Apdare

Dekoratīvās keramikas vāzes

Dekoratīvās keramikas vāzes

Tradicionālie keramikas podi jau sen ir izmantoti mājas dekorēšanā. Tas sākās dārzos un balkonos, taču tas ir ieguvis arī iekšējā rotājuma statusu: to izmantošanai ir tik daudz iespēju, ka praktiski nav iespējams neapburties ar šarmu, ko rada vāzes..

Neatkarīgi no tā, vai puķes un augi tiek nesti no dārza vai interjera, vai pat tiek izmantoti kā “nieku turētāji”, keramikas vāzes vienmēr ir labs risinājums tiem, kas vēlas piešķirt videi citu pieskārienu un padarīt to interesantāku..

Saturs

Dekoratīvās keramikas vāzes viesistabai

Tiem, kas dzīvo mazos dzīvokļos, vēl viena priekšrocība ir fakts, ka podi ir labākais risinājums, lai iegūtu savu “privāto dārzu”: tos var izmantot nelielās telpās, dekorējot logus un stūrus. Tā kā mēs zinām, ka dzīvokļi kļūst arvien mazāki, nav iespējams izveidot dārzu puķu stādīšanai. Mājās viss mainās, jo ir iespējams izveidot projektu, kurā iekļauts ziemas dārzs vai cita iekšēja niša, kas aizsargā zaļo, jo kopumā mājām projektā ir lielāka platība, kur drosmīgi rīkoties..

Tiem, kam patīk pielāgot objektus un padarīt tos personiskākus, ir iespēja iegādāties vāzes dārza veikalos. Parasti tie ir neapstrādātā krāsā vai sadedzināti sarkanā krāsā, un tos var dekorēt ar dažādām faktūrām un gleznām.

Izsmalcinātas dizaina vāzes

Dekoratīva vāze ar zemnieciskas tekstūras efektu

dekoratīva keramikas vāze ar emaljētu efektu

keramikas vāze ar koka faktūru

keramikas vāze ar koka faktūru - 2

dekoratīva krāsaina vāze

Viena ideja ir izmantot emalju. Citas patiešām foršas iespējas ar keramiskām vāzēm ir sprakšķēšanas detaļas, kolāžas, dažādas reljefa gleznas utt. Tad katra radošuma ziņā ir radīt to, kas viņiem patīk vislabāk.

Keramikas vāzes dārzam vai atklātai teritorijai

Parasti podi ar augiem iekšpusē saņem atšķirīgu apdari. Tas ir tāpēc, ka keramikas oderējuma materiāliem papildus ir jābūt tādam formātam, kas ļauj augam iesakņoties, pretoties mitrumam un nav toksisks augam. Šeit ir dažas dekorēšanas idejas, izmantojot augu podus.

Dekoratīvs palmu pods

sols ar augu podiem mikrodārzam atklātā vietā

zaļās sienas modeļa vāzes

podos augi atklātā vietā

garas vāzes balkona vai durvju rāmim

Apdares padomi ar keramikas vāzēm

Lai podi nepaliktu brīvi, varat iegādāties vāzes turētāju. Parasti to pārdod kā sava veida atbalstu, kuru var pakārt pie sienas. Podu daudzums ir atkarīgs no izvēlētā modeļa. Ja vēlaties kaut ko zemnieciskāku, bet nezaudējot oriģinalitāti, podu novietošanai varat izmantot saplākšņa kastes (augļu kastes)..

Daži veikali ražo rokām darinātus izstrādājumus, kuru formas un izmērus pasūtītājs pasūta. Šajā gadījumā parasti vāzi neizmanto puķu un augu stādīšanai, bet tā ir mākslas un dekorēšanas priekšmets mēbelēm, piemēram, telpā. Ir vairāki modeļi, taču plaši tiek izmantots “vēlēšanu urnas” un arī “bumbas” formāts.

Vēl viena forša ideja tiem, kas vēlas dekorēt ar tukšām vāzēm, ir iegādāties komplektus ar vairāk nekā vienu gabalu. Forma parasti ir vienāda, bet gabali mainās pēc izmēra. Tos var novietot blakus uz plauktiem, logiem, grāmatu skapjiem, virs kamīna vai bufetēm. Tas ir pēc katra ieskatiem. Un tiem, kas nav ļoti apmierināti ar zemniecisko stilu, ir vērts atcerēties, ka vāzes tiek pārdotas dažādās krāsās, un tās var saņemt arī īpaši spīdīgas lakas slāņus.

Rāmji ar frāzēm - 60 skaistas idejas vides dekorēšanai!
Izrotājiet māju ar rāmji ar frāzēm tā ir interesanta tendence, kas iepriecina daudzus cilvēkus. Jūs varat pakārt tos jebkurā mājas telpā, sākot no vir...
Ceriņu krāsa dekorācijā - 77 skaistas kombinācijas ar dažādiem toņiem!
Neskatoties uz to, ka šī ceriņu krāsa nav bijusi Pantone izvēlētā gada krāsa, šis papīrs ir paveicis ļoti labi, un tas iznāca tikai modes pasaulē, kā ...
Zaļā virtuve - 30 vides, padomi un iespaidīgi projekti!
Zaļā virtuve dažiem cilvēkiem šķiet neprātīga un varbūt pat dīvaina ideja, jo tā nav krāsa, ko parasti izmanto šīs mājas istabas apdarē. Dažiem cilvēk...