Apdare

Raksturīgi sarkanie toņi un dekoru fotogrāfijas

Raksturīgi sarkanie toņi un dekoru fotogrāfijas

Ticiet man: pašlaik katalogā ir vairāk nekā 105 sarkanās krāsas toņi. Pareizi, sarkanā krāsa ir daudz vairāk nekā tā pamatkrāsa, ko visi mācījās skolā. Un šodienas ierakstā mēs jums parādīsim dažādas šīs kaislīgās krāsas nokrāsas, sākot no gaišākajiem un siltākajiem toņiem līdz tumšākajiem un noslēgtākajiem, noteikti būs tāds, kas aizvedīs jūsu sirdi.

Runājot par sirdi, jums jābūt plikam, zinot, ka sarkanā krāsa ir kaislība, vēlme un grēks. Bet tas nav vienīgais sarkanās krāsas raksturojums. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Tāpēc nāciet pie mums:

Sarkanās krāsas raksturojums

Sirds krāsa ir arī krāsa, kas vislabāk attēlo tādus jēdzienus kā spēks, brīvība, dinamisms un enerģija. Nav brīnums, ka daudziem valstu karogiem un politiskajām partijām ir galvenā krāsa.

Sarkana ir galējību krāsa. Viņai ir viss vai nekas. Jūs diez vai iziesiet cauri sarkanai videi, ja jūs to neuzspiedīsit. Krāsa spēj paaugstināt asinsspiedienu un palielināt sirdsdarbības ātrumu, tāpēc pacientiem ar hipertensiju vajadzētu izvairīties no pārmērīga kontakta ar sarkanu..

Tā kā jūs ciešat no depresijas, jūs varat atrast krāsu lieliskā sabiedrotajā. Pētījumi ir parādījuši, ka depresijas slimnieki krāsu klātbūtnē jutās vairāk satraukti.

Vēl viena interesanta sarkanās krāsas iezīme ir tā, ka tā ir spēcīgāka un cilvēka acīm redzamāka nekā jebkura cita krāsa. Tas ir tāpēc, ka šīs krāsas viļņa garums ir visilgākais starp visu redzamo spektru.

Sarkana krāsa bija arī pirmā krāsa, kas tika izmantota cilvēces vēsturē. 3500. gadā pirms mūsu ēras datētās klinšu gleznas jau izmanto krāsu, lai stāstītu medības un citus nozīmīgus aizvēsturiska cilvēka notikumus.

Sarkanas krāsas toņi

Nav iespējams izdalīt imunitāti pret sarkanu, neatkarīgi no tā, kuru no 105 krāsu toņiem izvēlaties, tas vienmēr būs pārsteidzošs un intensīvs. Pārbaudiet galvenos sarkanos toņus, to nozīmi un īpašības:

Alizarīns

Alizarīns ir dziļa, dziļi sarkana nokrāsa, kas sākotnēji iegūta no augu saknes, kas pazīstama kā gārnis. Alizarīnu lietoja gadu tūkstošiem un tas vairs neizmantoja 1869. gadā, kad toņu sintētiski sāka iegūt laboratorijās.

Amarants

Amarants ir sarkanīgi rozā nokrāsa, kas attēlo amaranta auga ziedu. Viens no pirmajiem šī sarkanā toņa ierakstiem parādījās 1969. gadā.

Vīns

Burgundija tiek uzskatīta par vienu no elegantākajiem un izsmalcinātākajiem sarkanajiem toņiem. Šī toņa krāsa atrodas tumšākā un slēgtā sarkanā krāsā.

Burgundija

Burgundijas tonim, kas pazīstams arī kā vīna sarkanais, ir šāds nosaukums, jo tas ir tieši saistīts ar Francijas Burgundijas reģiona vīnu krāsu. Tumšais, slēgtais tonis ir ļoti līdzīgs bordo.

Kardināls

Kardināls sarkanais tonis attiecas uz intensīvu un spēcīgāku sarkanās krāsas gradāciju, ko galvenokārt izmanto katoļu baznīcas vadītāji, lai atcerētos krustā izlietās Kristus asinis..

Carmesin

Crimson ir dziļa, spilgta un dziļa sarkana krāsa ar zilām niansēm, padarot to zināmu purpursarkana toņa tuvumu. Karmīnsarkanā krāsa tika iegūta caur sausu kukaiņa ķermeni, kas pazīstams kā Kermes Vermilio, bet galu galā nokrita no lietošanas pēc tam, kad bija kļuvis tumšsarkanais krāsviela.

Carmine

Carmine ir viens no nozarē vispazīstamākajiem un izmantotākajiem sarkanajiem toņiem. Spēcīgo un dinamisko toni iegūst no lapotim līdzīga kukaiņa Cochonila do Carmim. Šīs krāsas izmantošana ir izraisījusi reakcijas dzīvnieku aizsardzības grupās, jo, lai iegūtu puskilogramu krāsas, ir jāupurē apmēram septiņdesmit tūkstoši kukaiņu.

Ķirsis

Ķirsis ir sarkanā nokrāsa ar spēcīgu saikni ar rozā krāsu. Nosaukums tieši atsaucas uz augļiem.

Karneols

Karneola sarkanais ir nokrāsa, kas velk brūnu un oranžu. Nosaukums ir saistīts ar tā paša nosaukuma akmeni, kuram ir šī krāsa, pateicoties tajā esošajiem dzelzs oksīda pigmentiem..

Magenta

Magenta ir sarkanā nokrāsa, kuras sastāvā ir arī zilas nokrāsas. Nepareizi šo toni bieži sajauc ar fuksiju, spilgti rozā vai karmīnu. Interese par purpursarkanu ir tā, ka tā nepastāv krāsu spektrā, tonis ir ilūzija, ko rada cilvēka acs.

Marsala

Marsala ir dziļa un intensīva sarkanā nokrāsa, kas galvenokārt pieaug modē.

Oranžs sarkans

Spilgts un ļoti dinamisks, oranžsarkanais tonis ir sarkanās un oranžās krāsas sajaukums, kā rezultātā rodas kombinācija, kas izstaro eiforiju un siltumu.

Persiešu sarkans

Persiešu sarkanais vai persiešu sarkanais ir sarkanīgi zemes tonis ar oranžu nokrāsu. Dziļo un intensīvo toni sauc arī par mākslīgi sarkanu. Pirmais krāsu reģistrs datēts ar 1895. gadu.

Rubīns

Rubīna tonis kā galveno krāsu min dārgakmeni, kas ir aizvērts sarkanā krāsā.

Sarkans spīdums

Red Shine ir dziļa, silta, sarkana krāsa, kas ir ļoti tuvu tādiem toņiem kā amarants un tumšsarkanais.

Koraļļi

Koraļļu sarkanā krāsa ir sarkanīgi oranža, intensīva un silta. Krāsa attiecas uz čūsku sugu.

Sarkanais Falu

Sarkanā fallosa izcelsme ir Zviedrijas pilsētā ar tādu pašu nosaukumu, un tai ir interesanta vēsture. Pilsētas māju krāsošanai izmantotā krāsa tika ražota ar vietējo kalnrūpniecības uzņēmumu dzelzs pigmentu atlikumiem. Pigmenti galu galā piešķīra krāsai nedaudz sarūsējušu izskatu, un krāsa kļuva pazīstama kā Falu sarkana, par godu pilsētai.

sarkans

Tīri sarkana vai sarkana krāsa, kā zināms arī, ir viena no trim pamatkrāsām. Dziļa, silta, intensīva, tīra sarkanā krāsa ir pirmais krāsu spektra vilnis, kas cilvēka acīm ir visredzamākais. Sarkana krāsa ir viena no dabā visvieglāk atrodamajām krāsām. Tas krāso akmeņus, dzīvniekus, kukaiņus, ziedus, svarus, matus un spalvas. Visumā sarkanā krāsa ir krāsaina planētām un zvaigznēm.

Kā ievietot dekorācijā

Ar tik daudz sarkanās krāsas šķirnēm ir grūti noteikt, kuru no tām izmantot interjera dekorēšanā. Bet, lai palīdzētu jums veikt šo uzdevumu, mēs esam izvēlējušies dažus padomus:

  1. Ja vēlaties izveidot siltu un drosmīgu dekoru, deriet uz toņiem ar vienādām īpašībām, piemēram, sarkanu, karmīna, koraļļu un sarkanu spīdumu;
  2. Tomēr, ja nolūks ir radīt intīmāku, seksīgāku un izsmalcinātāku dekoru, iekļaujiet slēgtākus sarkanos toņus, piemēram, rubīnu, marsalu un bordo;
  3. Ir arī iespēja izmantot sarkano krāsu, lai radītu komforta un siltuma atmosfēru, izmantojot siltās sajūtas, ko rada krāsa. Šim nolūkam dodiet priekšroku toņiem ar vieglu oranžas vai brūnas nokrāsas, piemēram, persiešu sarkano, karneolu un oranžo sarkano.
  4. Lai nepalaistu garām devu, priekšroku rotā izmantojiet sarkanā krāsā, piemēram, spilvenos, segās un lampās;
  5. Sarkanie toņi apvienojas ar dažādiem dekorēšanas priekšlikumiem, sākot no zemnieciskākajiem un izsmalcinātākajiem. Jūsu ziņā ir zināt, kā izvēlēties vispiemērotāko nokrāsu un līdzsvarot to ar pārējo dekoru;
  6. Apvienojiet sarkanos toņus ar gaišajām krāsām, lai iegūtu smalkāku un delikātu priekšlikumu, ja vēlaties kaut ko intensīvāku un personības pilnu, deriet par sarkanās un melnās krāsas kombināciju;
  7. Sarkano krāsu var arī saskaņot ar tā papildinošajām krāsām, zaļu un zilu, radot stilīgu vidi; vēl viena iespēja ir apvienot sarkanos toņus ar dzeltenā un rozā analogiem;

Vai jūs varat riskēt ar sarkanu rotājumu savā mājā? Ja jums joprojām ir šaubas, apskatiet zemāk esošo fotoattēlu izvēli, kas izvēlējās sarkanu kā dienas krāsu. Jūs sapratīsit, kāpēc sarkanā krāsa ir kaisles krāsa:

1. attēls - detaļas sarkanā krāsā, lai garlaicību izvestu no vannas istabas.

2. attēls - baltā pamata dekorā bija ievērojamas detaļas sarkanā krāsā.

3. attēls - Lai ir stils! Sarkanais krēsls zina, kāpēc tas nāca, un runā tieši uz polsterējuma pogām.

4. attēls - šarms un elegance vannas istabai ar bordo tabletēm.

5. attēls - slēgtais un dziļais sarkanais tonis rada siltumu un mājīgumu pāra guļamistabas pareizajā mērā.

6. attēls - slēgtais un dziļais sarkanais tonis rada siltumu un mājīgumu pareizajā pāra guļamistabas pasākumā.

7. attēls - Trīskrāsu telpa: melna, balta un sarkana; visi no tiem pareizajā mērā.

8. attēls - melnā un sarkanā krāsa veido pārsteidzošu un stilīgu kombināciju, savukārt koka gabali uz sienas rada mājīgu atmosfēru.

9. attēls - melna un dziļi sarkana, lai padarītu telpu izsmalcinātu un prātīgu.

10. attēls - vai sarkanā un zaļā krāsa sakrīt? Paskaties!

11. attēls - un ko jūs domājat par sarkanās un zilās krāsas kombināciju? Panākumu nodrošināšana.

12. attēls - dabiskā gaisma, kas ienāk pa logu, pabeidz šīs sarkanās un melnās telpas apdares priekšlikumu.

13. attēls - Vai vēlaties izrotāt vannas istabu? Izmēģiniet šo: sarkanas sienas, baltas marmora grīdas, spoguli un melnas un zelta detaļas; svarīgs ir arī augu pods.

14. attēls - pie sienas mākslas formā sarkans ir iedvesmas avots.

15. attēls - mājas birojā sarkanais parādās atturīgi un diskrēti.

16. attēls - krāšņi sarkans soliņš; gaismeklis pabeidz izskatu.

17. attēls - tas krāsu pieskāriens, ko katra virtuve ir pelnījusi un kam jābūt.

18. attēls - Burgundija ir īstais sarkanais tonis, lai radītu krāsainu vidi, taču neuzdrošinoties.

19. attēls - intensīvais sarkanais ir vēl vairāk izcelts, izmantojot netiešās gaismas.

20. attēls - Virtuve ar sarkaniem skapjiem, augšpusē?

21. attēls - guļamistabā sarkano krāsu izmanto, lai salauztu sienu un mēbeļu baltumu.

22. attēls - vannas istaba ar sarkanu galda virsmu un melnu sienu ir izcelta ar izkliedētu gaismu.

23. attēls - Nekas tāds kā silts tonis, lai istabu padarītu mājīgu.

24. attēls - dažādi sarkani toņi vienā skapī.

25. attēls - un, ja jūs ļoti mīlat sarkanu, varat izmantot krāsu uz mājas fasādes.

26. attēls - pie baseina krāsa ir ielūgums uz saules un jautrības dienu.

27. attēls - lai pabeigtu sarkanās krāsas bagātību, detaļas stiklā un spogulī.

28. attēls - sarkanie otas triecieni pāri mājai.

29. attēls - Un tādas durvis ir visas sarkanās? Un jums par daudz?.

30. attēls - kurš teica, ka mazuļa istabā nevar izmantot sarkano krāsu? Vienkārši nepārspīlējiet devu un neitralizējiet krāsu, izmantojot neitrālu nokrāsu, piemēram, baltu.

31. attēls - Ēdamistaba ar kroga seju; sarkans palīdz sasniegt šo efektu.

32. attēls - elegance un izsmalcinātība apdarē, izmantojot sarkanu, melnu un koku.

33. attēls - Bet sarkans var būt arī romantisks, tāpēc deriet uz klasiskām galdniecības mēbelēm un ziediem videi.

34. attēls - un, lai pierādītu visu krāsu daudzpusību, vannas istaba ar retro ietekmi.

35. attēls - romantisks jā, bet bez klišejas un ar daudz lielāku uzdrīkstēšanos!.

36. attēls - sarkanā krāsa šajā virtuvē ir tik dabiska, ka pat nešķiet, ka tā ir visur.

37. attēls - sarkani griesti un aizkari.

38. attēls - un ko jūs domājat par sarkanās krāsas lietošanu sadzīves tehnikai?

39. attēls - nezināt, kā un kur dekorā ievietot sarkano? Izmēģiniet dizaina gabalu ar krāsu.

40. attēls - tikai sarkana detaļa telpā, lai dzirdētu šo “WOW”.

Attēls 41 - Un kā ar vannas istabu, kas ir sarkana? Tikai greznība!.

42. attēls - sarkans un zemniecisks: kombinācija ārpus labās puses.

43. attēls - Šajā mājā virtuve ir paslēpta aiz izsmalcinātām sarkanām bīdāmām durvīm.

44. attēls - lai izbeigtu balto pārsvaru šajā virtuvē, bija iespēja derēt par koraļļu sarkanā skapja nokrāsu.

45. attēls - Sarkana un tumši zila krāsa mūsdienīgiem un jauneklīgiem rotājumiem.

46. ​​attēls - šāds sarkans paklājs un telpas apdare jau ir atrisināta.

47. attēls - un tieši reģistratūrā milzīgs sarkans skapis.

48. attēls - viss sarkanās virtuves šarms un draudzīgums, lai jūs varētu apburt.

49. attēls - apkalpošanas zona ir arī pelnījusi šo papildu pieķeršanās un uzmanības pieskārienu.

50. attēls - sarkanie izkārnījumi ir šarms, bet kas ir tā sarkanā lampa fonā? Sitiens!

51. attēls - divi sarkanās krāsas toņi vienā virtuvē: koraļļi un sarkani.

52. attēls - mazs, bet spējīgs ietekmēt.

53. attēls - tīra elegance šajā virtuvē ar sarkaniem skapjiem, bordo.

54. attēls - sarkanas detaļas visās šīs istabas pusēs.

55. attēls - uz televizora sienas intensīvi sarkanā krāsa darbojas kā panelis.

56. attēls - ļoti sarkans, bet vienmēr labi sabalansēts ar baltu.

57. attēls - ārējā zonā bija iespēja izmantot tumši sarkanu kombinācijā ar zilu un zaļu.

58. attēls - Mūsdienu istaba ļoti labi zināja, kā izmantot sarkanās krāsas priekšrocības.

59. attēls - Mūsdienu un pilna dizaina istaba arī izgāja cauri sarkanai krāsai.

60. attēls - Šajā virtuvē pārsegs, kas iet caur izlietnes leti, ir vissarkans, kontrastējot ar dekoru pamatnes gaišajiem un neitrālajiem toņiem.

Plauktu rotājumi Dažādi stili un 30 iedvesmojošas fotogrāfijas
Ir vairāki rotājumi TV plaukts, ka solījums padarīt jebkuru istabu skaistāku un personības pilnu. Tie var būt dažāda stila, tas būs atkarīgs no tā, kā...
Krēslu spilveni 50 skaisti modeļi un soli pa solim!
Plkst krēslu spilveni papildus funkcionalitātei, kas padara sēdekli ērtāku, tie ir arī papildinājums krēsla izskatam, tāpēc jāizvēlas spilvena modelis...
Padomi par tīru modernu istabu un vairāk nekā 30 fotoattēli un modeļi!
Mūsdienīga tīra istaba tā ir interesanta tendence cilvēkiem, kuriem patīk harmoniska vide, ar diskrētu toni, bet tomēr drosmīgi, forši un grezni. Tā i...