Apdare

Mint Green +80 dekorēšanas idejas un tendences 【2020】

Mint Green +80 dekorēšanas idejas un tendences 【2020】

Tāpat kā modes pasaulē, arī dekorāciju pasaulei ir savas tendences, un krāsas ir lieliskas iespējas tiem, kas vēlas sekot jaunumiem dekorēšanas pasaulē. Tādējādi interjera dekorēšanas tendence ir zaļo toņu izmantošana, kas spēj radīt viegluma un harmonijas sajūtu, un dekorācijā plaši izpētīta nokrāsa ir piparmētru zaļā krāsa, kas pazīstama arī kā neominta..

Piparmētru zaļais tonis ir maigāks tonis un spēj radīt vēsākas, vieglākas un ērtākas vides sajūtu, jo tas ir krāsu variants, kas labi atbilst pludmales māju, lauku māju apdarei un pat radītu viegluma sajūtu mājās lielos centros.

Un, ja jums ir šaubas par to, kā iekļaut šo tendences krāsu dekorācijā, mēs esam apkopojuši padomus un iedvesmas, lai apvienotu piparmētru zaļo krāsu un pieņemtu krāsu dažādās mājas vidēs..

Tēmas

Piparmētru zaļā krāsa atbilst kādai krāsai?

Balta

Tiem, kuri nevēlas pieļaut kļūdas, labākā kombinācija ir piparmētru zaļās krāsas sajaukums ar baltu, apvienojot neitrālu krāsu kompozīciju..

Šī kombinācija ir laba izvēle, lai radītu vieglumu apkārtējā vidē un darbojas dažādās telpās.

Papildus viegluma sajūtai krāsu kombinācijas dēļ neominta ar baltu krāsu izvēle ir arī laba izvēle mazu telpu apgaismojumam, kas ir laba izvēle krāsainu dekoru pieņemšanai mazākās telpās ar vāju apgaismojumu..

Kombinācija ir gluda un delikāta!

melns

Neitrālie toņi var arī radīt dekorā lielāku intensitāti un pat dramatiskumu, kā piemērs ir melnās krāsas izvēle dekorā.

Tādējādi neominta un melnā sajaukums ir droša likme tiem, kuri vēlas sekot kombinācijai, kas rada kontrastu un mūsdienīgumu.

Šīs kombinācijas pieņemšanai ir jāizvēlas liela istaba, jo melnā krāsa var radīt tumšāku un smagāku vidi. Turklāt vēl viens būtisks padoms ir tas, ka vide ir labi apgaismota, nodrošinot, ka telpa nav pārslogota ar neitrālu un tumšu toni.

Kombinācija ar melnu rada kontrastu un mūsdienīgumu

Bēša

Neitrālu krāsu izvēlei atbilstoši zaļajiem toņiem, piemēram, neomint, laba izvēle ir kombinācija ar smilškrāsu, neitrālu iespēju, kas ļoti maigi papildina zaļo nokrāsu..

Šo divu krāsu kombinācija dod daudz viegluma videi, un to var izmantot vairākos priekšlikumos, tostarp mazuļa istabas dekorēšanai, neitrālā un ļoti delikātā likmē.!

Tomēr kombinācija neaprobežojas ar bērnu telpām, un krāsas telpā var parādīties diezgan eleganti un viegli, radot gaišas un mājīgas vides sajūtu.

Bēšs ir neitrāls variants, un tas papildina dekoru ar gludumu!

Pelēks

Lai noteiktu vides krāsu paleti, ir vērts izvēlēties divas krāsu tendences no dekorēšanas pasaules, kā tas ir piparmētru zaļās un pelēkās krāsas sajaukuma gadījumā, jo pelēkā krāsa ir arī atkārtota likme uz pašreizējo un moderno dekorāciju.!

Izvēle papildināt vidi ar pelēku ir laba izvēle mūsdienu pieskārienam un rada neitrālu krāsu variantu ar plašu nianšu klāstu.

Gaišo pelēko nokrāsu izvēle ar neomintu spēj saglabāt vienmērīgu kombināciju. Kombinācija ar tumšiem pelēkiem toņiem, piemēram, svina pelēks, rada mūsdienīgu kontrastu vidē.

Kombinācija ar pelēku ir neitrāla un moderna!

pieauga

Atstājot nedaudz no neitrālajiem priekšlikumiem, laba izvēle ir neominta un rozā kombinācija, radot krāsu, kas garantē apkārtnei prieka un jaunības sajūtu..

Šajā gadījumā ir iespējams pieņemt gaiši rozā nokrāsas, piemēram, pasteļtoņu rozā, apvienojot to ar maigi zaļu, kā rezultātā videi tiek piešķirta delikatese.

Mūsdienu rotājumam ar daudz personības intensīvi rozā toņi, piemēram, rozā, rada modernu priekšlikumu kopā ar gaiši zaļu.

Kombinācijā var izmantot gaiši rozā vai rozā krāsu

Zils

Kombinācija ar analogām krāsām ir iespējama arī dekorēšanas pasaulē, un tādā gadījumā zaļa ar zilu rada šo analogo kombināciju, tas ir, blakus esošo krāsu kombināciju hromatiskajā aplī.

Rotājums ar pasteļzilu un neomintu ir laba izvēle, lai saglabātu rotājumu maigu un smalku, izskatās skaisti dažādās vidēs, tostarp laba izvēle mazuļa istabas dekorēšanai..

Vēl viena iespēja ir derēt uz visintensīvākajām zilajām nokrāsām, piemēram, tumši zilā dueta ar piparmētru zaļo krāsu, kas rada drosmīgāku kombināciju un ar personību!

Līdzīgu krāsu kombinācija ir ļoti interesanta dažādās vidēs

Dzeltens

Krāsu kombinācijām ir daudz iespēju izmantot ar piparmētru zaļo krāsu, un viena no likmēm ir dzeltena, ko var izmantot dažādos priekšlikumos atbilstoši toņu variācijām.

Tiem, kas dod priekšroku mīkstākai un vieglākai kombinācijai, neomint var izmantot pasteļdzeltenā tonī, radot smalku un perfektu kombināciju mājīgai videi, piemēram, zīdaiņu istabai.

Ja ideja ir iekļaut dekorācijā nedaudz lielāku intensitāti, ir iespējams arī uzņemt visintensīvākos un dzīvīgākos dzeltenās krāsas toņus, radot kontrastu starp piparmētru zaļās krāsas maigumu un intensīvi dzelteno.

Kombinācijā var būt pasteļdzeltena vai intensīvi dzeltena krāsa

Zeltaini

Tiem, kuri nezina, kā apvienot neominta nokrāsu, ļoti izsmalcināta iespēja ir sajaukt šo zaļo nokrāsu ar zeltu.

Metāliskās krāsas papildinājums ir moderna un eleganta likme dekorēšanai un veids, kā izvairīties no tradicionālākām kombinācijām ar klasiskām krāsām, piešķirot projektam nelielu spīdumu un kļūstot diezgan elegants, pievienojot detaļas zeltā.

Zelta detaļas rada dekoru krāsu shēmā eleganci

Dekorēšanas padomi ar piparmētru zaļo

Virtuvē piparmētra zaļa

Ja jūs šaubāties par krāsu pieņemšanu virtuvē, šis projekts parāda, ka piparmētru zaļā krāsa var būt ideāla izvēle modernai un stilīgai virtuvei!

Projektā maigā krāsa parādās plānotajos skapjos, kas atrodas zem letes, savukārt pārējā vide papildus gaisa skapjiem, kas arī ir balti, papildus gaišajiem un virtuves elementiem nodrošina gaišus toņus, piemēram, gaišā marmora leti, balto riteni. elegants.

Vēl viena burvīga detaļa, kas parādās projektā, ir vara krāsas rokturi, kas neominta skapjos izceļas ar metālisku un elegantu pieskārienu.!

Virtuvītē ir daļa skapju neominta tonī

Projektā krāsa parādās skapjos un griestos

Dizains atnes daļu skapju ar zaļo tendenču toni

Mūsdienu virtuve apvieno neomintu ar melniem elementiem

Projektā neominta pārklājums piešķir virtuvei krāsu ar melniem piederumiem

Mūsdienu virtuvei derības bija paredzētas zaļā nokrāsai ritenī

Krāsaini skapīši piešķir virtuves dizainam personību

Dizains rada neitrālus toņus, lai tie atbilstu neomint skapjiem

Virtuve apvieno zaļo nokrāsu ar marmora countertops

Lauku mājas virtuvē ir krāsaini skapīši

Istabā piparmētra zaļa

Ir daudz veidu, kā istabas apdarē iekļaut piparmētru zaļo nokrāsu, un viens no priekšlikumiem ir šis projekts, kas uz dīvāna rada gaišu un maigu toni..

Šajā gadījumā mazajā, labi apgaismotajā telpā ir neominta dīvāns, un likme bija saglabāt krāsainu rotājumu, apvienojot maisījumu ar līdzīgu krāsu kombināciju, jo siena dīvāna apakšā ir gaiši zilā tonī.

Kombinācija ir ļoti moderna un uztur maiguma un miera sajūtu relaksējošai telpai.

Un, lai saglabātu harmoniju starp vides krāsām, likme bija iekļaut spilvenu, kas rotā dīvānu un ienes sienas toni polsterējumā..

Zaļā siena ir parādīta projektā

Neominta pussienu dizains ir iedvesma lauku mājai

Zaļās krāsas krēsli rotā ēdamistabu industriālā stilā

Dizainā ir neominta siena un spilveni

Dizainā ar neitrālām krāsām neominta dīvāns ir telpas krāsu punkts

Pusei krāsots sienas dekors mūsdienīgi piešķir krāsu

Neomint dīvāns piešķir telpai viegluma sajūtu

Lai izveidotu integrētu vidi, telpa ieguva sektoru krāsošanu zaļā ēnā

Neomint mēbeles izceļas pret balto sienu

Krāsainā puse siena bija projekta izvēle

Istabā piparmētra zaļa

Krāsa var parādīties arī caur zaļu sienu apdari, kas šajā gadījumā neominta toni piešķir citām krāsu kombinācijām, kā rezultātā tiek piedāvāts mūsdienīgs priekšlikums par divvietīgu guļamistabu.

Priekšlikumam pārveidot istabu bija doma divvietīgā istabā pieņemt ģeometrisku gleznu, apvienojot piparmētru zaļās, bēšās un gaiši rozā nokrāsas, saglabājot krāsu maigumu un atstājot telpu mājīgu un relaksējošu.

Tās pašas sienas krāsas parādās uz dekoratīvajiem spilveniem uz gultas, dažos elementos apvienojot apdares detaļas, kas padara projektu harmoniskāku..

Bērnu istabā siena sajaucas zaļā un baltā krāsā

Ģeometriskā glezna uz sienas sajauc tādas krāsas kā neominta, oranža un rozā

Nominta puse siena atbilst telpai ar pelēkiem akcentiem

Divvietīgajā guļamistabā siena gultas apakšā rada tumšāku zaļu toni un neomintu

Tapetes ienes mazuļa istabā krāsu detaļas

Zīdaiņu istaba rada maigumu neominta un baltas krāsas kombinācijā

Divvietīgajā numurā neominta pussiena tika apvienota ar pelēkiem elementiem

Neomint krāsotais skapis padara telpu jautrāku

Krāsa tika izmantota zīdaiņu istabā un atbilst koka mēbelēm

Krāsa parādās uz zīdaiņu istabas sienām

Neo piparmētru puse siena parādās telpā kā vienkāršs un mūsdienīgs priekšlikums

Piparmētra zaļa vannas istabā

Un, ja jūs domājat par zaļu vannas istabas dizainu, viens no veidiem, kā radīt krāsu apkārtējā vidē, ir piparmētru zaļā nokrāsa, kas parādās dizainā, piešķirot maigumu krāsainajai vannas istabai.

Kā projekta iedvesmas avots, izmantojot zaļo nokrāsu, šeit tika ierosināts izmantot metro flīžu segumus, kas izklāja telpas sienas un telpā ieveda maigu neominta toni..

Lai projekts kļūtu vēl mājīgāks, derībās bija jāiekļauj koka elementi, piemēram, galda virsma, kas rotā dabisku elementu..

Ģeometriskā un neominta apšuvums rotā vannas istabas sienas

Zaļā koka apdare rotā vidi

Vannas istabā ir neominta pārklājums uz sienām un sārtas durvis

Hidrauliskais flīžu pārklājums rada neominta un baltas krāsas sajaukumu

Metro flīze bija izvēle pievienot krāsu vannas istabas dizainam

Kastes zonā sienas ir pārklātas ar flīzēm zaļā tonī

Kastes laukumam ir sienu pārklājums tendences krāsā

Vannas istabas dizains sajaucas zaļā krāsā ar gaiši rozā krāsu

Vecā vannas istaba tika atjaunota, un projekts ieguva pusi neominta sienas

Tagad izmantojiet padomus, lai izveidotu ideālu kombināciju ar šo zaļo nokrāsu, un deriet par rotājumu, kas projektā ienes šo apdares pasaules krāsu tendenci..

Metalon profili, caurules, cenas un daudz ko citu
Civilajā celtniecībā cauruļu un slēgtu profilu pielietojums ir ļoti dažāds, sākot no ūdens cauruļvadiem ar PVC caurulēm un vara caurulēm līdz mazo arh...
Veda-Porta - Cenas, veidi, idejas un ieteikumi
Mūsdienās uzturēt māju tīru nav viegli: mūsu pilsētās ir tik daudz putekļu un kvēpu emisijas avotu, ka ir grūti uzturēt māju tīru, ja vien nav izveido...
Ekoloģiskais ķieģelis, priekšrocības, trūkumi un izgatavošana
Tiem, kas domā par ilgtspējīgu būvniecību, ekoloģisks ķieģelis tas ir labs variants. Ziniet savas priekšrocības, trūkumus un uzziniet, kā to izdarīt. ...