Apdare

Apdares tendences 2020 redz, kas šogad pieaug

Apdares tendences 2020 redz, kas šogad pieaug

2020. gads būs šāds: ilgtspējīgs, tehnoloģisks, krāsains un sensoro. Kurš teica? Lieli zīmoli, sociālie tīkli un pētījumu institūti. Un ko tas nozīmē praksē? Ka apdares tendences 2020. gadam daudz vairāk pateiks par būtni, nekā par to, ka ir. Viņi izpētīs pieredzi un sajūtas. Gads jēdzienu apvienošanai, nevis to nodalīšanai. Gads bez pareiza vai nepareiza. Vienu gadu būt tam, ko vēlaties, un dzīvot, kā vēlaties.

Tikai to, ka? Protams, nē! Šajā dekoratīvajā Visumā notiek daudz vairāk, un mēs negrasījāmies palaist garām iespēju jums visu pastāstīt. Tāpēc esiet gatavs pārbaudīt galvenās dekorēšanas tendences 2020. gadam:

Kas diktē apdares tendences?

Tāpat kā modē, arī apdare un interjera dizains seko tendencēm, kas gadu no gada mainās.

Tie, kas parasti slēpjas aiz šīm jaunajām idejām, ir lielie dizaina vārdi un zīmoli, piemēram, zviedru gigants IKEA (līderis mēbeļu un interjera dizaina segmentā) un Pantone (pasaules atsauce krāsās). Sociālie tīkli, it īpaši Pinterest un Instagram, un tādi pētniecības institūti kā WGSN, kas specializējas tendenču izstrādē, pamatojoties uz indivīdu uzvedības analīzi, ir atbildīgi arī par jaunu tendenču konfigurēšanu..

Piemēram, IKEA zīmols savā katalogā izlaida piecus pīlārus, lai apmierinātu mājas vajadzības 2020. gadā, proti: komforts, drošība, piederība, īpašums un privātums.

Komforta priekšmets attiecas uz cilvēku spēju justies ērti un apmierināti ar apkārtējo vidi. Drošības ziņā ideja ir veicināt viesmīlīgu vidi, drošu patvērumu, nedaudz atstājot slēdzeņu un piekaramo slēdzeņu ideju.

Savukārt piederības jēdziens ir tieši saistīts ar spēju tikt pieņemtam tā, it kā tas patiešām ir, un atpazīt sevi vietā, kur cilvēks dzīvo. Visbeidzot, īpašuma un privātuma ideja nāk runāt par spēku kontrolēt telpu, kurā dzīvojat, ar tiesībām uz vidi, kas nodrošina pārdomas un atvienošanos.

Bet tas vēl nav viss! Tur ir vairāk, sekojiet:

Atkārtota saikne ar dabu

Ilgtspēja, atkārtota izmantošana un dabisko materiālu izmantošana būs atslēgvārdi 2020. gadā. Pēc tendences (un vajadzības), kas pieaug katru dienu, dizaineriem, arhitektiem un dekoratoriem būs misija arvien vairāk iekļaut projektos ilgtspējības jēdzienus. , piemēram, saules enerģija, lietus ūdens savākšana, atkārtoti izmantoti materiāli, piemēram, nojaukšanas koksne.

Arī bambuss, keramika, salmi, klūgas un citi dabīgi materiāli 2020. gadā noteiks tendenci. Tie būs visur, sākot no dīvāna līdz sienas pārklājumam, izmantojot virtuves piederumus..

Mums jāpiemin arī augi. Viņi turpina izplatīt mīlestību zaļajos toņos visā mājā.

Krāsas visām gaumēm

Lai gan Pantone ir izvēlējies Classic Blue kā 2020. gada krāsu un WGSN ir nosaukusi Neo Mint par jauno sensāciju, liecības būs arī citas krāsas.

Tāpat kā rozā toņos, parādot, ka Rosa Millennial vēl nav izgājis no modes, dzeltenās krāsas, īpaši tās, kas vistuvāk atrodas sinepēm, un visdažādākie zaļie toņi.

Arī klasiskie un neitrālie toņi, piemēram, balts, pelēks un melns, 2020. gadā parādīs savu spēku.

Vēl viena liela likme 2020. gadam ir zemes krāsu palete, tāpat kā terakota, okera un kaila gadījumā. Lieliski piemērota apvienošanai ar dabīgiem materiāliem un dabas jēdzienu, kas caurvij vidi.

Upcycling

Un mēs nevaram runāt par dabu, ja nerunājam par ilgtspējību un jēdzienu “velosipēdu pārvietošanās”. Nezinu, kas tas ir? Mēs paskaidrojam. Upcycling ir radoša tādu materiālu un izstrādājumu atkārtota izmantošana, kuru derīguma termiņš parasti beidzas vai kuriem vairs nav komerciālas vērtības.

Upcycling viss tiek izgudrots no jauna, tas iegūst jaunas funkcijas, lietojumus un dizainu. Palete kļūst par dīvānu, vecie džinsi kļūst par spilvena pārvalku, vecās durvis kļūst par galvas klāju utt..

Laba meklēšana senlietu izstādēs vai lietotu preču veikalos būs arī 2020. gada seja. Ak, protams, tas vecais labais apmeklējums vecvecāku mājā, mēģinot glābt kādu unikālu, vēstures un nostalģijas pilnu gabalu.

Tāpēc pārstrāde, atkārtota izmantošana un pārkārtošana būs modē 2020. gadā, parādot, ka ir iespējams apvienot dizainu, izsmalcinātību un stilu ar ilgtspējību.

Iet iekšā, burtiski

2020. gads ir arī pagrieziena gads uz iekšu, burtiski, vai nu sevī, vai māju iekšienē. Apdares un dizaina ziņā tas nozīmē, ka mājas būs uzņēmīgākas un mājīgākas par visu citu.

Lai sasniegtu šo mērķi, spilveni un mīkstas segas, lampas īpaša apgaismojuma radīšanai, labi virtuves piederumi, lai kalpotu sev un apmeklētājiem.

Šī tendence norāda arī uz nepieciešamību pēc vēl lielākas vides integrācijas, sabrūkot sienām un dinamizējot telpas. Kas mūs noved pie cita atklājuma: 2020. gads būs bēniņu un studijas māju gads.

Tehnoloģija apvienojumā ar vienkāršību

Ja, no vienas puses, viss liek domāt, ka 2020. gads būs vienkāršības, dabas un atjaunotnes pilns gads, no otras puses, tehnoloģija progresē un iekaro arvien lielāku vietu dzīvesvietās.

Tas ir lieliski, lai parādītu, ka mūsdienu cilvēks var būt ekoloģisks un ilgtspējīgs, neatsakoties no komforta un noteiktām ērtībām. Nemaz nerunājot par to, ka tehnoloģija ir arī lielisks ilgtspējīgu darbību sabiedrotais.

Tāpēc nebrīnieties par sadzīves tehnikas atkārtotu izmantošanu, kas pakļaujas balss komandām un inteliģentiem sensoriem, kas spēj ieslēgt un izslēgt gaismas, kā arī atvērt un aizvērt krānus.

Līknes, līnijas un ģeometrija

2020. gads nav noteikumu diktēts gads. Šajās 366 dienās viss var, arī formas, kas būs mājas sastāvā.

Gatavojieties gadam, kurā tiks izcelti organiski izliekumi un kustības, taisnas līnijas un ģeometriskas formas, neatkarīgi no tā, vai tie ir kvadrāti, taisnstūri, sešstūri vai daudzstūri, kas būs dizaineru redzeslokā..

Maksimālisms un minimālisms

Ja 2019. gadu iezīmēja minimālisms, 2020. gads nes pretēju virzību: maksimālisma. Es domāju, ka tas ir stila beigas minimāls? Protams, nē! Viņš turpina sagrābt sirdis.

Izrādās, ka 2020. gadā būs ierasts redzēt arī pilnas un apdares pilnas vides. Daudz krāsu, daudz attēlu pie sienas, daudz mēbeļu piepilda katru mājas vietu.

Roku darbs

Vēl viena nozīmīga tendence 2020. gadam ir roku darbs. Tas var būt mēbele vai krūze, tas nav svarīgi, šeit tiks skaitīts tas personīgais un ekskluzīvais pieskāriens gabalos. Rūpnieciski ražotu detaļu zemnieciskāks un mazāk plastificēts izskats ir viss, kas jūsu mājām būs vajadzīgs ērtākam, mājīgākam un patiesākam.

Viss redzeslokā

Iepriekšējos gados redzamā atvērtās glabāšanas koncepcija turpinās. Šeit lieli, smagi skapji atstāj notikuma vietu, lai varētu izmantot nišas un plauktus. Guļamistabās saglabājas ideja par atvērtiem skapjiem, kas piestiprināti aramām. Virtuvēs, plauktos, nišās un pat redeļu kastēs. Viesistabā un ēdamistabā ratiņi ar vienkāršiem, tomēr elegantiem dizaina nodalījumiem un plauktiem.

Papildus tam, ka videi tiek nodrošināta lielāka vizuālā elpa, atvērta krātuve ļauj ikdienas priekšmetiem, piemēram, grāmatām, virtuves piederumiem, kaklarotām un cepurēm, kļūt par dekoratīviem gabaliem. Vai atceraties ideju par lietu pārveidošanu? Jo tas lieliski iederas tieši šeit.

Daudzfunkcionalitāte

Nevar noliegt, ka mājas 2020. gadā paliks mazas. Atrisinājums? Daudzfunkcionālas mēbeles. Likmes par mēbelēm, kas redzējušas kaut ko citu, ir kļuvušas par nepieciešamību.

Vienkrāsains un tonis toņu vidēs

Ne visiem tas patīk, bet ikviens, kurš novērtē monohromatiskās vides ideju, identificēsies ar šo tendenci.

Un, kad mēs runājam vienkrāsaini, mēs neatsaucamies uz melnbaltām telpām. Nevar būt. Vienkrāsains 2020. gadā ir krāsa, daudz krāsu. Tāpēc neuztraucieties, ja saskaraties ar visu zaļu, zilu vai rozā vidi. No grīdas līdz griestiem, caur mēbelēm, šī krāsa piesūcinātā vide būs viena no 2020. gada priekšrocībām.

Bet, ja jums tas viss šķiet nedaudz pārspīlēts, neuztraucieties. Laba alternatīva ir derēt par skaņdarbu, kas tonizē. Izvēlieties krāsu, definējiet iecienītākās nianses un voilà!

Kolāžas

Abstrakti, krāsaini raksti ar diferencētām izdrukām 2020. gadā zīmogs māju sienas. Ideja ir pavisam vienkārša: vienkārši sagrieziet papīra gabalus un ielīmējiet tos uz sienas, kā vēlaties, veidojot jautru un nepretenciozu sienas gleznojumu, bet pilnu ar stils.

Gradienta efekts

Tāpat kā toņa tonis, gradienta vai gradienta efekts pieaugs 2020. gadā. Ideja ir izmantot kompozīcijas, kas sākas no gaišākas nianses līdz sasniedz tumšāku, neatkarīgi no tā, vai tās var iziet cauri krāsu variācijām..

Viss norāda, ka šī tendence kļūs populāra audumos, štancējot spilvenu pārvalkus, segas, palagus un pārvalkus gultās.

Pazeminātas gultas

Pazeminātās gultas ir vēl viena spēcīga tendence 2020. gadam. Šāda veida gultas, kas pazīstamas arī kā japāņu gultas, ir novietotas tuvu grīdai, kas ir ideāli piemērota minimālisma stila videi..

Pazeminātās gultas var novietot uz starpstāviem vai uz grīdas augstākas daļas.

Redzēt un sajust

Visbeidzot, vēl viena spēcīga tendence 2020. gadam ir maņu dizains. Kas tas ir? Gabali, kas paredzēti, lai radītu kaut kādu ietekmi uz cilvēka nervu sistēmu. Tas var būt caur smaržām, faktūrām vai krāsām. Citiem vārdiem sakot, 2020. gads būs gads, kad to var aptaustīt, saost un sajust.

Un tad kura no šīm dekorēšanas tendencēm 2020. gadā runāja skaļāk jūsu sirdī?

1. attēls - praktiski un mūsdienīgi risinājumi mazām virtuvēm (mikrodzīvokļi, studijas, bēniņi).

2. attēls - augstā sola vietā ir cita veida integrācija (zemie galdi, paneļi, bīdāmās durvis).

3. attēls - portugāļu akmens stila mozaīkas apšuvums.

4. attēls - balto sienu vietā izmantojiet koka paneļus.

5. attēls - jauna apgaismojuma sliežu ēra, galvenokārt industriālajam stilam.

6. attēls - krāsainas javas.

7. attēls - labāka telpas izmantošana pat logos.

8. attēls - Platner atzveltnes krēsls un krēsls būs šī gada mīlulis.

9. attēls - naktsgaldiņš ar dažādām funkcijām (piemēram, tualetes galds). Tam nav obligāti jābūt tādam pašam dizainam kā laulātajam.

10. attēls - koka līstes.

11. attēls - mēbeles no dabīgiem salmiem.

12. attēls - ieejas zāle kļūst arvien pārsteidzošāka un funkcionālāka.

13. attēls - Mantra ir Suvinil 2020. gada krāsa (vairāk slēgta zila).

14. attēls - grīdas radošās lapas.

15. attēls - kāpnes ar drosmīgāku dizainu.

16. attēls - metāliska mēbeļu un mēbeļu apdare.

17. attēls - Boiserie.

18. attēls - arvien biežāk tiek izmantoti balkoni.

19. attēls - dažādi paneļi, lai sadalītu vidi.

20. attēls - Jaunais rotājuma piederums: Kaws.

21. attēls - virtuves skapis ar Provansas dizainu.

22. attēls - atkārtota izmantošana dekorēšanai.

23. attēls - pārsteidzošu telpu pāreja.

24. attēls - ovāli spoguļi.

25. attēls - melnas krāsas sanitārtehnikas piederumi.

26. attēls - vairāk aprīkots pagrabs.

27. attēls - flīzes arvien stiprāk rotā.

28. attēls - Pantone 2020 krāsa: klasiski zila.

29. attēls - kastīšu nišas ar diferencētāku attieksmi: flīzes, flīzes, krāsainākas.

30. attēls - Pagination Chevron.

31. attēls - neredzamas durvis. Iegūstiet tādu pašu apdari kā siena.

32. attēls - Lielākā daļa mūsdienu gultu, izgatavotas pēc pasūtījuma.

33. attēls - mēbeles, kurās tiek izmantotas atvilktnes un kastīšu sistēma.

34. attēls - gradienta sienas paneļa līmējošā sistēma.

35. attēls - atzveltnes krēsli būs istabas uzmanības centrā.

36. attēls - bufetes ļaus ceļu joslu grozam.

37. attēls - mēbeles ar melnu apdari.

38. attēls - dažādu mežu toņi vienā un tajā pašā mēbelē.

39. attēls - Sienas ar granilīta efektu.

40. attēls - moduļu dīvānu izmantošana, jo tie vairāk integrējas un pielāgojas jebkura veida telpām.

Kā izgatavot koka plauktus
Plaukti papildus objektu organizēšanas un tīrīšanas atbalstam var būt lieliski sabiedrotie noteiktu vides apdarē. Tomēr, neraugoties uz to, ka tie ir ...
Kompakti virtuves projekti - skapji, izlietnes un daudz ko citu
Liela problēma, ar ko pēdējā laikā saskaras cilvēki, ir telpu trūkums: lielas mājas kļūst arvien dārgākas, un daudzu cilvēku risinājums ir dzīvokļi ar...
Kā izveidot savu lasīšanas stūri
Tikai daži cilvēki šodien var atļauties lielu istabu tikai savas bibliotēkas ierīkošanai, vai ne? Ēkas kļūst aizvien ciešākas, telpas vairāk strīdas, ...