Apdare

Viss par kroku aizkariem

Viss par kroku aizkariem

Dabiskais apgaismojums ir ļoti svarīgs faktors videi gan attiecībā uz vides sanitāriju, gan vienkārši ar elektrības taupīšanu, izmantojot apgaismojumu. Ir reizes, kad vēlaties bloķēt daļu tiešo saules staru vai pat visu to, un šajos brīžos nekas nav labāks par labu aizkaru tiešo saules staru bloķēšanai.

Tāpēc ir slavenie un ļoti mīlētie aizkari. Mūsdienās, kad mēs runājam par aizkariem, ir pat grūti pateikt visu tirgū pieejamo modeļu nosaukumu un vēl grūtāk izvēlēties vienu savam projektam, galu galā ir tik daudz un tik daudz iespēju, taču daži modeļi var būt daudz efektīvāki nekā citi , atkarībā no tā, kāda ir jūsu vajadzība pēc neredzīgajiem, un modelis, kas dekorācijā ir ieguvis daudz vietas, ir kroku aizkari.

Plisētie aizkari aizver viesistabas rāmi

Tātad, ja jums šķita dīvains nosaukums un jūs neko nezināt par šo modeli, palieciet tur un apskatiet mūsu rakstu šodien, ka mēs izskaidrosim visas jūsu šaubas.

Saturs

Kroku aizkaru funkcijas

Plisētais aizkars, kā norāda nosaukums, ir aizkaru modelis, kam ir kroku aizdare, tas ir, tam ir vairākas viļņošanās / “grumbas”, kuras savācot, lieliski sader kopā..

Šī modeļa lielā priekšrocība, kas tiek ņemta vērā jūsu izvēlētajā brīdī, ir tā uzstādīšana, ko var veikt pat atveru iekšpusē. Pareizi, ja jūsu mājās ir maz vietas un jums ir nepieciešams skaists, moderns un ļoti izsmalcināts aizkars, tas ir labākais risinājums, jo savāktie kroku aizkari aizņem minimālu vietu, tādējādi nodrošinot vēl lielāku komfortu iedzīvotājiem.

Papildus tam visam tas ir izgatavots no ārkārtīgi viegla un diskrēta auduma, vienlaikus piedāvājot ilgi gaidīto tiešo aizsardzību pret saules stariem, lai gan tas istabas iekšienē joprojām nodrošina vāju dabisko apgaismojumu..

Piedziņu veidi

Mūsdienās tirgū pieejamie kroku aizkaru modeļi piedāvā vairākus piedziņas veidus - tas viss nodrošina vislabāko pielāgošanos un labāko komfortu iedzīvotājiem. Starp šiem diskdziņiem ir:

Kroku aizkari iekšējā apdarē

Šāda veida rāmju aizdari var izmantot vairākās dažādās situācijās tirdzniecības un dzīvojamās vides apdarē. Pārbaudiet dažus no šiem:

Plisētas žalūzijas, kas aizsargā pret tiešiem saules stariem uz divguļamās gultas galvas

Plisētie aizkari var aptvert pat lielus laidumus, kā tas ir šajā gadījumā, kad tie aizver dzīvesvietas stikla sienas

Lietojot vairākos moduļos, ielocītā žalūzija ļauj manuāli veikt nepieciešamo regulēšanu, lai regulētu vides gaismas plūsmu

Pat vispieļaujamie gaišo aizkaru modeļi spēj garantēt privātumu tādās vidēs kā divvietīgas istabas.

Kroku aizkaru cena

Šo struktūru cenas var būt ļoti atšķirīgas atkarībā no reģiona, kurā tās tiek tirgotas, kā arī atkarībā no vairākiem citiem faktoriem, piemēram, ražotāja, zīmola, modeļa, tālākpārdevējiem utt..

Tomēr mēs veicām nelielu pētījumu un nonācām pie šādām vērtībām:

Maza veļas mazgātava - 17 praktiski un lēti modeļi
Mūsdienās apkalpošanas zonas kļūst mazākas, un tāpēc mums vajadzētu domāt par vides optimizāciju. Skatiet dizaina padomus maza veļas mazgātava. Padomā...
Mazas virtuves dizains
Pārbaudiet visu par Maza virtuves dizains un visas šāda veida mēbeļu izvēles priekšrocības. Skatiet modeļus, padomus par mēbelēm un daudz ko citu. Plā...
Spoguļots naktsgaldiņš - fotogrāfijas, modeļi, kur nopirkt un kā izgatavot
Vai jūs domājat, ka naktsgaldiņš ir tikai funkcionāla mēbele grāmatas glabāšanai vai glāžu glabāšanai? Runājot par telpas dekorēšanu, mums jādomā par ...