Apdare

Svečturu izmantošana dekorēšanai

Svečturu izmantošana dekorēšanai

Svečturis ... Kā nemīlēt cilvēkus? Svečturi ir ārkārtīgi izsmalcināti, skaisti, izsmalcināti, burvīgi un daudz citu īpašības vārdu, kuru tagad trūkst. Tā klātbūtnei dekorācijā vairākus gadsimtus bija funkcionāls raksturs pirms elektrības ienākšanas, taču arī mūsdienās tā joprojām atrodas dekorācijā kā veids, kā nodrošināt eleganci un izsmalcinātību vidē..

Tātad, ja jūs aizraujat arī ar šiem ļoti ekstravagantajiem rotājumu gabaliem, apstājieties un mēs esam sagatavojuši jums mega rakstu, lai noskaidrotu visas šaubas par svečturiem..

Svečturu izmantošana kafijas galda dekorēšanas sastāvā

Saturs

Kas ir svečturis

Tātad, svečturis vai lampa, kā tas arī ir zināms, būtībā ir gaismas vieta, ko izmanto, lai precīzi apgaismotu un dekorētu dažādas vides. Šis gaismas fokuss, kas tiek izmantots uz galvenā kāta, var būt vai nu ar vienu vai vairākām svecēm, vai pat ar lampām, atkarībā no katra cilvēka modeļa un garšas. Tās klātbūtne rotājumā var būt tikai kā dekoratīvs gabals, kas tiek parādīts telpā, vai arī tā var būt funkcionāla, ja sveces tiek iedegtas noteiktos īpašos gadījumos, piemēram, vakariņās vai saviesīgos pasākumos..

Sveču sveču izmantošana dekorēšanai

Apdares svečturi

Šis ir viens no galvenajiem svečturu pielietojumiem - dekorēšana.

Vai tie būtu svečturi ar svecēm vai lampām, modeļi ir pēc iespējas dažādi.

Vienu un to pašu vidi pat ir iespējams izrotāt ar vairākiem dažādu modeļu svečturiem. Viss ir balstīts uz harmoniju, jums ir jābūt veselam saprātam, lai gabalus novietotu tā, lai telpa būtu patīkama un ērta un nebūtu smaga, jo tas nav tas, ko vēlaties..

Joprojām vides apdarē šos gabalus var izmantot dažādos gadījumos un vietās, redzēt un iedvesmoties no tālāk sniegtajiem piemēriem:

Dzīvojamās istabas kafijas galdiņš ar svečturi

Viena situācija, kad svečturi darbojas ļoti labi, ir dekorējot kāzu galdus

Ēdamistabas galds ar svečturiem

Ziemassvētku rotājumu kompozīcija ar svečturiem

Sveces un svečturus var izmantot ļoti diskrēti, piemēram, šajā viesistabā

Tās izmantošana var būt arī ļoti precīza, lai atzīmētu kādu dekorēšanas nišu

Koka svečturi veido šo tumšo un labi līdzsvaroto rotājumu

Liela istabas apdare uz kafijas galdiņa ņem diskrētus svečturus

Dekoratīvās svečtura veidnes

Mūsdienās tirgū ir pieejami daudzi svečturu modeļi. Starp tiem mēs varam izcelt sekojošo:

Stikla svečturi

Stikla svečturi ir savvaļas kārtis jebkura veida apdarē. Tos var izmantot kopā ar svecēm vai lampām, birojos, dzīvojamās telpās, svinību rotāšanā (piemēram, kāzās) un daudzās citās vidēs..

Var izmantot arī svečturus, kas izgatavoti tikai no stikla vai ar detaļām krāsās, virvēs un citos gabalos, atkarībā no katra cilvēka garšas.

Stikla kausu svečturi
Šaura stikla svečturi
Dzeltenas kristāla sveču turētāji

Sudraba vai bronzas svečturi

Šis ir viens no mūsdienās visbiežāk izmantotajiem svečturu modeļiem. Tas ir tāpēc, ka papildus skaistumam, ko viņi piešķir šai vietai, tie joprojām nodrošina ļoti vecu un mājīgu vai modernu gaisu, atkarībā no izvēlētā modeļa.

Tātad, ja jūs meklējat svečturi, lai izveidotu vidi ar vecāku lasījumu, izvēlieties modeļus, kas izgatavoti no sudraba un / vai vara, un jūs noteikti nebūsiet vīlušies.

Drosmīgs mūsdienu svečtura modelis
Mūsdienu sudraba svečturis
Klasisks sudraba svečturis

Cenas

Svečturu cena var būt pēc iespējas dažāda, jo tos var izgatavot dažādos izmēros, modeļos un arī no dažādiem materiāliem - daži dārgāki nekā citi.

Tomēr mēs veicām pētījumu un sasniedzām minimālo vērtību R $ 25,00 vienkāršai svečturim ar modeļiem, kas viegli pārsniedz R $ 2 000,00 par gabalu.

Bet neuztraucieties par šo augsto cenu, jo tā parasti ir gabaliem, kas izgatavoti no kristāliem vai citiem vērtīgākiem materiāliem.

Kūpināta spoguļa dekorēšana Kā lietot un padomi par skaistu vidi!
Spoguļi, kurš viņus nemīl? Tos ir viegli iegādāties ar daudziem modeļiem un griešanas iespējām. Tiem, kas kopā ar viņiem plāno jaunu rotājumu, mūsu ie...
Rozā istaba - kā dekorā izmantot krāsu? + 47 skaistas idejas!
Rozā istaba ir krāsu variants istabai, kas rada daudz šaubu un ko parasti izmanto bērnu un mazuļu istabās, taču patiesība ir tāda, ka šī krāsa nav jāi...
Iespiestas aizkari Skaistas dizaina idejas un modeļi!
Aizkaru funkcionalitāte ir neapstrīdama. Tas filtrē gaismu un palīdz radīt privātumu vidē. Bet kā ar dekorēšanu? Tās spēks dekorā ir vienlīdz neapstrī...