Apdare

Ūdens zaļš rotājumā - 75 modernas idejas un iedvesmojoši padomi!

Ūdens zaļš rotājumā - 75 modernas idejas un iedvesmojoši padomi!

Viena no lielākajām dekorēšanas mākslas dilemmām ir iespējamās krāsas un kombinācijas. Ūdens zaļš - lai arī tas ir viens no skaistākajiem toņiem ar svaigu efektu, tas tomēr rada virkni šaubu.

Un tā kā to ir daudz, mēs šeit Saldais darbs Es nevarēju palīdzēt salikt šo padomu / ieteikumu kopu, lai jūs visu saprastu par šo krāsusuper laikmetīgs.

Ziņkārīgs. Tāpēc nāc un skaties!

Tēmas

Krāsas, kas atbilst ūdens zaļā krāsā

Lai jūs vidē varētu izveidot labas kombinācijas, vispirms mums jāuzsver nianses. Ūdens zaļajam ir daudz veidu. Sākot no visintensīvākā līdz spilgtajam!

Dažādu ūdens zaļu toņu palete;

Visiem tiem ir kontrastējošs profils, tas ir: - paletes vieglākie ir daudzpusīgi, bet spēcīgākie - pārsteidzoši. Tāpēc tie jāizmanto kopā ar citām krāsām, kas līdzsvaro šo efektu.

Piemēram, balta, pelēka vai melna krāsa, kas neitrālu un savvaļas krāsu dēļ darbojas ļoti labi visu nianšu ūdens zaļumi.

Der arī tādas dinamiskas krāsas kā dzeltena, rozā, violeta, oranža, bet ar spēcīgāko ūdens zaļā nokrāsu. Radīt vairāk atvieglinātas un mūsdienīgas izskata telpas!

Vēl viens šīs neticamās zaļās krāsas ieguvums ir fakts, ka tā ir forša krāsa. Interesanti apvienot ar intensīvām nokrāsām, piemēram, dzeltenām!

Ūdenzaļais dīvāns minimālisma dekorā.

 Zemāk skatiet vēl vienu prātīgu toņu paleti, kas arī apvienojas ar ūdens zaļu!

Dekorēšanas padomi ar ūdens zaļu krāsu

Šeit ir daži iedvesmojoši ieteikumi par vietām, kas izveidotas šajā skaistajā zaļajā krāsā!

Zaļais ūdens istabā

Par svaiguma efektu, kas stingri atsaucas uz dabas, jūru un okeānu ideju. Tā ir arī mierīga krāsa, kas pārraida līdzsvaru un mierīgumu. Lieliski piemērota atpūtas videi.

Tāpēc visvairāk tiek norādītas skaidras nianses!

Gaišāki zaļie toņi ir izsmalcināti apvienoti.

Mūsdienīga viesistaba ar skaistu neitrālu toņu kombināciju.

Intensīvi zaļumi ir lieliski piemēroti, lai kontrastētu ar citām jautrām krāsām, un atstāj atmosfēru nepiespiestu - Ideāli piemērota mājas sociālajai videi. Tāpat kā zemāk esošajā priekšlikumā, kas sajauca zaļo sienu ar pušķoto dīvānu karaliski zilos toņos!

Šis iepriekšminētais ieteikums attiecas arī uz monohromatiskajām kompozīcijām, tas ir: Spēlējot ar dažādām zaļās krāsas variācijām, tas darbojas arī ļoti labi.

Mājīga un moderna telpa.

Vēlas pieturēties pie krāsām, bet mūsdienīgi un daudz neizdomājot? Izvēlieties šīs krāsas dīvānu vai dažus dekoratīvus elementus, piemēram, spilvenus vai aizkarus, atstājot pārējo telpu neitrālos toņos. Tā ir arī lieliska alternatīva!

Zaļa detaļa, kas novietota uz pušķota dīvāna, modernisma ideja.

Mūsdienīgi / mūsdienīgi numuri ar spilgtiem krāsu elementiem (Fotogrāfija) daudz pieskaņojiet šo zaļo nokrāsu. Galu galā viņi atstāj telpu burvīgu un atdzist!

Vēsā telpa ar atzveltnes krēsliem.

Vai jums patika šie skaistie mūsdienu atzveltnes krēsli? Noklikšķiniet šeit un skatiet vairāk nekā 50 citus apbrīnojamus modeļus!

Zaļš ūdens virtuvē

Tā kā tas ir viens no visredzamākajiem toņiem, it īpaši virtuvei, ūdens zaļajam ir spēks super pārveidot telpu.

Atstājot to personalizētu, tonis joprojām pastiprina relaksējošu efektu. Viss, kas saistīts ar tiem, kam patīk šī nesarežģītā laikmeta atmosfēra!

Tā var būt plānota virtuve ar skapjiem, dekoratīviem elementiem vai kaut ko vienkāršu: tikai krāsota siena. Sīkāk ir tas, ka zaļais ūdens piešķir virtuvei papildu šarmu, papildus lieliskajai iespējai spēlēt ar telpu, ieskaitot apdari!

Kontrasti ar rozā rozi.

Sīkāka informācija par zaļo, ko izmanto tikai uz sienām.

Ņemiet vērā, ka spilgtu nokrāsu izkārnījumi, piemēram, dzelteni, ziedi, rozā apdare, šīs krāsas virtuvē iegūst daudz lielāku nozīmi. Papildus tam, ka tas, protams, ir pārsteidzošs!

Retro stils.

Citus svarīgus punktus ir vērts atcerēties. Šeit ir daži:

Provansas virtuve zaļos toņos.

Mūsdienu dizaina telpa.

Istabā zaļš ūdens

Atcerieties, ka raksta sākumā mēs nedaudz runājām par mierīgums un vieglums kas pārraida ūdeni zaļā krāsā. Labi, ka tas viss ir saistīts ar relaksācijas vidi, kā tas ir ar istabām!

Mūsdienīga un eleganta atpūtas telpa.

Vēlams, lai šī zaļā krāsa būtu gaiša, lai radītu miera un siltuma sajūtu. Eksperti holistiskā terapija / fen šui, iesakiet krāsu gaišās niansēs, īpaši bezmiegam, mierīgas atmosfēras dēļ, ko nodrošina krāsa!

Ņemiet vērā, ka vide ir vēl sarežģītāka un ļoti mūsdienīga!

Tomēr spēcīgākās šī zaļā nianses pamodina. Lai gan tie ir daudz ieteicamāki dzīvojamām vai ēdamistabām, tos var izmantot arī guļamistabās, ja vien tās ir līdzsvarotas, tas ir: - Tikai pie sienas dekoratīva detaļa vai pat daži priekšmeti, kas izvietoti dažādos telpas punktos.

Mūsdienīga stila istaba.

Zaļš ūdens vannas istabā un tualetē

Ideāli tiem, kam patīk vannas ar konceptuālu izskatu. Super seja tām vannas istabām / tualetēm, kas parādās dekorācijas žurnālos. Šis zaļais dimants var padarīt istabu ļoti elegantu tikai toņa skaista efekta dēļ!

Izsmalcināta tualete.

Sinonīms mūsdienīgumam un relaksācijai, krāsa bagātina katru stūri, jo tā vizuāli paver vietu. 

Skaistas iedvesmas.

Pievieno arī jauktie elementi vidē. Piemēram, tādi materiāli kā lakots koks, akmens cisternas, marmors vēl vairāk uzlabo vannas istabu un it īpaši tās modernisma ideju.

Tualete skaistos kontrastējošos toņos.

Savvaļas krāsu sajaukums.

Kā būtu ar ieguldījumiem zaļā ar melnu un baltu duetā. Iedvesma ir pārsteidzoša un ļoti eleganta!

Skaista vannas istaba ar baltu un zaļu dimantu sajaukumu, blakus modernam koka klājam.

Citas idejas

Skaista vannas istabas iedvesma ar kontrastējošiem zaļiem un baltiem toņiem.

Tīra iedvesma.

Un tad viņam patika šīs skaistās ūdens zaļās dekorācijas iedvesmas. Atstājiet savu viedokli zemāk komentāros.

Ja jums ir citi ieteikumi par to, ko jūs vēlētos redzēt šeit, rakstiet arī mums!

Liels skūpsts un tiekamies nākamreiz!

Dārza augi, kā izvēlēties pareizo tipu
Ja vēlaties izveidot dārzu savās mājās, vispirms ir jāsāk izvēlēties augu veidu, kuru jūs iestādīsit un kopsiet. Varat būt drošs, ka šķirne ir tik lie...
Dzīvo žogu veidi, augi un cena, ātri augoši, ar ziediem
Dzīvžogs tā ir laba alternatīva, ja nevēlaties vai nevarat uzbūvēt cementa sienu, lai norobežotu savu zemi, turklāt tā ir ārkārtīgi burvīga, tā ir ļo...
Dārzs ar riepām - dārza amatniecības padomi
Līdztekus planētas aizsardzībai ilgtspējīgai amatniecībai ir arī ļoti laba gaume. Šajā ierakstā jūs redzēsiet vienkāršus padomus, kā izveidot savu dār...