Ziedu veidi - dārziem, vāzēm un kāzu rotāšanai

 • Cody Carpenter
 • 0
 • 2541
 • 296

Ziedu izmantošana mājas dekoros ir vienkāršs veids, kā padarīt visu skaistāku. Papildus tam, lai padarītu māju skaistāku, ziedi piedāvā arī patīkamu aromātu un sniedz prieku jebkurai videi. Iepazīstieties ar vispopulārākajām ziedu veidi dārzam, vāzēm un kāzām.

Atšķirībā no sulīgajiem augiem, visi ziedu veidi prasa nedaudz vairāk uzmanības un uzmanības. Bet neuztraucieties, jo atkarībā no sugas ir iespējams saskaņot pat visparastāko rutīnu ar viņu pelnīto aprūpi..

Ziedu veidi - dārziem, vāzēm un kāzu rotāšanai

Tātad, ja vēlaties sākt dekorēt savu māju, izmantojot ziedus, vai ja jūs gatavojaties rīkot kāzu ballīti un vēlaties redzēt skaistu pasākumu ieteikumus, pārbaudiet tālāk.

Saturs

 • Populārākie ziedu veidi
  • Ziedu veidi vāzēm
   • Neļķu zieds
   • violets
   • Vienpadsmitos
  • Dārza ziedu veidi
   • Alamanda
   • Lavanda
  • Kāzu ziedu veidi

Populārākie ziedu veidi

Par laimi šeit, Brazīlijā, mums ir neticama flora, un ir daudz veidu ziedu, kas noteikti atbilst visām gaumēm un stiliem.

Tātad, es uzskatu, ka jums nebūs problēmu atrast dažas sugas, kuras ievietot katrā mājas stūrī, darba vidē un kāzu dekorā, ja piemērojams.

Tā kā katram gadījumam un pat katrai dzīvesvietas vietai ir dažādi ziedu veidi, skatiet populārākos ziedu veidus šeit.

Piekļūstiet arī dekorēšanas idejām ar lieliskas garšas un viegli izgatavojamiem ziediem.

Ziedu veidi vāzēm

Neļķu zieds

Neapšaubāmi, neļķu zieds ir skaists vienlaikus, ka tas rada daudz vienkāršības. Tāpēc neļķu izteiksmīgo un eksotisko krāsu dēļ tā ir ideāli piemērota, lai komponētu vidi ar tīru dekoru un kurai nepieciešama krāsa. To var izmantot arī lauku un lauku rotājumos.

Ir iespējams atrast neļķes dažādās krāsās: balta, sarkana, oranža, rozā, rozā ar baltu, dzeltenu, violetu.

violets

Tas neapšaubāmi ir paredzēts tiem, kam tas ne tikai patīk, bet arī ir laiks veltīt sevi dārzkopībai. Tomēr vijolītēm nepieciešama īpaša piesardzība, apūdeņošana pareizajā pasākumā, lai izvairītos no sakņu puves, pareizā gaisma ir pareiza, lai ziedlapiņas nededzinātu.

Vienpadsmitos

Tātad jums nav laika rūpēties par ziediem? Padoms ir jābūt mājās pulksten vienpadsmitos. Tas pats, turklāt to ir ļoti viegli stādīt, tam nav darbietilpīgas apkopes, un tam joprojām ir skaistas ziedlapiņas, kas pievērš uzmanību dekorēšanai.

Dārza ziedu veidi

Šajā konkrētajā gadījumā jau ir iespējams domāt par sugām, kas aug vairāk. Dārza ziediem noteikti jābūt stiprākiem, jo ​​tie ir pakļauti saules gaismai ilgāk un tieši.

Arī aukstās vietās viņiem ir jāpretojas vējam un iespējamām salnām, nededzinot ziedlapiņas un neizžūstot.

Alamanda

Protams, jūs jau esat redzējis alamandu dārzos un pārsteigts par tās skaistumu. Augs rada lielus un sulīgus ziedus ar dzeltenu krāsu un formu kā kaklu.

Viņi ir ļoti izturīgi pret laika darbību un izskatās skaisti jebkurā dārzā. Nav tāda veida, kas piešķirtu jums vairāk dzīves.

Lavanda

Vēl viens skaista un ļoti smaržīga dārza ieteikums ir lavanda, kas ar savu violeto krāsu rada skaistumu, prieku un vieglumu.

Kāzu ziedu veidi

Visbeidzot, apskatīsim dažus ieteikumus par ziediem, kas tiek izmantoti kāzu rotāšanā.
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą