Padomi

Griestu ventilatori> Cenas, uzstādīšana, modeļi un padomi

Griestu ventilatori> Cenas, uzstādīšana, modeļi un padomi

Ja brazīliešu mutē ir bieža frāze / sūdzība, šī frāze ir “kāds karstums!”. Jā, nevienam nav viegli, dažos štatos, piemēram, Riodežaneiro, termiskā sajūta sasniedz neticamo 50 ° C pēc Celsija, īsta brīvdabas krāsns ... Ar šo karstumu visi brazīlieši arvien vairāk meklē veidus, kā atsvaidzināties. un lai atvieglotu šo briesmīgo siltuma sajūtu. Starp dažādiem šim nolūkam izmantotajiem priekšmetiem ir griestu ventilatori, kas nekad nav bijuši tik dievināti kā tagad.

Griestu ventilators viesistabā

Nu, domājot par to, mēs nolēmām šodien sniegt jums vairāk informācijas par ventilatora modeli, kuru daži cilvēki maz zina - slaveno griestu ventilatoru.

Tātad, ja jūs meklējat vairāk informācijas par šo piederumu, palieciet apkārt un pārbaudiet visu, ko mēs jums atvedām!

Saturs

Iespējas

Kā norāda nosaukums, griestu ventilatori tiek uzstādīti tieši uz griestiem, un tiem ir galvenā dzesēšanas funkcija - caur gaisa cirkulāciju - vide, kurā tie ir uzstādīti..

Jūs noteikti esat redzējis griestu ventilatoru un zināt, ka tam ir vairākas asmeņi, kas vienlaikus rotē ap asi.

Dažu cilvēku šaubas ir par asmeņu skaitu, ja šim skaitlim ir kāda ietekme uz produkta jaudu.

Atbilde ir jā, asmeņu skaits patiešām ietekmē iekārtas jaudu - galu galā, jo vairāk asmeņu, jo lielāka gaisa cirkulācija caur telpu, tomēr tas nav vienīgais faktors, kas jāņem vērā, analizējot ierīces jaudu. griestu ventilatori, galu galā modeļa svars, dzinējs un aerodinamika ietekmē arī tā veiktspēju.

Griestu ventilatoru modeļi

Tirgus piedāvā virkni diferencētu griestu ventilatoru modeļu, lai apmierinātu dažādās vajadzības pēc apdares, dizaina un pat funkcionalitātes katrā vidē.

Griestu ventilatori ar lampu

Labs padoms tiem, kas vēlas uzstādīt griestu ventilatoru, ir iegādāties modeli, kurā jau ir iebūvēta lampa. Šie modeļi neļauj lietotājam veikt vairāk nekā vienu elektroinstalāciju, lai uzstādītu divas gaismas ieejas, vienu ventilatoram un otru gaismeklim..

ventilators ar 3 gaismekļiem dienasgaismas spuldzēm
PVC ventilatora iebūvēta lampa
Ventilators ar iebūvētu griestu gaismu

Koka griestu ventilatori

Vēl viens foršs padoms ir modeļi, kas izmanto lāpstas no koka vai materiāla, kas līdzinās materiālam. Tas var būt noderīgi dekorēšanas vidēs, kuru kompozīcijai tiek izmantots daudz koka vai tumšu toņu.

Koka LED ventilatoru modeļi apgaismojumam
Mūsdienīgs koka griestu ventilators
Tradicionāls 5 asmeņu ventilatora modelis

Ventilatori dekorācijā

ventilatora izmantošana mūsdienu divvietīgās guļamistabas sastāvā

vintage istabas dekors ar ventilatoru

Ventilatora izmantošana ārā

griestu ventilatori visā mājā

Šaubos

Viena no galvenajām cilvēku radītajām šaubām ir:

Šī izvēle būs atkarīga galvenokārt no jūsu apdares.

Turklāt asmeņu materiāls var ietekmēt arī dažus faktorus, skatiet katra modeļa īpašības:

Cenas

Cenas ir pēc iespējas dažādas, sākot no R $ 100.00 līdz R $ 1000.00, viss būs atkarīgs no izvēlētā modeļa, tā paša kvalitātes, produkta piedāvātajām īpašībām, garantijas, zīmola, reģiona, kurā atrodaties. utt.

Ir diezgan neskaidri norādīt fiksētu vērtību, un lētāks griestu ventilators var piedāvāt tādas pašas funkcijas kā dārgam. Tāpēc mūsu padoms ikvienam, kurš domā par ieguldījumiem šajā produktā, ir detalizēti meklēt zīmolus, funkcijas un cenas, lai jūs atrastu labāko variantu savām vajadzībām..

Akustiskā sega - veidi, cenas, definīcija un pielietojums
Civilās celtniecības tirgus ir arvien pieprasītāks, ņemot vērā ēku veiktspēju, neatkarīgi no tā, vai tā ir hermētiskuma, siltuma veiktspējas un pat sk...
Marmora veidi pārklājumiem un letes
Marmors piešķir videi izsmalcinātību un eleganci. Tas ir cēls un ilgstošs materiāls, padarot rotājumu vēl pievilcīgāku. Tā kā marmors ir flīžu grīdas ...
Alumizēta siltumizolācijas sega jumtam
Termiskais komforts kopš seniem laikiem vienmēr ir bijis arhitektūras jautājums. Dažādu laikmetu arhitektiem vienmēr ir nācies izmantot un ļaunprātīgi...