Apdare

Dekoratīvās stikla vāzes

Dekoratīvās stikla vāzes

dekoratīvās kulonu stikla vāzes

Apdare ir ļoti svarīga, un tā šodien ir visās mājās. Bet ir tik daudz izstrādājumu, tik daudz dekoratīvu priekšmetu, ka ir grūti izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu videi. Šīs grūtības dēļ daudzi cilvēki nonāk kļūdās un izmanto nepiemērotus priekšmetus, radot reālus traucējumus savas telpas tēlā un apdarē..

Ja jums ir šaubas arī par noteiktiem priekšmetiem, neuztraucieties, ka ar mūsu šodien sniegtajiem padomiem jūs būsiet gatavs izrotāt katru mājas telpu. Šodien mēs runāsim par objektu, ko plaši izmanto dažādu iekšējo telpu rotāšanai. Mēs runājam par dekoratīvām stikla vāzēm.

Tātad, ja jūsu mājā ir kāds no šiem gabaliem un jūs nezināt, kā to izmantot, turpiniet lasīt, ka jūs jau saņemsiet atbildi uz šiem un daudziem citiem jautājumiem.

Aiziet?!

Saturs

Iespējas

Kā norāda nosaukums, dekoratīvās stikla vāzes ir dekoratīvas vāzes, kas izgatavotas tieši jūsu apkārtnes izrotāšanai. Turklāt tie arī palīdz jums organizēt un sakārtot dažus nepieciešamos priekšmetus tajā pašā telpā.

Ir visdažādāko izmēru, modeļu un krāsu vāzes, tāpēc neuztraucieties, ja īsumā redzat apaļas, kvadrātveida, taisnstūrveida, garas, īsas, plānas, biezas vāzes zaļā vai caurspīdīgā stiklā ... Viss notiek tik ilgi, kamēr tas ir stikls un tas sakrīt ar atlikušo jūsu vides apdari.

Kur izmantot

Kā jau minēts, dekoratīvās stikla vāzes var izmantot visdažādākajās vidēs visdažādākajiem mērķiem. Skatiet dažus piemērus zemāk:

tualete

Vannas istabai mēs iesakām zemu podu modeli ar augsni vai maziem akmeņiem un mazu augu, kas var būt reāls vai mākslīgs.

Dekoratīvas stikla vāzes vannas istabai ar sukulentiem
Caurspīdīga stikla vāze ar augu vannas istabai
Stikla puķu pods vannas istabas virsmā

Vēl viena šīs vides iespēja, kas ir diezgan burvīga, ir vāzes ar mazām svecēm, krāsainām vai ne, iekšpusē. Jums patiks rezultāts.

Viesistaba / ieejas zāle

Viesistabai vai foajē iesakām izmantot ļoti lielu vāzi, tieši tā, to var ļaunprātīgi izmantot pēc izmēra. Ja vēlaties, varat izvēlēties arī krāsainos modeļus, kas izskatās lieliski lielākos izmēros.

Ziemassvētku kārtojums dekoratīvā stikla vāzē
Krāsaini rotājumi atdzīvina viesistabu stikla vāzēs
Krāsainas stikla vāzes

Un, ja jūs nevēlaties kaut ko iestādīt podā, pats produkts jau kalpo kā dekoratīvs elements.

Virtuve

Ir kaut kas burvīgāks par a stikla vāze un ziedu ķekars iekšā? Nav labi, mana tauta? Tāpēc stikla vāzes ir piemērotas virtuvei, tāpēc jūs varat izmantot dažādus ziedus un / vai rozes, lai pievienotu šo papildu šarmu savai virtuvei..

Vienošanās ar korķiem virtuvē stikla vāzē
Stikla augļu trauks virtuvei
Dekoratīvās vāzes virtuvē

Atceroties, ka plānākie modeļi ar šīm slavenajām krāsainajām smiltīm ir lieliski piemēroti, piemēram, jūsu pusdienu galda dekorēšanai.

Cenas

Cenas dekoratīvās stikla vāzes daudz atšķiras atkarībā no modeļa un tā lieluma. Tāpēc mēs nevaram precīzi apstiprināt noteiktu vērtību.

Ja domājat iegādāties kādu no šiem gabaliem, ziniet, ka vidējā cena ir no R $ 50,00 līdz R $ 500,00, modeļiem, kas pārsniedz šo bāzi.

Pinkainu paklāju modeļi, padomi un cenas
Mūsu šodienas tēma ietvers gabalu, kas VISIEM ir mājās, pat ja tas ir tikai viens gabals, tas ir ikvienam. Pareizi, mēs runājam par paklājiem! Paklāji...
Montesori istabas vecums, jaundzimušais, 3, 4 un 5 gadus vecs
O Montesori istaba tas var būt labs risinājums jums, kas ierīkojat vai atjaunojat mazuļa istabu. Vai vēlaties uzzināt, ko? Skatīt zemāk. Saskaņā ar Mo...
Tāfeles siena Kā padarīt, krāsot, tapetes
Sakarā ar daudzajām izmaiņām māju projektēšanas veidā, plānojot šo būvniecību, arhitektiem ir neticami liela vieta radošuma pielietošanai. Tādējādi da...