloķētu nevēlamu apgaismojumu no apkārtējās vides

11 - Vēl viena ļoti interesanta ideja ir šī aptumšojošā aizkara ar apdrukātu audumu, kas piešķir dzīvībai vairāk vides

12 - Šis aizkars ir izgatavots ar aptumšojošu audumu, kura tekstūra ir vairāk līdzīga audumam

13 - veltņa tipa aizkars ar super foršu apdruku videi

Vai jums patika mūsu aizkaru padomi? Apskatiet arī mūsu žalūziju padomus!

Kas jums jāzina pirms pirkuma

Pareizais mērījums ap logu ir vissvarīgākais. Sānos vienmēr atstājiet atstarpi, katrā pusē 20 cm. Ja jūsu mājai ir ģipša rāmis, ieguldiet aizkarā: tas paslēpj aizkaru celiņu, padarot vietu skaistāku un labāku. Tas izskatās lieliski dzīvojamās istabās un guļamistabās.

Pirms dodaties iepirkties, pierakstiet visus datus. Ja vēlaties kaut ko patiesi personalizētāku, ieguldiet labu aizkaru ražotājā. Papildus tam, ka gabals tiek izgatavots atbilstoši jūsu vajadzībām, garums un piemērotība būs nevainojama.

Neredzams plaukts Soli pa solim un 20 foršas idejas
Vai esat dzirdējuši par neredzams plaukts? Šis gabals ir jauna tendence vides apdarē, turklāt tā ir ļoti funkcionāla, organizējot grāmatas, žurnālus u...
50 sienas skulptūru modeļi un iedvesmas, kā to izmantot!
Sienas dekorēšana ir veids, kā izvairīties no tradicionālās grīdas apdares un joprojām baudīt vertikālo telpu. Mūsdienu veids, kā ieguldīt šāda veida ...
Tamborēšanas galda centrs 60 veidnes, grafikas un receptes!
Sīkāka informācija padara mājas apdari pilnīgi atšķirīgu, un, ja jums patīk amatniecība, ideāla likme uz dekoru ir tamborēšanas galda centrālais eleme...