Apdare

Koka toņi un krāsas - 40 idejas lietošanai un visbiežāk izmantotie veidi!

Koka toņi un krāsas - 40 idejas lietošanai un visbiežāk izmantotie veidi!

Tik daudzveidībā, zinot toņus un koka krāsas tas ir būtisks harmoniskai dekorēšanai. Šis materiāls pievērš uzmanību, pateicoties tā daudzpusībai un plašajai izmantošanai jebkurā vidē, neatkarīgi no tā, vai mēbeles, rekvizīti, pārklājumi, cita starpā, idejas.

Labs krāsu līdzsvars ir vissvarīgākais, tāpēc jums vajadzētu zināt galveno koka veidi un izvēlieties savam projektam vispiemērotākos. Šim nolūkam ir vērts pavadīt mūsu pilnīgo ceļvedi ar lieliskiem padomiem un iedvesmojošām fotogrāfijām.

Tēmas

Atklājiet galvenās koka krāsas pilnīgā ceļvedī ar padomiem un fotoattēliem!

Daudz dzirdēts par dažādiem koka veidiem. Atšķirība starp tām papildus kvalitātei un cenai ir krāsa. Daži pat tiek īpaši atpazīti pēc toņa, vai tas ir gaišāks vai tumšāks.

Pēc ekspertu domām, tas ir svarīgs mainīgais, kad runa ir par apdari, galu galā katra krāsa atbilst noteiktam stilam. Ir meži, kas apvieno mūsdienīgu koncepciju, citi ar klasisku, zemniecisku, minimālisma dizainu.

Atpazīt koka toņi pēc nosaukuma ir svarīgi noteikt, kas ir vispiemērotākais jūsu mājām. Tāpēc ir vērts pievērst uzmanību tekstam ar visu nepieciešamo informāciju.

Koka galvenie toņi un krāsas

Kopumā koka krāsas tie tiek klasificēti kā gaiši, tumši, vidēji un sarkani. Iepazīstiet galvenos un iemācieties tos atšķirt.

Ciedrs

Ciedrs ir ļoti izplatīts koksnes veids Brazīlijā un tropu reģionos. Tam ir augsta kvalitāte un laba izturība, tik daudz, ka to plaši izmanto ārējos projektos. Turklāt tā ir viena no labākajām versijām, ar kuru strādāt. Starp citām īpašībām ir zema caurlaidība, vidējs tonis un daudzpusība.

Cumarú

Pretestība ir viena no galvenajām priekšrocībām cumarú, vidēja toņa koksnes veids, kuru var atrast daudzviet. Pēc ekspertu domām, izturība ir stiprā puse, jo tā nav viegli sabojājama pat ar mitrumu un kaitēkļu uzbrukumiem.

Tomēr šī funkcija padara kumaru par cietu koku, ar kuru strādāt, tāpēc tam ir augsta cena. The kumararu mēbeles ir labi novērtēti, kā arī neapstrādāta koksne, kas tiek izmantota augstas kvalitātes darbos.

Itaúba

Itauba tas ir ļoti izplatīts Brazīlijas ziemeļos, un tā koksne ir pamats dažādiem būvniecības projektiem. Neskatoties uz to, ka ar to ir grūti strādāt, tas garantē labu vairāku konstrukciju apdari. Turklāt tas izceļas ar izturību, īpaši pret kaitēkļiem, piemēram, termītiem. Tās tonis ir gaišāks, kas dod labas kombinācijas dažādos dekorēšanas stilos.

Amerikas ozols

O amerikāņu ozols ir vidēja krāsa un izceļas ar izturību, ja koksne tiek labi apstrādāta. Pretējā gadījumā tas neizturēs termītu uzbrukumu, tāpēc ir svarīgi izmantot īpašus produktus.

Tas ir viens no populārākajiem koka veidiem, ko galvenokārt izmanto segumos (piemēram, grīdās), mēbelēs un citās konstrukcijās. Ar to ir ļoti viegli strādāt, un tā ir viena no galvenajām versijām, kas pieejama kokmateriālu uzņēmumos.

Ironwood

Starp sarkanīgajiem koka toņiem mēs izceļam dzelzs nūja, cita veida dzimtene valstī un pazīstama arī kā jacaranda. Krāsa ir viena no pārsteidzošajām iezīmēm, turklāt patīkama smarža, smalka tekstūra un augsta izturība pret sēnītēm un kukaiņiem. Tāpat kā ozols, tas ir vairākās konstrukcijās, it īpaši mēbelēs.

MDF

Ir vērts pieminēt arī “vidēja blīvuma šķiedru plātnes”, tautā pazīstamas kā MDF, kas tiek klasificēts kā koksnes atvasināts materiāls. To plaši izmanto dažādos projektos, tas ir diezgan pieņemams, skaists un izturīgs.

Vēl viena priekšrocība ir iespēja saņemt dažādas virsmas apdares, neatkarīgi no tā, vai tā ir matēta, spīdīga, satīna utt., Papildus kalpo kā pamats gan gaišiem, gan tumšiem toņiem.

Koka krāsas apdarē

Kā mēs norādījām, mēs varam klasificēt koka krāsas četros galvenajos veidos, galvenokārt pamatojoties uz materiāla kvalitāti un tā izcelsmi. Viss ir atkarīgs no koku sugas, un ēna var mainīties citu faktoru dēļ, piemēram, klimata, augsnes un koka apstrādes dēļ.

Šajā kontekstā paturiet prātā, ka toņi var atšķirties pat pašā sugā. Neviens ciedrs nav tāds pats kā cits, tāpat kā vienas itaúbas koks var būt gaišāks salīdzinājumā ar citu. Tomēr jūs varat atpazīt katru nokrāsu un izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu projekta dekorēšanas stilam. Uzziniet vairāk par to krāsu daudzveidība un apskatiet dažus projektu attēlus.

Gaišs koks

The gaiši koka toņi tie ir sastopami vairākās sugās un rotā jebkuras vides dekoru. Pēc ekspertu domām, galvenie pārstāvji ir ķiršu koks, itaúba, priede un eikalipts.

Tas tiek izmantots kopā ar gaišu toņu materiāliem, lai sižets būtu tīrs. Tāpēc gaišs koks apvienojas ar minimālistiskiem un mūsdienīgiem priekšlikumiem, lai gan tas ir ierasts arī Provansas stilos. Jebkurā gadījumā ir svarīgi līdzsvarot krāsas, lai uzlabotu projekta harmoniju.

Pagalmā tika izmantota koka grīda

Virtuvē gaišā grīda bija ideāla izvēle projektam

Projektā grīdai, kas imitē koku, ir gaišs nokrāsa

Guļamistabā javas ir krāsotas tuvu grīdai, kas imitē koku

Liela koka dubultā drēbju skapis

tumšs koks

tumšs koks tas ir izplatīts lauku stila vidēs. Prātīgie toņi padara vidi izsmalcinātāku un elegantāku, taču ir nepieciešama saskaņotība, lai izveidotu labas kombinācijas un novērstu dekorāciju ielādi. Daži tumšās krāsas koka varianti ir kumarū, ipe un daži amerikāņu ozola toņi.

Lieliska ideja ir tumša koka iekļaušana mēbelēs vai mazos rekvizītos, kas atrodas vidē, saskaņojot ar skaidru pamatni, lai uzturētu labu apgaismojumu. Turklāt ideja ir apvienot arī ar gaišas krāsas kokiem.

Koka apdare padara telpu ļoti mājīgu

Uz betona sienas uzstādīts liels koka panelis

Liels un dekorēts panelis dārzam

Kompozīcijā ir skapji ar koka līdzīgu apdari

Koka imitācijas porcelāna flīzes tika izmantotas kā grīdas un apšuvums virtuves sienām

Vidējas krāsas koks

Plkst vidējas krāsas meži tie ir visizplatītākie tirgū, kas atrodas virknē virsmu un struktūru. Starp labākajiem variantiem mēs izceļam ciedru un imbuiju. Tās ir visvieglāk sastādīt līdzsvarotu rotājumu, kas ir ideāli piemērots dažādiem stiliem, sākot no klasiskā līdz mūsdienīgajam.

Piekaramais plaukts ar koka paneli

Koka apšuvums ir uz sienas un grīdas

Izcelt vara kulonu koka apšūtā vidē

Virtuvei un viesistabai atbilst melni krēsli ar koka kājām

Krēsli ir koka ar salmu aizmuguri

Koka krēsliem ir tirkīza sēdeklis

Stikla plaukti lieliski izskatās uz koka paneļa

Sarkanīgs koks

Pau ferro ir viens no galvenajiem uzņēmuma pārstāvjiem sarkanīgi koks, kā arī sarkankoks, peroba un angelims. Patiesībā spēcīgā krāsa rada izcilu dekoru, piešķirot izsmalcinātību un eleganci jebkuram projektam, īpaši kombinācijā ar elementiem tumšos toņos.

Mājas birojam, antīks koka skapis un dzelzs krēsls

Koka margas papildina klāju ar atpūtas zonu.

Koka kalnu kotedžas augšdaļa

Sarkanīgs ārējais klājs ir izgatavots no maçaranduba koka

Kastes zonā porcelāns, kas imitē koku


Iestatiet toņus un koka krāsas tas būs daļa no jūsu projekta apdares, lai radītu līdzsvarotas un izsmalcinātas koncepcijas. Iedvesmojieties no padomiem un fotogrāfijām un pastāstiet mums, ko domājat. Mēs ceram, ka jums tas patika. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Plastificēts koks - biezumi, cenas un norādes
plastificētas koka loksnes Daudzi cilvēki tur noteikti ir dzirdējuši par šo tēmu, bet citi ne tik daudz. Tāpēc šodien mēs izskaidrosim visas šaubas un...
Hidratēta kaļķa cenas, izmantošanas veidi un padomi
Brazīlijas civilās celtniecības tirgus ir konsolidēts kā mūra celtniecības tirgus. Šāda veida darbs, kas ir ārkārtīgi manuāls un ar lielu darbaspēka i...
Viss par epoksīda sveķiem
Šodien mēs runāsim par konkrētu produktu, par kuru ne visi zina, kas tas ir vai kam tas paredzēts. Parunāsim par epoksīda sveķiem. SatursKurš ir?Epoks...