Apdare

Cementa vāze - 75 skaisti modeļi dekorā un kā padarīt (DIY)!

Cementa vāze - 75 skaisti modeļi dekorā un kā padarīt (DIY)!

Cementa vāze ir jauna tendence dekoratīvajā pasaulē, un tā apdarei piešķir rūpnieciskā stila pieskaņu, kuru var izmantot dažādos dekoratīvos priekšlikumos, lai interjera dizainam vai pat āra zonai piešķirtu mūsdienīgāku izskatu..

Un, ja jūs jau esat redzējis, kā šāda veida vāze tiek izmantota dekorēšanai, ierakstā mēs apkopojām vairākus cementa vāzes modeļus un stilus, lai jūs varētu iedvesmot šo ideju, kā arī soli pa solim, kā padarīt vāzi par DIY stilu.

Tēmas

Cik tas maksā vidēji? #cena

Tiem, kam patīk ideja pievienot dekoratīvam stilam rūpniecisku stilu caur cementa / betona vāzi, ieguldījums var sākties ļoti maz, jo veikalos ir iespējams atrast mazos vāzes modeļus, kuru cena ir sākot no 20 USD. kā Elo7.

Tiem, kas ir gatavi tērēt nedaudz vairāk, izmantojot lielu katla modeli, ieguldījums var sasniegt 187 USD, kā tas ir gadījumā ar modeļiem, kas tiek pārdoti brīvajā tirgū.

Cementa vāzes fotogrāfijas un modeļi

Liela cementa vāze

Ja ideja ir izmantot lielu un grīdas vāzes vides dekorēšanai, šeit ir ierosināts apaļās vāzes modelis, kas tika izmantots uz keramikas plāksnes.

Lielais pods ir lieliski piemērots, lai audzētu lielākus augus, kas izceļas apkārtējā vidē, tādā gadījumā pods ienes industriālu stilu, savukārt dabiskais augs piešķir dekoram mājīgāku gaisu..

Katlu stils var atšķirties, un starp lielajiem cementa katlu modeļiem viena no idejām ir kvadrātveida katls, kā parādīts šajā ieteikumā, kas uz ārpusi rada lielu katlu sajaukumu.

Ārējā laukuma kompozīcijā bija doma izmantot 3 tāda paša izmēra kvadrātveida vāzes un vienu arī kvadrātveida un lielāku vāzi, kas griežas stūrī starp sienām un mūsdienīgi un interesanti papildina kompozīciju ar lielām vāzēm..

Banāna koks tika audzēts betona podā

Apaļā vāze tika izmantota istabas stūrī

Dažāda lieluma vāzes veido istabas stūri

Betona vāze sakrīt ar grīdu

Lielā vāze atrodas vienā istabas stūrī

Viesistabā rotājumā ir kompozīcija ar 2 lielām vāzēm

Maza cementa vāze

Vāze nes mazu sulīgu

Ja ideja ir dekorēšanai pievienot dažus augus no maziem podiem, ideja par cementa podu izmantošanu ir labs iedvesmas avots maziem un moderniem podiņiem.

Lai iedvesmotu apvienot moderno ar mazo vāzi, šeit ir piedāvāts vāzes modelis ar ģeometrisku formu, kas izceļas pat visvienkāršākajos rotājumos, radot mūsdienīgu pieskārienu videi..

Katli tika pakārti ar sizala stīgām

Vēl viens mazas un funkcionālas dekorēšanai paredzētas vāzes modelis ir šis apaļais modelis ar ieguvumiem, kas ļauj piekārt betona podus.

Šajā gadījumā pakaramo podu sastāvs ir ļoti interesants, lai izmantotu vertikālo atstarpi, un joprojām ir iespēja pakaramo augu audzēšanai.

Vāze ir kvadrātveida un zems modelis

Apaļā vāze ir dekorēta zilos toņos

Vāzes modelis ir sekla baseina stilā

Podi tika krāsoti modernā stilā

Sešstūra formas vāzes iederas blakus

Mazā vāze nes dzeltenās gleznas

Krāsota cementa vāze

Cementa vāze var iegūt arī citus procesus, kas pārsniedz vāzes uzturēšanu tikai ar cementa apdari, un gleznošana uz betona ir viena no iespējām.

Kā ideja krāsotajai vāzei šeit bija doma saglabāt daļu no cementa, kā arī iekļaut modernas gleznas, padarot vāzes ideāli piemērotas mūsdienu dekoram.

Priekšlikumā apaļas vāzes saņēma plašu baltas krāsas sloksni un vēl vienu plānāku zelta krāsas sloksni, kas sadala balti krāsoto cementa apdares daļu, kas arī ir redzama.

Starp idejām, lai industriālā stila vāzei piešķirtu modernu pieskārienu, viena no iespējām ir gleznā pievienot metāla krāsas pieskārienu, un spēcīga tendence ir sajaukt cementa apdari ar rozā zelta krāsu.

Šim cementa maisījumam ar metāla apdari priekšlikums piedāvā vāzes tradicionālā formātā un ar plašu joslu, kas vairāk vai mazāk līdz pusei no katras vāzes ir krāsotas rozā zeltā..

Betona vāzes pamatnē ir tirkīza josla

Betona vāzē ir krāsaina glezna ar ģeometriskām formām

Kuģa malā ir vara krāsas josla

Betona vāzē ir baltā krāsā krāsotas detaļas

Vāze ieguva zelta sirds gleznu

Podi bija nokrāsoti melni un ar vara krāsas svītru

Kvadrātveida cementa vāze

Starp cementa vāzes stiliem kvadrātveida forma ir viena no iespējām, un šajā gadījumā modelis ir maza kvadrātveida vāze.

Iedvesmai kvadrātveida un betona vāzei ir industriāls stils, un tā ieguva modernu pieskārienu, pateicoties sānu joslai, kas tika uzgleznota uz cementa.

Idejai vāzes pāris ieguva svītras, viena zelta un otra melna, padarot interesantu un mūsdienīgu kompozīciju.

Starp kvadrātveida modeļiem iedvesma šeit rada vidēja un maza izmēra versiju, kas ir lieliski piemērota plauktu un pat kafijas galdiņu dekorēšanai.

Kvadrātveida vāzei ir apļveida iekšējā daļa augu audzēšanai, un modelim ir balta krāsota apdare, radot ģeometriskus dizainus, kas vāzi padara modernu dekorēšanai.

Vāzēm ir dažādi izmēri

Betona vāze rada daudz industriāla stila

Katras vāzes apakšpusē ir krāsas josla

Sukulentu audzēšanai tika izmantoti kvadrātveida podi

Vāzes bija dekorētas ar zelta detaļām

Podos ir rozā zelta josla

Cementa vāze ar dvieli

Tiem, kam patīk oriģinālas un radošas idejas, jūs varat iedvesmoties no šī priekšlikuma izgatavot dvieļu vāzi ar cementu, kurā dvielis ir mitrs cementā un pēc tam novietots virs otrādi novietotas vāzes, lai iegūtu formu un nožūtu..

Kā ideja vāzei ar oriģinālu stilu šeit ir divi mazi podi, kas izgatavoti no dvieļa un novietoti uz kafijas galdiņa..

Lai piešķirtu vāzēm papildu šarmu, bija doma tās nokrāsot sudrabā, padarot priekšmetu vēl modernāku un futūristiskāku.

Liela vāzes, kas izgatavota no dvieļa un cementa, modelis ir šis modelis, kas padara detaļas ļoti skaidras un vienmērīgu dvieļu stieni.

Vāzei ir īsāka priekšpuse, un tā padara redzamus traukā iestādītos ziedus.

Šajā gadījumā dvieļu vāze tika turēta sausā cementa krāsā un izmantota dārza vidū, piešķirot atšķirīgu un mūsdienīgu pieskārienu ārpusei..

Modelis ir priekšautiņa forma

Dvieli ieskauj cementa masa

Vāzei ir zemniecisks stils

Lieliem dvieļu podiem tika pasniegti piekārti ziedi

Cementa vāze sukulentiem

Tiem, kas meklē idejas par moderniem podiem, lai audzētu sukulentus, ideja piedāvā betona katla modeli, kas atgādina sasmalcinātu kausu, un tā ir ideja - sasmalcinātu kausu izmantot kā veidni podam.

Priekšlikumā pāris cementa vāzes tika izmantotas blakus, un katra no tām rada sava veida sukulentu, tādējādi saglabājot ideju par modernu un stilīgu vāzi dekorēšanai.

Vēl viena radoša ideja sulīgajam podam ir lielāks katla modelis, piemēram, dārznieks, lai vienā katlā iestādītu vairākas sukulentu sugas.

Ieteikums piedāvā betona vāzes modeli ar industriālu stilu, kas ir ieguvis smalkāku pieskārienu ar sukulentu daudzveidību, kas piepilda vāzi.

Vāzes ir konusa formas un stāv uz koka pamatnes

Apaļā vāze bija dekorēta melnā krāsā

Vāzei ir sešstūra forma

Vāzē zelta burtiem ir vārds “mīlestība”

Kuģu pāris ir dažāda lieluma

Betona vāze ir veidota kā pūce

Lielākajā katlā ir vairākas sukulentu un kaktusu sugas

Kā pagatavot cementa vāzi? - Soli pa solim

Un, ja vēlaties derēt uz šo tendenci, bet daudz neiztērējot, viens risinājums ir iemācīties soli pa solim izgatavot betona vāzi ar DIY, lai jūs varētu izveidot unikālus gabalus!

Materiāli:

Kā pagatavot:

Tātad, vai jums patīk šis priekšmets, kas garantē modernāku izskatu apdarē? Pastāstiet mums komentāros, vai jums tas patīk un kāds ir jūsu iecienītākais modelis.

Hidrauliskās flīzes - dekoratīvās apšuvuma idejas
O hidrauliskā flīze ir roku darbs no betona un keramikas, izturīgs un izgatavots pēc pasūtījuma. Klasika starp pārklājumiem, tā parādījās 20. gadsimta...
Tapetes - telpu noformējums
Lai izkļūtu no šī „vienādības”, izmantojot dekorēšanai tikai krāsas, plaši tiek meklētas tapetes kā alternatīva vides, īpaši iekštelpu, dekorēšanai. T...
Stikla ieliktņi - Vannas istabu, dzīvojamo istabu un fasāžu apdare
Tradicionālās flīzes (emaljētas flīzes sienu segšanai) tagad ir numurētas. Tā kā tas ir keramikas materiāls, tie kā laiks nolietojas un zaudē krāsu, k...