Apdare

Fotoattēlu līnija - 65 aizraujošas idejas un kā to izdarīt pats!

Fotoattēlu līnija - 65 aizraujošas idejas un kā to izdarīt pats!

Tie, kam patīk “do it yourself (DIY)” apmācības, slavenās “do it yourself” konsultācijas, noteikti būs apburtas ar vairākām idejām veļas auklas fotogrāfijas. Šis priekšlikums pieaug, un tas ir ļoti veiksmīgs telpu un dažādu partiju apdarē.

Šī ir vienkārša un konceptuāla versija, lai parādītu attēlus, kas jums visvairāk patīk, bez rāmjiem, attēlu rāmjiem un citām tradicionālām struktūrām. Papildus dekoru jaunināšanas piešķiršanai ir iespējams daudz ietaupīt.

Tāpēc ir vērts iedvesmoties no vairākām foto veļas auklu tendencēm. Mēs atlasījām vairāk nekā 60 idejas lieliski un lieliski padomi.

Tēmas

Kā izveidot veļas auklu ar lieliskiem padomiem un 65 pārsteidzošām idejām!

dekorēšana mūsdienu guļamistabas var paļauties uz vairākiem rekvizītiem. Labāk par to ir zināt, ka jums nav jāveic lielas investīcijas, lai vide būtu pilnīgi eleganta.

Tie, kas mīl fotogrāfijas, var derēt uz vairākām ierīcēm, lai atstātu tās atklātas, tomēr tendence ir fotoattēlu līnija. Tas ir vienkāršs priekšlikums, un tas padara visu atšķirīgu dekoru.

The veļas auklas var būt dažādi izmēri. Turklāt jūs varat apvienot dažādus veidus un stilus, radot oriģinālas un pārsteidzošas koncepcijas, ar krāsainām versijām un arī ar gaismām.

Veļas aukla var būt vienkārša vai ar krāsainām auklām

Papildus ģimenes fotoattēliem kopā ar mīļoto cilvēku, draugiem vai mājdzīvniekiem ir iespējams parādīt visdažādākos attēlus, tostarp zīmējumus un mākslu, kas patīk ikvienam. radošums nav ierobežojumu, un ir daudz neticamu atsauču.

Šajā kontekstā cilvēki izmanto veļas auklu arī pušu dekorēšanai, neatkarīgi no tā, vai kāzas, saderināšanās, visu vecumu dzimšanas dienas, kā arī citas svinības.

Jūs definējat izmēru un attēlus, kas tiks eksponēti struktūrā

Foto veļas auklas idejas un fotogrāfijas

Iedvesmojieties ar vairākām fotogrāfiju apģērba auklas fotogrāfijām un izvēlieties savam projektam labāko versiju.

Foto veļas aukla ar gaismām

O veļas aukla ar gaismām tā ir viena no galvenajām šīs koncepcijas versijām. Daudzi cilvēki izmanto LED gaismas un mirgojošas virknes, lai struktūra būtu apgaismota. Tas ir ļoti oriģināls apdares veids, gan guļamistabai, gan viesībām, galvenokārt, lai izceltu nakts laikā.

Lai padarītu drēbju līniju skaistāku, ir iespējams izmantot krāsainas gaismas, starp citām krāsām ir arī dzeltenas, sarkanas, zilas gaismas.

Izmantojiet veļas adatas, lai pakārtos fotogrāfijas uz veļas auklas un gaismas plankumus uz katra attēla.

Polaroid foto veļas aukla

Tie, kas mīl retro koncepciju, var iedvesmoties Polaroid foto veļas aukla. Šis efekts padara attēlus atšķirīgus no parastajiem, it kā tie būtu uzņemti ar vecām kamerām. Rezultāts ir pārsteidzošs.

Plkst Polaroid fotogrāfijas izceļas gan ar ierāmēto apdari, gan tādām detaļām kā attēlā redzamās zibspuldzes, zems piesātinājums un dziļums. Lai izveidotu šo efektu, jums nav obligāti nepieciešama konkrēta kamera.

Pašlaik ir daudz lietojumprogrammu un programmu, kas rada Polaroid efektu, piemēram, pats Photoshop. Turklāt ir arī Polaroid FX, lietotni, kuru var izmantot tieši viedtālrunī. Pēc rediģēšanas vienkārši izdrukājiet attēlus un samontējiet skaistu veļas auklu.

Apģērba līnijas Tumblr stils

Vai dodat priekšroku modernai tendencei? Derēt veļas aukla Tumblr stilā. Par šo jēdzienu ir dzirdēts daudz, bet ir tādi, kas nezina, kā to definēt. Nu, šajā gadījumā attēlu pamatā ir šis slavenais sociālais tīkls, kas darbojas kā mikroblogs, kurā ir iespējams izveidot dažādus ierakstus, veidojot koncepcijas ar jebkura veida saturu..

Plkst Fotogrāfijas Tumblr apvieno dažādas pozas, nepiespiestu modi un dekoratīvo kosmētiku, sajauc dažādus attēlus, dažādas krāsas un efektus, īsāk sakot, ir vairākas idejas. Lai samontētu veļas auklu, daudzi cilvēki izmanto krāsainas auklas, kas karājas pie pakaramajiem, rotātas auklas, mirgojošus mirgotājus un visu citu. Papildus attēlu pakāršanai ir iespējams izrotāt veļas auklu ar citiem rekvizītiem.

Jauka ideja ir izmantot krāsainas veļas adatas, lai izceltu veļas auklu, kā arī dažādas un konceptuālas iespējas.

Daudzos priekšlikumos virknes un paneļi kalpo citu priekšmetu atstāšanai, izņemot drukātas fotogrāfijas, piemēram, lokus, ziedus, glāzes.

Kāzu fotogrāfiju drēbju līnija

dekorējot kāzu ballīti var izdarīt vairākos veidos. Tie, kas meklē vienkāršu iespēju, var derēt uz veļas auklas, lai izceltu attēlus, kas izceļ svarīgus mirkļus pāra dzīvē.

Jūs varat pakārt veļas auklu uz paneļa aiz galvenā galda, uz pīlāriem vai kā parastu veļas auklu. Āra ballītēs izmantojiet koku priekšrocības, lai samontētu pielāgotu struktūru gan ar iespiestiem attēliem, gan ar cita veida rotājumiem, piemēram, ziediem un rozēm..

Apģērba līnija dzimšanas dienas fotogrāfijām

To pašu tendenci var izmantot a dzimšanas dienas ballīte. Šajā gadījumā ir vairākas neticamas idejas, vai par bērnu svētkiem, 15. dzimšanas dienas svinībām, pieaugušo ballītēm kopumā utt..

Veļas aukla var attēlot dažādu mirkļu fotogrāfijas dzimšanas dienas zēna dzimšanas dienā kopā ar draugiem un ģimeni. Piemēram, ja tā ir 15 gadus veca ballīte, ir patīkami sekot paraugam ar katra vecuma fotoattēlu, līdz sasniedzat pašreizējo.

dekorēšana seko virknei atsauču un pievieno plusa ainas dekoram. Labāk ir zināt, ka soli pa solim to var izdarīt pats, ieskaitot fotoattēlu atlasi. Tāpat jūs varat likt pārsteigt sev tīkamu cilvēku, vai tas būtu brālis, māte, tēvs, draugs, draugs utt..

Apģērba līnija ballīšu fotogrāfijām

O veļas auklas fotogrāfijas tas nav tikai dzimšanas dienas un kāzu ballītēm. Jūs varat derēt par šo dekoratīvo rotājumu virknē svinību, neatkarīgi no tā, vai tas ir iesaistīšanās, akcijas, pārsteiguma ballītes, kā arī citi nozīmīgi notikumi. Tā ir vienkārša iespēja, ko var ātri samontēt, lieliski piemērota atmiņu glābšanai un klātesošo cilvēku saviļņošanai.

Fotoattēlu līnija telpā

O veļas auklas fotogrāfijas tas ir lieliski piemērots jūsu guļamistabas dekoru dekorēšanai. Daudzi cilvēki daudzos veidos ievēro šo moderno koncepciju, pilnībā izmantojot savu radošumu.

Jūs varat to piestiprināt pie sienas, uz konstrukcijas, piemēram, paneļa vai koka dēlis -, un jebkura vieta, kur izcelta veļas aukla. Sekojiet tendencei, kas jums patīk vislabāk, un izrotājiet savu iecienītāko stūri.

Kā izveidot foto veļas auklu? - Soli pa solim

Kā būtu ar to, kā soli pa solim iemācīties izveidot veļas auklu? Mēs esam sagatavojuši dažas pārsteidzošas apmācības.

 1. Pirmkārt, jums jānosaka veļas auklas izmērs;
 2. Struktūras montāžai izmantojiet auklu vai virvi;
 3. Izgrieziet ar šķērēm atbilstoši noteiktajiem pasākumiem;
 4. Izmēriet attālumu un ar naglu atzīmējiet vienu punktu citā;
 5. Piestipriniet nagus katrā atzīmētajā vietā;
 6. Piesieniet virvi vai auklu pie katra naga;
 7. Lai parādītu fotoattēlus, izmantojiet klipus vai sludinātājus.

 1. Tādā gadījumā jūs varat izmantot mirgojošu virkni vēlamajā izmērā;
 2. Uzstādiet vietā, kas atrodas netālu no kontaktligzdas, lai izveidotu savienojumu naktī;
 3. Nostipriniet fotoattēlus ar klipiem vai maziem klipiem, kā jūs uzskatāt par piemērotu;
 4. Gaismas diodes gadījumā fotoattēlu izcelšanai varat izmantot lentes.

Būtiski padomi:


Patiesībā veļas auklas fotogrāfijas tā ir neticama tendence, kas var dekorēt jūsu istabas un jūsu viesību dekoru. Vai jums patika padomi un idejas? Mēs tā ceram. Komentējiet un kopīgojiet. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Melnbalts dekors 60 istabu idejas, lai iedvesmotos
Vai vēl neesat pārliecināts, kuru krāsu paleti izvēlēties savam dekoram? Kā būtu ar melnā un baltā kombinācijas izmantošanu? Ziniet, ka tas ir aizstāj...
Ziemas ziedu sugas, padomi un iedvesmojošas fotogrāfijas, lai pārbaudītu
Ne viss ziemā ir pelēks. Vismaz tik daudz, cik tas ir atkarīgs no dažādām ziedu sugām, kas zied šajā gada laikā. Pretēji tam, ko domā daudzi cilvēki, ...
Melnās sienas priekšrocības, trūkumi, padomi un iedvesmojošas fotogrāfijas
Melnā siena ir diferenciālis interjera projektos. Vai tas ir treknrakstā? Jā! Vai tas ir populārs? Nē, bet tieši tur dzīvo jautri, ka mājās ir melna s...