Apdare

Viss par tulpju krēslu

Viss par tulpju krēslu

Krēsli ... Kā nemīlēt? Šodien mūsu tēma ir ļoti forša un ļoti noderīga, it īpaši tiem, kas mīl ieviest jauninājumus interjera dekorācijās ar skaistiem gabaliņiem. Parunāsim par šo būtisko mēbeli, bet konkrētāk par modeli - Tulipa krēslu.

Nekad neesmu par to dzirdējis? Jums nav ne jausmas, kā izskatās šī skaņdarba dizains vai cena? Neuztraucieties, tāpēc mēs esam šeit! Lai sniegtu jums pēc iespējas labāku informāciju. Tātad, uzzināsim vairāk par tulpju krēslu ...

Tulipa krēsls, viens no visvairāk atcerētajiem Eero Saarinen dizaina gabaliem

Saturs

Krēsla vēsture

Eero Saarinens ir somu arhitekts un dizainers, kas atbild par tulpju krēsla dizainu

Tulpju krēslu izveidoja Helsinkos dzimis arhitekts un dizainers Eero Saarinens (1910 - 1961).

Eero Zarinens bija somu arhitekta Eliela Zarinena dēls, un, tā kā viņiem abiem bija viena profesija, viņi pirms viņa nāves - 1950. gadā - strādāja kopā viņa tēva birojā..

Kā dizainers Eero Zarinens sāka savu mēbeļu radīšanas darbu ap 1937. gadu - mēbeles ļoti avangarda stilā un vairākas reizes apbalvotas MOMA (Modernās mākslas muzejā)..

Eero Zarinens izstrādāja dažādas mēbeles nozīmīgām un pazīstamām nozarēm, tostarp Womb kolekciju un Pedestal kolekciju ar slaveno Tulpju krēsls - kas šodien ir ļoti slavena visā pasaulē.

Šis krēsls tika izveidots 1956. gadā, un tam ir tāds nosaukums, pateicoties karikatūras formai - kas līdzinās tulpei. Krēsls tika izveidots versijās ar atbalsta rokām un arī bez rokas.

Zarinens bija lielisks 20. gadsimta redzīgs radītājs, kurš bija izcils gan arhitektūras jomā, gan mēbeļu ražošanā (daudzi no viņiem šodien atcerējās un atzina).

Krēsla funkcijas

Tulipa krēslam nav nekā rokasgrāmatas, tas tika zinātniski izveidots, izmantojot līstes un ķīmiskas izmaiņas, līdz sasniedz arhitekta vēlamo gala rezultātu.

Šis krēsls precīzi atgādina Tulpju - ar pamatni, kas, šķiet, no grīdas dīgst gluži kā zieds, lai atvērtu skaistajā bļodā, kas uzņem tajā sēdošos cilvēkus..

Tā kā pamatne un aizmugure ir izgatavotas no baltas plastmasas, šī gabala vienīgā variācija ir polsterējums, kuram var būt dažādas krāsas (sarkana, zaļa, rozā, melna, balta utt.) Atbilstoši katra personiskajai gaumei..

Šis putu spilvens ir noņemams un ar velcro aizdari, lai atvieglotu tā novietošanu un noņemšanu uz krēsla.

Sarkanās tulpes krēsla modelis treknu krāsu dekorēšanai
Regulējams tulpju modelis ar nerūsējošā tērauda pamatni
Tulip krēsla modelis polsterēts zilā krāsā

Šis krēsls ir izgatavots no baltas plastmasas ar oranžu mīksto spilvenu
Tiem, kam patīk neitrālāks dekors, laba izvēle var būt šis tulpju krēsls pelēkos toņos
pavisam cits modelis ir šī dzeltenā tulpe

Izmantojiet dekorēšanai

skaista kompozīcija, izmantojot tulpju krēslu uz galda bibliotēkā

skaists pusdienu galds, ko ieskauj balti tulpju krēsli ar zilu sēdekli

Šajā dzīves vidē krēsli veido ļoti vienkāršu un drosmīgu rotājumu galda sastāvam

Tulpes piešķir īpašu pieskārienu šim super vienkāršajam mazajam pusdienu galdam

Pārbaudiet vairāk slavenu krēslu dizaina vēsturē, piemēram, gulbja krēslu un olu krēslu, noklikšķinot šeit.

Tulpju krēslu cena

Tulipa krēslu cenas var ļoti atšķirties atkarībā no modeļa, attiecīgās krāsas un arī reģiona, kurā tas tiek iegādāts.

Mēs izveidojām cenu bāzi, un iegūtās vērtības bija šādas:

Tas ir tas, ka cilvēki, Tulipa krēsls ir ļoti skaists un izskatās lieliski kā dekorācijas gabals. Tāpēc izvēlieties krāsu un modeli, kas vislabāk atbilst attiecīgajai videi, un izbaudiet!

Kūka, kas dekorēta ar Kit Kat fotoattēliem un modeļiem
O Kūka, kas dekorēta ar Kit Kat pēdējā laikā ir bijusi kūku dekorēšanas tendence, tāpēc daudzi cilvēki ir izvēlējušies šo modeli skaistumam, ko šī dek...
Dzīvojamās istabas gleznas
Rāmji nodrošina vēl vienu izskatu vidē, kurā tie ir ievietoti. Mēs pat varam teikt, ka tas ir būtisks vides atjaunošanas piederums. Tomēr ne visi zina...
Saderināšanās dekorēšana 25 idejas, ielūgumi, suvenīri
Saderināšanās ir draugu pieņemts lēmums spert lielāku soli attiecībās, tas ir, tas ir nobriedis solis, kas tika sperts, lai izveidotu jaunu ģimeni. Pā...