Apdare

Violetas krāsas toņi kā sērkociņš un 60 super forši dekoru attēli

Violetas krāsas toņi kā sērkociņš un 60 super forši dekoru attēli

Vai esat kādreiz domājis par mājas dekoru izgatavošanu, izmantojot purpura nokrāsas? Nu, ziniet, ka purpura krāsa ir tendence dekorēt vidi un ir iekarojusi arvien vairāk vietas.

Sajaucot maģiju, jutekliskumu, garīgumu, radošumu un iedvesmu, krāsa ir ārkārtīgi mistiska. Turklāt dažādi violetie toņi var padarīt vidi vēl greznāku, izsmalcinātāku un spēcīgāku..

Violetos toņus var izmantot kopā vai veidot kombinācijas ar citām krāsām. Daudziem cilvēkiem nepatīk pilnīgi violeta vide, izvēloties tikai dekoratīvus priekšmetus, kas seko purpursarkanajam nokrāsai.

Violeto krāsu var izmantot visdažādākajās mājas vidēs. Tomēr dzīvojamā istaba galu galā ir istaba, kas saņem vairāk dekorāciju ar violetiem toņiem. Tomēr jūs varat būt pārsteigts, izdarot likmes uz krāsu vannas istabas dekorēšanai.

Vai vēlaties uzzināt, kā padarīt skaistu rotājumu ar violetiem toņiem? Izpildiet mūsu padomus šajā amatā un pārbaudiet idejas, kuras mēs kopīgojam ar jums. Varat derēt, ka zaudēsiet bailes izmantot purpursarkanu dekorā.

Ko nozīmē violeta krāsa?

Tā kā purpursarkana krāsa ir saistīta ar mistiku, tās nozīme apzīmē garīgumu, maģiju un noslēpumu. Lai stimulētu kontaktu ar garīgo pusi un spētu mainīt telpu vibrācijas, to uzskata par transformācijas krāsu.

Tomēr krāsa var nozīmēt vairāk nekā to, jo tā attiecas uz honorāru, muižniecību un bagātību. Tas ir tāpēc, ka feniķiešu laikā purpursarkana krāsa bija dārga lieta, ko ražoja tikai ķēniņi un karalienes.

Tādēļ, ja vēlaties, lai jums būtu vide, kas attiecas uz greznību un spēku, bet tajā pašā laikā saistīta ar garīgumu, ticību un dievbijību, violeta krāsa ir lieliska iespēja dekorēt jūsu māju.

Kādas krāsas atbilst purpursarkanai

Ne visiem ir ērti izgatavot rotājumus, izmantojot tikai violetu krāsu. Šajā gadījumā jūs varat izveidot kombinācijas ar citām krāsām un atstāt purpura krāsu dažām dekorēšanas detaļām.

Violets x ceriņš x balts

Kombinācija ir lieliski piemērota bērnu un meiteņu istabām. Jūs varat to izmantot arī virtuves dekoros.

Violets x Pelēks

Violetas un pelēkas krāsas lieliski izskatās, dekorējot pieaugušo istabas, jo tās padara vidi izsmalcinātāku un impozantāku.

Neitrāli toņi x violets

Jebkurā vidē varat izmantot neitrālus toņus ar violetu krāsu, taču viesistabā un virtuvē kombinācija ir vēl acīmredzamāka.

Violets x rozā

Lai padarītu smalkāku un sievišķīgāku rotājumu, deriet uz violetas un rozā kombināciju, īpaši meiteņu istabai.

Violets x melns

Purpura un melnā krāsu apvienošana ir daudzu uzdrīkstēšanās un personības sinonīms.

Kādi ir 50 purpura toņi?

Patiesībā ir nevis 50 violetas krāsas toņi, bet jau 41 toņi, kas jau ir reģistrēti. Tas ir tāpēc, ka krāsa ir sarkanā un zilā maisījuma rezultāts. Zināt galvenos toņus, kas saistīti ar violeto krāsu.

Ceriņi

Ceriņu tonis ir purpursarkana krāsa, kas sajaukta ar balto krāsu. Agrāk sievietes ģērbās ceriņkrāsas drēbēs, lai parādītu, ka viņas ir precējušās. Tāpēc tonis atsaucas uz sievietes romantismu un delikātumu.

Psihodēliskā violeta

Sajaucot fluorescējošus purpura un zilā krāsas pigmentus, līdz ar hipiju kustību parādījās psihodēliskais purpursarkanais tonis. Toni tika daudz izmantoti ar melnu fonu, un daudzi slaveni mākslinieki pieturējās pie stila.

violets

Violeta nav obligāti violeta nokrāsa, jo to saprot kā savu krāsu. Tomēr viņi ir sajaukti, jo ir ļoti līdzīgi. Krāsa ir pazīstama kā alķīmijas simbols, kas attiecas uz apvienošanos un perfektu krāsu līdzsvaru.

Violets

Violets tonis ir tāds, kas nodod cieņas, cēluma un labklājības sajūtu. Tonis ir saistīts arī ar mistisko pasauli, galvenokārt tāpēc, ka tas veicina skumju un melanholijas sajūtu.

Magenta

Magenta ir garīgs tonis, bet tas attiecas arī uz laipnību, palīdzību un līdzcietību. Tas ir pilnīgi relaksējošs tonis, kas novērš visas rūpes, neapmierinātību vai dusmas. Tāpēc tā ir lieliska likme tiem, kuri vēlas, lai būtu vide, kas novērš negatīvismu.

Indigo

Indigo tonis, ko plaši izmanto psihē, ir saistīts ar smadzeņu darbību. Tas ir ideāls tonis, lai stimulētu intuīciju un iztēli. Tādēļ jūs to varat izmantot tādās vidēs kā birojs un mācību telpas.

60 deias un dekoru iedvesmas ar violetiem toņiem

1. attēls - Šīs telpas apdarē tika izmantoti dažādi purpursarkani toņi, veidojot perfektu to kombināciju.

2. attēls - kā būtu ar vannas istabas grīdas izvēli gaiši violetas krāsas ēnā? Tonis padara vidi vienlaikus tīru un šiku.

3. attēls - ir pārsteidzoši, kā purpura nokrāsas atstāj vidi izsmalcinātāku, elegantāku un šiku.

4. attēls - ja vēlaties rotājumu padarīt mīkstāku un smalkāku, izmantojiet gaiši violetas krāsas toņus.

5. attēls - lielākā daļa purpursarkano toņu ir ideāli piemēroti tādām vidēm kā birojs, jo tie pārnes telpā lielāku radošumu.

6. attēls - dažās mājas mēbelēs varat izmantot violetu nokrāsu, it īpaši, ja tā ir apvienota ar citām krāsām.

7. attēls - kā būtu ar šo violetas krāsas un zilās krāsas kombināciju? Tā kā tās ir tuvas krāsas, rezultāts ir ideāls.

8. attēls - viena no ideālākajām kombinācijām ir izmantot violetu nokrāsu ar pelēko krāsu. Maisījums padara vidi impozantāku un autoratlīdzības cienīgāku.

9. attēls - ko jūs domājat par violetas vannas istabas izgatavošanu savām mājām? Lai to izdarītu, izmantojiet krāsu tieši uz istabas sienas.

10. attēls - Vai vēlaties krāsaināku vidi? Sajauciet dažādus purpura toņus ar citām krāsām. Laba iespēja ir izmantot krāsainus paklājus.

11. attēls - violetas krāsas tapetes ir ideāli piemērotas bērnu istabām, īpaši ar karikatūrām.

12. attēls - kā būtu ar likmēm uz virtuvi ar violetiem toņiem? Šajā gadījumā jūs varat izmantot toņus, izvēloties mēbeles telpā.

13. attēls - purpursarkanais fons padara vidi noslēpumaināku, īpaši, ja mēbeles tiek izmantotas tumšākajos vai koka toņos.

14. attēls - aplūkojiet šo sākotnējo ideju, izmantojot tādu pašu tekstūru kā siena istabas grīdā. Šarms ir saistīts ar violetajiem toņiem, kas apvienoti ar gaišākām krāsām.

15. attēls - purpursarkana vannas istaba ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas parādīt visu vides greznību un varenību.

16. attēls - tā vietā, lai izveidotu sienu ar purpursarkanu krāsu, jūs varat vienkārši derēt uz gultas paneļa tādā tonī.

17. attēls - Maigākie violetie toņi atstāj maigāko vidi un ir ideāli piemēroti meiteņu istabām.

18. attēls - vai vēlaties radīt radošāku un iedvesmojošāku vidi? Ieguldiet tumši violetos toņos.

19. attēls - Virtuvē jūs varat izmantot violeto krāsu uz istabas sienas, jo, tā kā krāsa ir spēcīga, telpā izceļas mēbeles.

20. attēls - apskatiet šī krēsla greznību violetā krāsā. Lai pabeigtu dekorēšanu, ieguldiet tapetēs, kas atbilst tiem pašiem toņiem.

21. attēls - kāpņu stūris var izcelties ar purpursarkanu krāsu un labu apgaismojumu apkārtnē.

22. attēls - lai vannas istaba būtu greznāka un izsmalcinātāka, rotā ar dažādiem purpura toņiem.

23. attēls - jūs varat izveidot violetu istabu, izmantojot gaišākus toņus. Tādā veidā vide kļūst vienmērīgāka un mierīgāka.

24. attēls - Siena, kas pilnībā nokrāsota purpursarkanā krāsā, pārvērš jebkuru vidi, it īpaši, ja to apvieno ar mēbelēm.

25. attēls - aplūkojiet perfektu neitrālu toņu un violetas krāsas kombināciju viesistabā.

26. attēls - tādu pašu kombināciju var izgatavot virtuvē, jo rezultāts ir neticams.

27. attēls - violetie toņi bērnu istabās tiek izmantoti daudz tieši saiknes ar garīgumu dēļ.

28. attēls - Apdare kļūst nevainojama, ja izdodas apvienot sienas krāsas ar dekoratīvo elementu izvēli.

29. attēls - kā būtu ar derībām tikai par vienu purpursarkanu detaļu? Tas var būt durvis, logs, paklājs vai dekoratīvs priekšmets.

30. attēls - purpura nokrāsas tika izmantotas dažādos istabas vides dekoratīvajos priekšmetos, padarot telpu greznāku.

31. attēls - kā būtu ar šī stila gleznas izgatavošanu? Violetas un baltas krāsas maisījums uz tās pašas sienas.

32. attēls - kurš teica, ka jūs nevarat padarīt vidi ļoti krāsainu ar pilnīgi violetu sienu?

33. attēls - atkal balto un violeto krāsu sajaukums, kas tikai tagad atrodas virtuves skapī.

34. attēls - lai nodrošinātu līdzsvarotāku vidi, varat izmantot baltās flīzes kastes zonā un krāsot vannas istabas sienu gaiši violetā krāsā.

35. attēls - vēl viens violets guļamistabas modelis, kura sienas lieliski atbilst gultas piederumiem.

36. attēls - purpura nokrāsas var izmantot tikai dekoratīvos vides objektos.

37. attēls - ja jūs baidāties riskēt, izmantojot purpursarkanu krāsu, uz mājas žalūzijām uzlieciet tikai dažus toņus.

38. attēls - baltajam dīvānam izdodas violetajai sienai vēl vairāk izcelties viesistabas vidē.

39. attēls - Pusaudžiem un jauniešiem likmes uz gaišāku purpursarkano toni ir padarīt vidi maigāku un mierīgāku..

40. attēls - vai jūs kādreiz esat domājis likt likmes uz violeto krāsu, lai izgatavotu virtuves skapjus?

41. attēls - kā būtu, ja vannas istabu pārveidotu par ķēniņu un karalienēm raksturīgu vidi? Vienkārši ievietojiet violeto krāsu uz sienas un ieguldiet dekoratīvos elementos, kas attiecas uz šo brīdi.

42. attēls - Vai vēlaties uzdrīkstēties izrotāt savu māju? Likmes uz dažādiem violetajiem toņiem gan uz griestiem, gan uz sienām.

43. attēls - izmantojiet dažus klasiskākus dekoratīvus priekšmetus, dekorējot telpu ar sienu violetā krāsā.

44. attēls - kā būtu ar īpašu pieskārienu videi, izmantojot tikai rāmīti violetos toņos?

45. attēls - vēlaties kaut ko stilīgāku nekā violets dīvāns? Tāpēc deriet uz diviem vienā tonī, lai izrotātu savu istabu.

46. ​​attēls - atkarībā no tā, kā jūs izmantojat violetos toņus, jūs varat atstāt vidi zemnieciskākā stilā.

47. attēls - Vai vēlaties pārveidot savu istabu modernākā vidē? Likmes uz ģeometriskiem dizainiem, lai rotā sienu.

48. attēls - karaļa un karalienes cienīga vannas istaba, kas seko tumši purpursarkanai nokrāsai, kas gandrīz tuvojas sarkanai.

49. attēls - virtuvē varat izmantot violeto krāsu uz sienas, kas dala telpas.

50. attēls - vai esat redzējuši greznāku istabu par šo? Lai sekotu tai pašai līnijai, sajauciet purpura un pelēkā krāsas.

51. attēls - purpursarkanais dīvāns atkal izceļas vispersoniskākajā viesistabas rotājumā.

52. attēls - zināt, kā izvēlēties perfekti dekoratīvus priekšmetus, kas atbilst virtuves skapju violetajai krāsai.

53. attēls - koka mēbeles arī atbilst violetai sienai.

54. attēls - aplūkojiet šajā bērnu istabā izmantotās tapetes. Ievērojot rūtaino stilu ar dažādiem purpura toņiem.

55. attēls - radikālākai dekorēšanai, nezaudējot greznību un izsmalcinātību, izveidojiet violetas un melnas krāsas kombināciju.

56. attēls - vai jūs zināt šīs ķieģeļu sienas? Jūs varat tos krāsot purpursarkanā krāsā, lai izceltu vidi.

57. attēls - kā būtu ar derībām uz divkrāsainu sienu telpā? Dariet to ar baltu un violetu.

58. attēls - Bet ir arī iespēja atstāt sienu tikai purpursarkanā krāsā un veidot kombinācijas ar pelēkiem toņiem.

59. attēls - skaists attēls var radīt milzīgas atšķirības sienu apdarē ar violetu krāsu.

60. attēls - virtuves apdarē mazās detaļās izmantojiet violeto krāsu.


Vai jūs jau zināt, kā izmantot dažādus purpura toņus, dekorējot savu māju? Kā būtu tagad sasmērēt rokas, ievērojot mūsu padomus un iedvesmojoties no visdažādākajām idejām, ar kurām kopīgojam ar jums.

Itālijas flīžu specifikācijas, slīpums, veidi un cena
Ja vēlaties iegūt skaistu jumtu ar atšķirību, jums jāzina itāļu flīze. Rentabls un gaumīgs variants. Vai jūs esat pēdējās būvniecības stadijās un vai ...
Jumta šķēres Kas tas ir? Kā veikt aprēķinu? Galvenie veidi
Kad mēs runājam par jumta šķēres mēs atsaucamies uz noteiktu rāmja tipu un tā izmantošanu uz jumta. Vai vēlaties uzzināt vairāk par to? Turpini lasīt....
Alumīnija flīžu priekšrocības, trūkumi, cena un modeļi
Pareizā jumta izvēle ir būtiska efektīvai iekštelpu videi, tāpēc ņemiet vērā alumīnija flīzes, tās priekšrocības, trūkumi un modeļi. Pašlaik tirgus mu...