Padomi

Viss par LEED zīmogu un sertifikātu

Viss par LEED zīmogu un sertifikātu

LEED sertifikāta zīmoga logotips, ko izplata USGBC

Nupat man radās jautājums, kad es izlasīju vietni, kurā bija minēts kaut kas līdzīgs “Ēkai jābūt LEED sertificētai ...”, un tad es to paturēju prātā.

Vai esat dzirdējuši par LEED sertifikāciju? Zināt, kas tas ir un kam tas paredzēts?

Nē? Es arī to nezināju, un pēc tam, kad radās liela ziņkāre, es devos uzzināt vairāk par šo tēmu un sagatavoju īpašu rakstu, lai noskaidrotu šaubas par tiem, kuri, tāpat kā es, sev jautāja “kas tas ir?”

Saturs

Kas ir LEED zīmogs vai LEED sertifikāts?

LEED zīmogs - līderība enerģētikas un vides dizaina jomā - Brazīlijā tautā pazīstams kā zaļais zīmogs, būtībā ir galvenais ēku zīmogs. Tā ir starptautiska sertifikācijas un vides aizsardzības sistēma, ko izmanto, lai novērtētu, kā mēs redzējām, ēkas.

Tas tika izveidots pirms vairāk nekā desmit gadiem Amerikas Savienotajās Valstīs un ieradās Brazīlijā apmēram pirms pieciem gadiem.

Un jūs noteikti domājat, bet kam domāts šis zīmogs? Nopietni tagad!

LEED sertifikāts tika izveidots ar galveno mērķi veicināt projektus, darbus un visu būvniecības un būvniecības procesu, lai kļūtu par “zaļajiem projektiem”, koncentrējoties uz ilgtspējību…

Adobe galvenā mītne ASV, sertificēta ar LEED Platinum zīmogu esošajām ēkām

Zaļā ēka ir nosaukums ēkām, kas veicina minimālu vides ietekmi uz vidi

LEED kaimiņattiecību sertificēta projekta piemērs zaļajām apkaimēm

Piemērs Austrālijas vienas ģimenes mājai, kas saņēma LEED sertifikāta zīmogu un 2 citus sertifikātus par tā samazināto ietekmi uz vidi.

Tomēr šī ir komerciāla ēka, kas saņem LEED sertifikātu, pateicoties tās samazinātajai ietekmei.

Šīs zīmoga galvenās priekšrocības ir:

Kā darbojas LEED sertifikācija?

LEED sertifikātā ir 7 dažādi parametri, kas tiek vērtēti ēkās, un sertifikācijas līmenis, protams, būs atkarīgs no punktiem, kas iegūti visās šajās dimensijās. Parametri ir:

Brazīlijā var atrast 8 dažādus zīmogus, tie ir:

Saskaņā ar vērtējumā iegūtajiem punktiem ēka var sasniegt šādus līmeņus:

Veikala fasāde - pārbaudiet 15 tendences
Apskatiet 15 ieteikumus komerciālām fasādēm, kas ir tendence un noteikti padarīs jūsu uzņēmumu pievilcīgāku. Izvēlieties savu veikala fasāde. Bez šaub...
Kas tas ir? Kam tas paredzēts?
Šodien mēs parunāsim zila druka, būtisks priekšmets interjera dizaineriem, arhitektūras un inženierzinātņu studentiem. Ja esat students minētajās jomā...
Divstāvu māju projekti, modeļi, fasādes, priekšrocības un trūkumi
Vai domājat par savas dzīvesvietas dizainu? Noteikti ir radušās daudzas šaubas. Satiec divstāvu mājas un uzziniet, vai tas ir labākais projekts jums. ...