Apdare

Adīšana rotājumā - 15 idejas

Adīšana rotājumā - 15 idejas

Jūs noteikti rūpējaties par iekšējo apdari, vai ne? Galu galā nekas nav ērtāks un mājīgāks par māju, kas viss ir dekorēts un dekorēts pēc iedzīvotāja gaumes.

Un šodien mūsu priekšmets ir tieši tas, parunāsim par dekorācijas modeli, kas atrodas dažādās vidēs, un tas, protams, padara vidi izsmalcinātāku, mājīgāku un daudz skaistāku.

Mēs runājam par slaveno adīšanu, jā, to, ko, iespējams, darīja jūsu vecmāmiņa. Ziniet, ka interjera rotājumos tas ir ļoti karsts. Pēc tam skatiet dažus padomus un ieteikumus, kā izmantot adīšanu savā dekorā un satricināt vidi!

Saturs

Adīšana istabā

Dekorēšanai telpā ir vairākas iespējas, kuras varat izmantot. Vai esat kādreiz domājis par visu spilvenu pārklāšanu ar adītu apvalku, vai arī ļoti glītu segu un pat adītu pūtienu?

Šīs ir lieliskas iespējas un zina, ka jūs varat tās visas izmantot vienlaikus, tikai zināt, kā apvienot visas krāsas.

Ja telpā tiek ievērota tīrāka līnija, ideāls ir izvēlēties neitrālākas krāsas, piemēram, pelēku vai smilškrāsu. Ļoti atvieglinātas vides gadījumā mēs iesakām izmantot krāsas un izmantot tās ļaunprātīgi, derēt uz dažādu krāsu spilveniem un pūtīšiem, papildus ērtai un ļoti skaistai videi jūs joprojām saņemsiet super jautru rotājumu.

Adīšanas sega dīvānam viesistabā

Tamborēta dvesma

Adīšana virtuvē

Dekorēšanai virtuvē iespējas ir vēl daudzveidīgākas. Adīšanu ir iespējams izmantot dažādos slāņos, piemēram, gāzes pārsegā, maisītāja pārsegā, blenderī, filtrā utt..

Turklāt joprojām ir iespējams izmantot skaistu adījumu galda centrā un kā virtuves paklājus, kas atstāj vidi ārkārtīgi burvīgi.

Adīšanas virtuvē izmantošanai ir jāapvieno gabalu krāsas, piemēram, viss sarkanais vai viss zaļais. Jebkurā gadījumā vienkārši izvēlieties sev piemērotāko krāsu vai krāsas.

Ziedu adīts aizkars virtuves dekorēšanai

Mūsdienu kausi ar tamborējumu

Adīšana vannas istabā

Pareizi, adīšanu ir iespējams izmantot arī vannas istabā.

Šajā vidē mēs varam izmantot paklājus, tualetes podus, tualetes papīra turētāju, otu turētāju utt. iespējas ir patiešām neskaitāmas.

Tāpat kā visās citās vidēs, arī vannas istabā, papildus labai gaumei, jāņem vērā harmonija, tas ir, derēt uz gabaliem ar vienu krāsu vai ar krāsām, kas atbilst viena otrai, tikai tad jūs sasniegsiet skaistu un jauki.

Vannas istabas dekors ar adīšanu

vāzes sēdeklis dekorēts ar adīšanu

Adīšana guļamistabā

Guļamistabai adīšanas iespējas dekorā ir ārkārtīgi mājīgas, mēs varam redzēt no šajā vidē izmantotajiem adīšanas stumbriem, paklājiem un pat spilveniem.

Ja izvēlaties šo apdari, paturiet prātā telpas kopējo harmoniju, tas nenozīmē, ka gabalos jāizmanto tikai viena krāsa, bet adīšanu apvienojiet ar atlikušo telpas rotājumu. Piemēram, ja jums ir sarkana siena, jūs, protams, varat izmantot, piemēram, spilvenus ar spēcīgām krāsām. Apdomīgākas vides gadījumā izmantojiet neitrālas krāsas, lai atstātu vides harmoniju.

dekoratīva adīšanas sega gultai

Dekoratīvs sega un tamborēšanas paklāji guļamistabai

Zaļā virtuve - 30 vides, padomi un iespaidīgi projekti!
Zaļā virtuve dažiem cilvēkiem šķiet neprātīga un varbūt pat dīvaina ideja, jo tā nav krāsa, ko parasti izmanto šīs mājas istabas apdarē. Dažiem cilvēk...
Zen dārzs - kā savākt savējo? + 36 skaistas un relaksējošas idejas!
Visticamāk, ka esat dzirdējuši par Zen dārzu, bet jūs zināt, kas tas ir?Ja esat dzirdējis par terminu zen dārzs un nezināt, kas tas ir, vai pat zināt ...
Boiserie - kas tas ir? + 80 skaistas idejas, ko izmantot dekorā!
Vai Tu zini kas ir boiserie? Tā ir klasika vides apdarē, kas spēj atjaunot telpu, vannas istabu, guļamistabu sienas apdari un vairākus scenārijus.Labā...