Apdare

Dzeltenas nokrāsas - 50 padomi, lai izveidotu skaistu rotājumu ar krāsu!

Dzeltenas nokrāsas - 50 padomi, lai izveidotu skaistu rotājumu ar krāsu!

Pašlaik ir daudz dekoratīvu dizainu ar dzeltenās nokrāsas. Šī krāsa ir ieguvusi nozīmi un ir sastopama dzīvojamo istabu, guļamistabu, virtuvju un pat vannas istabu montāžā.

O dzeltens tas ir lieliski piemērots, lai apgaismotu vidi un piešķirtu dzīvīgumu. Turklāt tas labi sajaucas ar neitrālākām krāsām un var pielāgoties pat karstākajiem toņiem.

Tāpēc dekorācijā ir vērts zināt visu dzeltenās krāsas spēku. Izprotiet krāsu nozīmi, pārsteidziet sevi ar labām kombinācijām un redziet daudz iespaidīgu fotoattēlu.

Tēmas

Šajā visaptverošajā ceļvedī uzziniet, kā izmantot dzeltenos toņus jūsu mājas dekorā!

Lai gan lielākajā daļā dekoratīvo projektu ir pamanāmas prātīgas krāsas, arvien lielāka nozīme ir līdz šim uzskatītajiem savdabīgajiem toņiem, piemēram, dzeltenajiem.

Daudziem cilvēkiem ir zināma pretestība šīs krāsas izmantošanai tieši tāpēc, ka viņi domā, ka tā ir "pārāk karsta" un atstās dekorāciju neharmonisku. Tomēr, pēc ekspertu domām, ir pilnīgi iespējams to izmantot vairākos jēdzienos - vai nu detaļās, vai arī kā kopēju izcelšanu.

Faktiski krāsa lieliski pielāgojas dažādiem scenārijiem

Dzeltenās krāsas nozīme

Pirmkārt, ir interesanti uzzināt dzeltena krāsa nozīmē. Populārā veidā tā ir krāsa, kas vienmēr ir saistīta ar bagātību un naudu, tik daudz, ka to pielūdz daudzi cilvēki tādos datumos kā Jaunais gads.

Turklāt tas simbolizē sauli un karstās vasaras dienas ar optimistisku, atvieglinātu un priecīgu nospiedumu. Dzeltenais apzīmē laimi, dzīvīgumu un piešķir dinamisku pieskārienu jebkurai vietai. Ne velti visi tā toņi izceļas pat detaļās.

Saskaņā ar daudziem uzskatiem dzeltenais ir saistīts arī ar radošums. Vide ar šo krāsu pamodina labas sajūtas, rada gaismu un labas vibrācijas, palīdzot ģenerēt idejas. Šī iemesla dēļ daudzas aģentūras un biroju telpas iegulda dekoros ar šo toni.

Saskaņā ar krāsu psiholoģiju šī krāsa palīdz piesaistīt cilvēku uzmanību. Asociācija ar pārpilnību ir bagātība, patiesībā zelta dēļ tā ir ļoti derīga. No otras puses, tāpat kā sarkans, tas palīdz stimulēt apetīti - ņemiet vērā, ka daudzos restorānos šī krāsa ir izcelta dekorā.

Iedvesma dažādiem projektiem

Kādi ir galvenie dzeltenās krāsas toņi?

Krāsu paletē ir daži dzeltenās nokrāsas kas izceļas ar apdari, modi un citiem scenārijiem:

Citi dzeltenās krāsas toņi: kanārijputniņš, narciss, ananāss, pasifloras augļi, kukurūza, pienenes, banāns utt..

Saskaņā ar tabulu jūs varat noteikt citus dzeltenās krāsas toņus

Kādas krāsas atbilst dzeltenai?

Dzeltenais atbilst krāsu diapazonam. Parasti tas ir ideāls ar neitrālākām iespējām, jo ​​būtībā tas ir dzīvs un dzīvs. No otras puses, tas labi sader arī ar citām karstām alternatīvām. Tāpēc ir vērts pielāgot dzeltenu rotājumu ar:

Pelēks: ir labākā krāsa, kas palīdz mīkstināt dzeltenās krāsas intensitāti. Lieliska ideja ir nokrāsot sienas pelēkā krāsā un iekļaut detaļās dzeltenu, piemēram, mēbeles un dekoratīvus rotājumus..

Balta: tiem, kas dod priekšroku telpai ar plašu izjūtu un ļoti gaišu, ir vērts apvienot dzeltenu ar baltu. Tā ir laba alternatīva telpām un vannas istabām.

melns: dzeltens + melns ir sinonīms izsmalcinātībai rotājumā. Turklāt tā ir moderna kombinācija, kurā melnā krāsa var būt pamatkrāsa dzeltenajiem toņiem stratēģiskās vietās.

Dzeltenās vannas istabas dizaina idejas

Zils: vēl viens interesants papildinājums, kas attiecas uz debesīm. Tādējādi zilā krāsa labi darbojas kā pamats spilgtākiem dzelteniem toņiem, piemēram, dzintaram. Jauka iespēja guļamistabām, īpaši bērniem.

sarkans: tiem, kas dod priekšroku dinamiskam rotājumam ar lielu triecienu, ir labi kombinēt dzeltenu ar sarkanu. Šī pielāgošana ir izplatīta restorānos, tāpēc tā var būt interesanta virtuvei. Tomēr ir jāsabalansē toņi, lai scenārijs būtu saskaņots un harmonisks.

Pēc ekspertu domām, pastāv arī labas dzeltenās krāsas kombinācijas ar brūnām un oranžām nokrāsām.

Dzeltenais atbilst neitrālām krāsām un vēl siltākiem toņiem

Dekorēšanas padomi ar dzeltenām nokrāsām

Kā izrotāt ar dzeltenās nokrāsas? Mēs esam izvēlējušies daudzas vides fotogrāfijas, lai jūs varētu iedvesmoties un saprast, kā šī krāsa pielāgojas dažādiem projektiem.

Istabas dekorā ir dzeltenas nokrāsas

dzeltena istaba tā ir tendence šodien, it īpaši šīs krāsas iekļaušana sienās, mēbelēs un aizkaros. Šajā gadījumā gaišāki toņi lieliski kalpo kā pamats un apvieno ar neitrālām krāsām, piemēram, baltu vai smilškrāsu. Spēcīgākas iespējas izskatās lieliski - piemēram, dīvāns vai dzeltena grāmatu skapis.

Tāpat ir vērts derēt uz maziem rekvizītiem, piemēram, dīvāna spilveniem, attēliem, lampām un pat dzelteniem ziediem, piemēram, skaistām saulespuķēm. Ir vērts pieminēt, ka dzeltens izskatās lieliski mūsdienu apdares koncepcijās un labi sader ar retro vai vintage koncepciju. Turklāt praktiska iespēja ir ieguldīt tapetes, lai ainavu vienkārši un ātri pārveidotu.

Dzeltenās tapetes jau pilnībā maina jūsu istabu

Mēbeles var piešķirt vēl vienu seju jūsu viesistabai

Ir daudz ideju, kā izrotāt dzelteno istabu

Padoms savas dzeltenās istabas dekorēšanai

Nav nekādas kļūdas, apvienojot dzelteno ar balto

Dzeltenais aizkars, kā arī rāmis palīdz atjaunot telpu

Iedvesmojieties ar citu zilā un dzeltenā istabas modeli

Ļoti jautra istaba ar dzeltenu un tirkīza zilu krāsu

Ieteikums dzeltenā istabā ar ziliem dekoratīviem priekšmetiem

Izrotājiet savu viesistabu ar dzeltenu un brūnu krāsu

Apvienojiet dzeltenās un zilās mēbeles

Sienām var būt abas krāsas

Pat dzelteno dzeltenumu var izmantot istabas sienās

Jūs varat salauzt klasisko ēdamistabas dekorēšanas modeli, ieskaitot mēbeles vai dzeltenīgu balstu.

Istabā var izmantot dažādus dzeltenās krāsas toņus

Atklājiet dzeltenās krāsas dzīvojamā istabā - šī krāsa noteikti padara telpu dinamiskāku un gaišāku

Virtuves dekorā dzelteni toņi

An dzeltena virtuve ir drosmīgāks dekoru stils. Kā mēs jau teicām, tā ir krāsa, kas var izraisīt jūsu apetīti, tāpēc tā var labi saderēt ar sienu, skapju vai balkona oderi un krāsu. Šajā gadījumā dzeltenie toņi izskatās lieliski ar alumīnija traukiem, ierīcēm un sudraba ierīcēm.

Tādā pašā veidā dzeltenā krāsa labi sader ar koka mēbelēm, it īpaši skapjiem. Šīs tendences ir interesantas rūpnieciskai vai zemnieciskai koncepcijai. Starp stilīgākajiem pielāgojumiem mēs izceļam dzeltenās krāsas papildinājumu ar brūnu, sarkanu, melnu un pelēku.

Papildus dzeltenajiem skapjiem virtuvē ir arī dzeltens pārklājums uz sienām

Dzeltenās skapīši piešķir dzīvībai toni

Dzeltenās detaļas apgaismo virtuvi un apvieno ar pelēku

Melnais ledusskapis kontrastē ar dzeltenajiem skapjiem

Vienkārša virtuve jautros zaļā un dzeltenā toņos

Zemnieciskajā virtuvē piederumos ir skaistas dzeltenas detaļas

Dzeltenā un zilā kombinācija uz sienām ir jautra

Dzeltenais skaitītājs piešķir krāsu integrētajām vidēm

Dzeltenie skapji sagādā prieku apkārtējai videi

Dzeltenas detaļas uz uzlīmēm un atvilktnēm - turklāt krāsa labi sader ar zilu un baltu

Istabas dekorā dzeltenas nokrāsas

The dzeltenas istabas tie būtībā ir moderni un dinamiski, jo krāsa izjauc prātību un apgaismo vidi. Divvietīgā guļamistabā tonis lieliski izskatās pie sienas aiz gultas, kā arī uz aizkariem.

Sieviešu vai vīriešu istabā ir interesanti ieviest jauninājumus ar drosmīgākām kombinācijām. Pirmajā gadījumā tas izskatās labi ar sarkanu, oranžu, baltu un rozā krāsu. No otras puses, tas pielāgojas arī zilās, melnās un brūnās nokrāsās. Abos projektos dzeltenais būs ideāls detaļās, pārklājumos utt..

Kas attiecas uz bērnu istabu, dzeltenās nokrāsas izskatīsies lieliski ar gaiši zilu un baltu. Laba alternatīva ir tādas krāsas nišu un plauktu uzstādīšana, kā arī grāmatu skapja / bufetes vai pašas bērnu gultiņas uzstādīšana. Dažos projektos tas darbojas labi pat kā pamats uz dekorēšanas.

Apgaismojums virs dzeltenā paneļa pie sienas piešķir telpai mūsdienīgu izskatu

Dzeltens 3D pārklājums zīdaiņu istabai

Gaiši dzeltena: kā būtu ar ieguldījumiem šajā krāsā, lai izceltu jūsu mūsdienu guļamistabas dekoru?

Minimālistisks un sakarīgs, lieliski papildina dzelteno un balto krāsu

Tīrs priekšlikums, kas apvieno baltu ar dzeltenām detaļām

Šī krāsa ir lieliski piemērota bērnu guļamistabas dizainam

Geek istabai dzeltenais nišās, plauktos un uz galda

Vēl viens jauks atbilstošs padoms ir dzeltens ar violetu

Provansas un klasiskais stils

Dzeltenā siena izceļ un apgaismo telpu

Dzeltens detaļās, kā būtu?

Bērnu istaba ir gaišāka ar dzeltenām sienām un atbilst zilām mēbelēm

Dzeltenas nokrāsas vannas istabas iekārtojumā

Pēc ekspertu domām, ir vērts iziet no standarta un ieguldīt dzeltenā vannas dizainā. Likmes uz šīs krāsas pārklājumiem vai, ja vēlaties, izmantojiet sienas vai mēbeles / aparātus. Dzeltens izskatās lieliski mazās mazgāšanas telpās un kompaktās telpās, īpaši apvienojumā ar balto, tieši tāpēc, ka tas apgaismo vidi un sniedz plašuma sajūtu..

Vēl viena alternatīva, kas jau pārveido vidi, ir iekļaut uz skatuves mazi dzelteni rekvizīti, kā nišās vai piekārtajā skapī / zem izlietnes. Tāpat krāsa lieliski izskatīsies uz flīzēm un mazām flīzēm, kas rotā kastīti. Ir vairākas perspektīvas, kas padara visu atšķirīgu, vienkārši izvēlieties labāko toni un kombināciju.

Visa dzeltenā vannas istaba, kā būtu?

Dzeltens apgaismo telpu un apvieno ar neitrālām krāsām

Zemniecisks pieskāriens ar dzelteniem izcēlumiem

Dzeltenā niša izceļ apdari

Inkrustētā dzeltenā niša izceļ vannas istabu

Dzeltenās atvilktnes tika izmantotas kā vannas istabas skapis

Ar dzelteniem akcentiem skapjos, lai vannas istabas dekori būtu dinamiski

Dzeltenais pārklājums piešķir apdari

Lielais logs nodrošina labu apgaismojumu mazajai videi

Dzeltenās flīzes uz grīdas un sienas, papildus vienas krāsas skapim


Patiesībā ir daudz iedvesmas avotu iespaidīgiem projektiem dzeltenās nokrāsas. Jūs varat vadīties pēc padomiem, paļauties uz interjera dizainera atbalstu un lieliski pielāgot krāsu videi. Vai jums ir jautājumi? Komentēt. Mēs ceram, ka jums patika saturs, veiksmi un vēl vairāk.

Kā noņemt pelējuma traipu
Mēs bieži pārtraucam valkāt noteiktus apģērbus uz vairākiem mēnešiem vai pat gadiem. Tam ir vairāki iemesli, piemēram, drēbes ir mazas vai pat tāpēc, ...
Kā noņemt vīna traipu no drēbēm
Vīns ir viena no nacionālajām kaislībām, vai ne? Tas ir ļoti tradicionāls dzēriens, kas labi der jebkurā situācijā un laikā, īpaši romantiskajos. Tomē...
Kā noņemt apģērba traipus
Tā kā dzīve kļūst arvien aizņemtāka, mēs ikdienā vienmēr esam pakļauti nelielām nelaimes gadījumiem, piemēram, kafijas tases izliešanai uz drēbēm. Tā ...