Apdare

Dekoratīvās vāzes viesistabai - 60 modeļi ar apdares padomiem!

Dekoratīvās vāzes viesistabai - 60 modeļi ar apdares padomiem!

Telpas noformējums ir jāplāno soli pa solim, lai tas būtu harmonisks, skaists un elegants. Šajā brīdī papildus būtiskajam aparātam ir arī rekvizīti, kas rada visas atšķirības vidē, piemēram dekoratīvās vāzes viesistabai.

Ir daudz neticamu versiju, kas pielāgojas dažādiem dekorēšanas stiliem, sākot no moderna modeļa līdz klasiskai koncepcijai. Tātad, ir vērts zināt visu šo šķirni.

Lai palīdzētu jums izvēlēties labākos modeļus, mēs esam sagatavojuši šo ziņu ar neticamiem padomiem + 60 fotogrāfijas pārsteidzoši.

Tēmas

Apbrīnojami padomi dekoratīvo vāžu izmantošanai viesistabā + 60 apbrīnojami modeļi

Daudzpusīgs un pieejamu cenu podi tās ir īstas wild card jebkuras istabas apdarē. Ja vide ir blāvi, nedzīva un vienmuļa, skaista vāze ar ziediem var pilnībā mainīt ainavu.

Šis paradums izmantot dekoratīvās vāzes tas ir ļoti vecs un būtisks interjera projektos. Ir pieejams tik daudz versiju, ka pat ir grūti izvēlēties, kura no tām padarīs telpu burvīgāku un izsmalcinātāku. Šajā gadījumā mainās krāsas, formas, materiāli, papildus augiem, kas var (var arī nebūt) sastādīt šo aparātu.

Dzīvojamā istaba ir skaistāka un eleganta ar šiem augu podiem

Jebkurā gadījumā, iegādājoties perfektu modeli, ir vērts pievērst uzmanību šiem mainīgajiem:

Izmērs: vāzes izmēram ir lieliski jāpielāgojas telpas apdarei. Vai tas būs grīdas modelis, vai arī tas tiks atstāts uz mēbeles, piemēram, bufetes, grāmatu skapja vai galda? Pirmajā gadījumā ir vērts derēt uz lieliem podiem, kas pat stūrī izcelsies uz skatuves.

Mēbeļu gadījumā vāze nedrīkst būt smaga, lai nesabojātu struktūru. Vispiemērotākie ir mazi modeļi, un atkarībā no aparāta ir iespējams uzstādīt pat vairākus modeļus. Proporcijas rada visas atšķirības telpas estētiskajā izskatā. Tāpēc viena vāze jau var padarīt visu atšķirīgu dekorācijā.

Ja izvēlaties funkcionalitāte, izvēloties vāzi ar augiem vai ziediem, pievērsiet uzmanību sugai un tās paradumiem. Tāpat ir nepieciešama līdzsvars un konsekvence starp vāzi un izkārtojumu, kā arī pielāgošana jūsu istabas dekorēšanas stilam. Šajā brīdī, par laimi, ir daudz interesantu iespēju visām gaumēm.

Versijas, kuras var parādīt istabas stratēģiskajās vietās

Formāts: vēl viens svarīgs punkts, kas atkarīgs no katras telpas dekoratīvās koncepcijas. Starp citām formām ir kvadrātveida, apaļas, taisnstūrveida vāzes, kas var mainīt scenāriju. Tādā gadījumā pirmais lēmums ir, vai podā būs augi. Ja tā, dizains ir atkarīgs no sugas.

Kopumā eksperti atklāj, ka apaļas vāzes ir norādītas klasiskākiem un smalkākiem rotājumiem. No otras puses, kvadrāti izskatās lieliski mūsdienu, industriālajos un minimālisma stilos. Savukārt dažādi formāti kalpo drosmīgākai koncepcijai, jo vāze, iespējams, būs izceltā telpa.

Krāsa: kaut arī pārsvarā ir caurspīdīgi modeļi, ir arī tādi, kurus apbur krāsainas vāzes, lai padarītu vidi dinamiskāku. Jebkurā gadījumā vāzes krāsai jāievēro tāda pati toņu līnija kā telpas apdarei. Ja neesat pārliecināts par šo tēmu, vispārējais īkšķis ir izvēlēties prātīgus krāsu modeļus, kas harmonizējas ar praktiski jebkuru dekoratīvu projektu.

Jūs varat izrotāt pusdienu galdu ar vāzēm ar ziedu kompozīcijām

Materiāls: arī šis punkts ir ļoti svarīgs un būs atkarīgs no tā, kur kuģis tiks uzstādīts. Grīdas modeļiem jābūt izturīgākiem. Mēbelēm dodiet priekšroku cēlākiem materiāliem, piemēram, stiklam vai keramikai. Ja jums tas šķiet ērti, jūs varat atstāt vāzi kešatmiņā, kas darbojas kā aizsardzība un var arī padarīt rotājumu ļoti elegantu, it īpaši stikla un koka modeļus.

Ziedi, augi vai nekas? Dekoratīvās vāzes ar augiem palīdz radīt lielāku spilgtumu vidē. Tomēr ir jāpievērš uzmanība izvēlētajai sugai. Pēc ekspertu domām, vispārējais noteikums ir vispirms izvēlēties augu un pēc tam podu, kuram ir jāuzvedas perfekti atbilstoši tā augšanai. Turklāt jums bieži jārūpējas, jālaista, jāapgriež utt..

Dekoratīvo vāžu fotogrāfijas un modeļi viesistabai

Pašlaik dekoratīvās vāzes viesistabai tie ir arvien daudzveidīgāki un tos var pakļaut dažādos veidos. Ir pat oriģinālas tendences, kas izmanto tukšo vietu priekšrocības, piemēram, vāzes, kas ir piekārtas vai uzstādītas pie sienām piestiprinātās konstrukcijās.

Tomēr joprojām tiek izmantots "klasiskais" dekorēšanas veids. Lielās telpās ir vērts derēt uz lieliem podiem ar enerģiskiem augiem. Mazās vidēs mazi podi ar kārtojumu ir lieliskas iespējas.

Jebkurā gadījumā jums jāpievērš uzmanība materiālam un vietai, kur būs dekoratīvās vāzes, it īpaši, ja ir bērni vai mājdzīvnieki. Lai izvairītos no negadījumiem, vienmēr atstājiet tos stratēģiskās vietās un turiet tos aizsargātus.

Ir arī vērts to atzīmēt podi ar augiem ir pelnījuši īpašu uzmanību. Neļaujiet viņiem izskatīties slikti, rūpīgi rūpējieties un nomainiet, ja nepieciešams. Pretējā gadījumā tie sabojās telpas apdari.

Vāzes daudzpusība apbur, tāpēc tie ir klasiski priekšmeti telpas apdarē

Tagad, kad jūs zināt visu par viesistabas dekoratīvajām vāzēm, skatiet daudzus pārsteidzošu un burvīgu projektu fotoattēlus.

Dekoratīvās vāzes viesistabai

dzīvojamā istaba tai jābūt mājīgai un elegantai telpai, tāpēc jums jāpievērš uzmanība katrai apdares detaļai. Dekoratīvo vāžu izmantošana ir vienkāršs veids, kā saglabāt telpu burvīgāku.

Tāpēc lielas grīdas vāzes var izvietot stratēģiskos stūros, tuvu dīvānam vai pakļautas mēbelēm. Ir tādi, kas tam izveido savu vietu, izmantojot, piemēram, bufetes vai kafijas galdiņus. Tātad, papildus vāzēm, jūs varat izrotāt ar attēlu rāmjiem un virkni rekvizītu.

Dekoratīvās vāzes plauktiem

No otras puses, pamatpiedāvājums ir atmaskot dekoratīvās vāzes uz plaukta. Šīs mēbeles viesistabā ir būtiskas gan televizoram, gan citām ierīcēm. Tātad, lai jūs neapkaunotu, ir vērts ielikt dažus podus.

Mazie modeļi ir interesanti, tāpat kā terāriji. Tomēr atkarībā no plaukta lieluma ir iespējams uzstādīt vēl lielākas, sarežģītākas vāzes, īsāk sakot, ir vairākas idejas, kas atkarīgas no katra projekta.

Vāzes ir konusa formas un stāv uz koka pamatnes

Katras vāzes apakšpusē ir krāsas josla

Raffia tika audzēta podā

Grezns raksts ar pārsteidzošu tekstūru

Klasisks izskats, bet ar modernām krāsām

Ideāla vieta mazu podu atstāšanai

Skaista neparastas formas vāze ar ziedu kārtojumu

Kā tad būtu ar rotātām baltām keramikas vāzēm?

Istabas bufete ar baltu vāzi ar ziediem

Mūsdienu baltas vāzes grāmatu plauktu rotāšanai

Piekarinātā vāze rotā apkārtējo vidi un atbilst modeļiem, kas redzami statīvā

Vairākas vāzes dažādos formātos un ar zilu krāsu

Keramikas podus var krāsot un pielāgot

Maza koka vāze kā diskrēts dekoratīvs priekšmets

Apaļas vāzes, kas uzlabo viesistabas dekoru

Dekoratīvās grīdas vāzes viesistabai

The grīdas vāzes tie ir lieliski piemēroti augu audzēšanai, kā arī telpas atstāšanai ar dzīvības pieskārienu. Ja vietas ir pietiekami daudz, ir vērts derēt par lieliem modeļiem, tostarp atstāt vidēja lieluma augus.

Papildus stratēģiskajiem stūriem šīs vāzes var parādīt arī blakus dīvānam, blakus statīvam. Pēc ekspertu domām, vienmēr jācenšas sasniegt harmoniska un saskaņota dekorēšana. Turklāt, ja jūs pievēršat uzmanību augu kopšanai, lai tie saglabātu veselību.

Pārsteidzošas spoguļu vāzes ar mazām palmām

Baltas vāzes ir lieliski piemērotas ziediem, piemēram, orhidejām

Puķu pods ēdamistabā atbilst podi ar Svētā Džordža zobenu

Stūris, kas īpaši sagatavots, lai atstātu vairākas vāzes 

Numurs dekorēts ar baltu vāžu komplektu

Balta eleganta balta vāzes uzgalis viesistabas grīdai

Liela moderna vāze baltā krāsā

Ziemas dārzs istabā, kas dekorēts ar lielu baltu vāzi

Baltas vjetnamiešu vāzes, lai sacerētu dzīvokļa apdari

Iekštelpu dārza ar podiem panorāma

Piekārto lapotni izmantoja piekarināmā katlā

Lielā vāze atrodas vienā istabas stūrī

Dekoratīvās vāzes ēdamistabai

Ēdamistabā var būt arī dažādas dekoratīvās vāzes, vai nu tikai gabals, vai ar skaistām ziedu kompozīcijām. Tādā gadījumā ir divas lieliskas idejas. Pirmais ir pakļauj vāzi tieši pie galda. Jūs varat izveidot lieliskas ziedu izvēles iespējas, kas atbilst galda piederumiem, svecēm un citiem ēdiena laikā nepieciešamajiem priekšmetiem.

No otras puses, tas ir iespējams turiet podus zem bufetes. Tāpēc ir vērts dekorēt pat ar citiem priekšmetiem, ar spoguli, īsāk sakot, izveidojiet noteiktu vietu, lai padarītu ēdamistabu elegantāku. Ja jums tas šķiet ērti, ir jāapsver arī grīdas izvēles iespējas un pakarināmās vāzes.

Aranžējums tika samontēts stikla vāzē

Zelta vāze nes baltas tulpes

Izkārtojums tika uzstādīts uz lielas zelta vāzes

Puķu pods galda centram

Puķu podi pusdienu galdam

Aranžējums tika samontēts sudraba vāzē

Nelieli podi ar sukulentiem ir lieliskas iespējas pusdienu galdam

Vāzes bija dekorētas ar zelta detaļām

Betona vāze ir veidota kā pūce

Gari un krāsaini podi

Laba ideja izrotāt pusdienu galda rotājumu

Starp loga vāzēm izceļas dzelzs svečturis

Priekšlikumā bija doma izmantot vāžu trio

Kad vāze rotā galdu un apvieno ar traukiem un traukiem

Liels pusdienu galds izskatās elegantāks ar atklātām vāzēm


Kur nopirkt dekoratīvās vāzes viesistabai? Jūs varat meklēt dažādos fiziskos veikalos un tiešsaistē. Ir modeļi celtniecības materiālu mājās, apdares veikalos, antikvariātos, dārza izstrādājumos utt. Turklāt laba iespēja ir pakāpeniski pielāgot vāzi, pieejamu un oriģinālu alternatīvu.

.

Bērnu diena 2021. gadā - dekorēšana, suvenīri, aktivitātes un panelis
Šajā rakstā jūs redzēsiet neticamus padomus bērnu diena 2021. gads, aktivitātes mazajiem, suvenīri un skaisti paneļi! Datuma vēsture sākas ar rēķinu, ...
Aplauzums Carnival 2021 - Padomi Make Carnaval 2021
Gads beidzas, un drīz vien sākas karnevāla svinības, kā būtu domāt ne tikai par pašu ballīti, bet arī par karnevāla aplauzumu 2021. gadā? Pēc dažiem m...
Lieldienu rotas 2021. gadā - 6 īpaši un vienkārši padomi
Lieldienas ir simbolikas pilns piemiņas datums, kas šeit Brazīlijā ir ļoti svarīgs. Šodien jūs redzēsiet 6 idejas lieldienu rotājumi 2021. gads vienkā...