Apdare

Apdares audumi sienām, mēbelēm, grīdām

Apdares audumi sienām, mēbelēm, grīdām

Viens no mūsdienās plaši izmantotajiem dekoru stiliem, kas ir ļoti karsts, ir dekorēšana ar audumiem. Kaut arī vintage, šis stils ir arī ļoti moderns, atkarībā no audumiem un apdrukām. Tāpēc galu galā mēs nolēmām runāt vairāk par šo tēmu, par audumiem dekorēšanai, kurš gan nevēlas tagad mainīt to veco mēbeļu seju, daudz neiztērējot, vai ne?

Audumus var izmantot dažādos veidos, un pat ir iespējams pārklāt sienas, kā tas ir ar dekoratīviem audumiem, kurus izmanto dekorēšanai, lai gan galvenie izmantošanas veidi joprojām ir aizkari un mēbeļu pārklājumi, piemēram, dīvānu pārvalki un vairāki citi..

Apdares audumi

Voile ir audums, ko plaši izmanto aizkaru izgatavošanā. Šī auduma sastāvs pārsvarā ir 100% poliesters, kas izceļas ar bagātīgu apdari un apdari.

Papildus slavenajam lietojumam aizkaru ražošanā, voile var izmantot arī gultas pārklāju, segu un pat spilvenu pārklāšanai. Tāpēc tas ir piemērots dažādu gabalu dekorēšanai.

Baltais aizkars

krāsains caurspīdīgs aizkars

Kokvilna, kā visiem būtu jāzina, ir izgatavota no zīdainiem pavedieniem, kas ieskauj kokvilnas sēklas. Šī auduma galvenā iezīme ir tā maigums, papildus izturībai, izturībai un pat ērtībai izmantošanai dekorēšanā.

Tātad, ja jūs meklējat audumu, lai dekorētu jūsu dīvānu, krēslu spilvenus vai jebkuru citu priekšmetu, ideāls ir izvēlēties kokvilnu, lai izveidotu oderi.

Dekoratīvs kokvilnas aizkars

Lins ir audums, kas veidots caur šķiedrām un tiek iegūts no linacejas. Gan auga, gan auduma galvenā īpašība ir tā izturība un izturība, kas padara to par vienu no galvenajiem audumiem, kas izvēlēti, dekorējot ar audumiem..

Dekoratīvs veļas aizkars

Garie linu aizkari aizkaru apdarē

Samts ir arī lielisks variants tiem, kas vēlas dekorēt ar audumiem. Tas ir audums, kas var būt dabīgs un / vai sintētisks, un tam ir viena puse, iekšpusē, gluda, un otra puse, ārpuse, pārklāta ar stingriem, īsiem matiem, kas piešķir samtenei tik raksturīgo maigumu.

Dīvāns ar samta pārklājumu

Šiks dekorā mēbeles ar samta pārklājumu

Sintētiskās ādas sastāvā ir tādi elementi kā poliesteris, neilons un poliuretāns. Galvenā ādas īpašība ir termiskais komforts, papildus tās skaidrajai apdarei, kas priecē visus.

Tāpēc, ja jūs domājat dekorēt dažas mēbeles ar audumiem, apsveriet ādu savā izvēlē, tā var būt lieliska iespēja, it īpaši aukstākajos apgabalos.

Sintētiskas ādas pārklājums uz dekoratīvā dīvāna

Sintētiskas ādas paneļi mājas dekorā

Organza tiem, kas nezina, ir smalks audums, ko tradicionāli izgatavo no zīdtārpiņu nepārtrauktā pavediena, un mūsdienās to var ražot arī ar sintētisko šķiedru, piemēram, poliestera vai neilona, ​​kombināciju. Šī auduma galvenā īpašība ir spīdums - kas piešķir nepārspējamu šarmu jūsu dekoram. Tātad, ja tas, ko vēlaties, ir spīdošs, deriet uz organzu, kuru nenožēlosiet.

Organza aizkars uz āra balkona

Dzīvojamo organzu priekškars

Skandināvu apdare Kas tas ir? Padomi, DIY + 40 fotogrāfijas!
Tiem, kam patīk standartizēts, organizēts, elegants un mājīgs koncepts, bez daudz informācijas, kā arī ar plašuma un miera sajūtu, skandināvu dekors i...
Krāsaina istaba Skaisti fotoattēli, modeļi un apdares padomi
Maza vai plata, gara vai zema, dzīvojamā istaba ir viena no tām vidēm, kurai dekoram jābūt perfektam vai pēc iespējas tuvākam. Tā ir pirmā iekštelpu v...
Vāks krēsliem un atzveltnes krēsliem, 44 izņēmuma modeļi!
Krēslu un atzveltnes krēslu pārvalks tā ir vienkārša iespēja izrotāt ēdamistabu, virtuvi, guļamistabu vai viesistabu. Tāpat šis priekšmets tiek izvēlē...