Apdare

Sūnu zaļš - kā izmantot dekorēšanai? + 55 skaistas idejas!

Sūnu zaļš - kā izmantot dekorēšanai? + 55 skaistas idejas!

Rotājums ar Sūnu zaļš kļūst arvien populārāka, jo krāsa jebkurai videi pieļauj dažādas iespējas.

Tas ir daudzpusīgs un vienkārši apvienojams tonis, kam piemīt viss zaļais svaigums un kas piešķir izsmalcinātību virknei projektu gan glezniecībā, mēbelēs, aksesuāros utt..

Ja vēlaties uzzināt visu par zaļo sūnu un to, kā to izmantot dekorēšanai, sekojiet pilnam ierakstam ar lieliskiem padomiem + 55 idejas.

Tēmas

Viss par sūnu zaļo toni + 55 iedvesmas!

Kā norāda nosaukums, šī zaļā nokrāsa izriet no sūnu augs, pazīstams ar augšanu mitrās vietās, it kā tas būtu dabisks paklājs, jo tas pārklāj augsni un padara to pat nedaudz slidenu. Turklāt ir zināms, ka tas ir lielisks substrāts.

sūnu krāsa tas ir tik interesanti, ka tas ir kļuvis par tendenci vairākos scenārijos, būdams viens no zaļajiem toņiem, ko visbiežāk izmanto apdares un arhitektūras projektos kopumā.

O Sūnu zaļš tas rada svaigumu apkārtējā vidē, turklāt ir ļoti daudzpusīgs tonis un viegli apvienojams ar tumšām, gaišām un siltām krāsām. Saskaņā ar krāsu psiholoģiju tā ir laba iespēja radīt harmoniju, stabilitāti un pilnību vidē.

No otras puses, ir labi zināt, ka sūnu zaļš mainās, sākot no gaišākiem toņiem līdz slēgtiem, kā parādīts tabulā. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties labāko modeli, lai rotā jūsu mājas dekoru.

Kuras krāsas atbilst sūnu zaļajam?

Sūnu zaļš apvieno ar krāsu gammu, un jums jāzina, kuras ir vispopulārākās kompozīcijas jūsu projekta dekorēšanai. Ideja ir atstāt vidi līdzsvarotu, izmantojot visu zaļo spēku un svaigumu. Atklājiet labākos priekšlikumus:

melns - melns + zaļš rada elegantu kompozīciju tiem, kam patīk formalitāte. Tikmēr zaļā krāsa pārtrauc pilnīgu melnās krāsas neitralitāti un garantē iespaidīgu izsmalcinātību, it īpaši dzīvojamo istabu un guļamistabu apdarē..

Brūns - zaļā un brūnā kombinācija ir klasiska. Ar sūnu toni tas kļūst vēl labāk, it īpaši zemnieciskos priekšlikumos un pilnībā saistīts ar dabu. Tāpēc zaļā krāsa ir lieliski piemērota kokam, it īpaši, ja to izmanto krāsošanā un kopā ar mēbelēm, kas izgatavotas no šī materiāla..

apelsīns - tas var šķist dīvaini, bet sūnu zaļš izskatās lieliski ar siltiem toņiem, piemēram, oranžu. Tā ir drosmīga ideja daudziem cilvēkiem, taču tā var darboties un atstāt vidi dinamisku. Laba ideja guļamistabām un virtuvēm.

Pelēks - atturības līnijā ir savienojums sūnu zaļa ar pelēku. Krāsa ir labs melnās krāsas aizstājējs, padarot ainu gaišāku, bet ar tādu pašu eleganci. Piemēram, sadedzināta cementa siena izskatās lieliski ar zaļajiem elementiem, neatkarīgi no tā, vai tas ir zemniecisks, rūpniecisks vai moderns.

Balta - skaista kombinācija tiem, kas mīl gaismu un svaigu vidi. O Balta uztur vidi labi apgaismotu un zaļa darbojas kā neitralizējošs tonis, radot ļoti ērtu un harmonisku priekšlikumu.

Turklāt sūnu zaļš izskatās lieliski kopā ar citiem zaļiem toņiem, piemēram, olīvu, ūdeni, citronu utt..

Kopumā ir interesanti apvienot sūnu zaļo ar zilu, sudraba, dzeltenu un pat sarkanu. Viss, protams, ir atkarīgs no konsekvences projektā, lai izvairītos no pārspīlējumiem. Daudzos gadījumos ir norādīts, ka zaļo vērtību vērtē detaļās, piemēram, mēbelēs vai mazos aksesuāros.

Apdares padomi ar zaļām sūnām

Lai jūs iedvesmotu, esam atlasījuši vairākus fotoattēlus un padomus rotājums ar zaļām sūnām.

Istabā zaļa sūna

Sūnu zaļo krāsu var ievietot uz dažādām virsmām dzīvojamā istaba, it īpaši sienu krāsošanā. Turklāt ir arī tie, kas to izmanto mēbelēs, piemēram, dīvānā, kas izceļas jebkurā viesistabā.

Vēl viens jauks priekšlikums ir izmantot sūnu zaļu aksesuāros, piemēram, paklājos vai dekoratīvajos rekvizītos, kā arī izmantot augus, kuriem raksturīga šī krāsa. Jūs varat sekot vienkāršākai tendencei ar zaļo krāsu detaļās vai atstāt toni pilnīgā liecībā. Ir vairāki neticami un iedvesmojoši projekti.

Zaļā sūna virtuvē

Plkst virtuve, sūnu zaļš sajaucas ar mūsdienīgiem un rūpnieciskiem dekorēšanas stiliem, uzsverot sienas ieliktņus, skapjus, letes, īsāk sakot, dažādos elementos, kas ir šīs telpas daļa.

O zaļa ienes apkārtējā vidē svaigumu un apvieno tādas krāsas kā balta, melna un brūna, padarot jūsu virtuvi izsmalcinātāku un atšķirīgu no parastās. No fotogrāfijām jums ir labas idejas, lai iedvesmotos.

Sūnu zaļās mēbeles un virsmas izskatās neparasti, taču veikalos varat atrast vairākas iespējas, kā arī iespēju pielāgot pēc savas gaumes.

Krāsa lieliski sajaucas ar koku, radot zemnieciskāku un elegantāku vidi.

Istabā zaļa sūna

Kā ar ievietošanu zaļā sūna jūsu istabā? Papildus augu izmantošanai tā dekorēšanai dažās detaļās ir iespējams izmantot krāsu, lai iegūtu drosmīgāku un relaksētāku pieskārienu: gultas veļā, galā, aizkaros un paklājos..

Ir vērts izmantot līdzsvarotu koncepciju, lai padarītu savu stūri skaistāku un izsmalcinātāku. Zaļā krāsa darbojas kā neitrāla krāsa, kas apvienojas ar citām prātīgām krāsām, padarot jebkuru vidi harmoniskāku.

Sūnu zaļā dekoru projekti ir lieliski piemēroti vienvietīgām, pāru un bērnu istabām.

Zaļā sūna vannas istabā un tualetē

Labākā kombinācija vannas istabas un tualetes tas ir sūnu zaļš ar baltu. Gaismas tonis ir ideāls pamats, lai saglabātu vidi spilgtu un plašu. Savukārt zaļais lieliski papildina, neatkarīgi no tā, vai to izmanto kā pārklājumu, vai uz konkrētas virsmas - skapis, ieliktņi, aizkari utt..

Šī tendence attiecas uz lielām un mazām vannas istabām, un jūs varat arī papildināt dekoru ar citiem zaļajiem toņiem, papildus metāla elementu iekļaušanai, lai projektam piešķirtu izsmalcinātu pieskārienu. Caur attēliem ir iespējams iegūt lieliskas idejas.

Ir no gaišākajiem toņiem līdz tumši sūnu zaļajam. Pirmais priekšlikums ir ideāli piemērots mazām vannas istabām, jo ​​slēgtie toņi apvienojas ar lielāku telpu, kā arī izlietnēm.


Patiesībā Sūnu zaļš tas ir jauks tonis, lai atjaunotu jūsu mājas dekoru. Ja jums patīk krāsa, ir vērts derēt par šo variantu. Pastāstiet mums, ko jūs domājat par padomiem, un atstājiet savus jautājumus. Mēs ceram, ka jums tas patika, veiksmi un vēl vairāk.

Mazuļu duša
Kad mums mājās ir jaundzimušie, viss ir iemesls ballēties, un, ja vēlaties vēl vienu, es jums to pasniedzu Mazuļu duša. Nezinu, kas tas ir? Skaties! S...
Guļamistabas nišas - radošas un lētas idejas
Nišas ir svarīgi priekšmeti, lai sakārtotu jebkuru telpu, un šodien mēs par to runāsim nišas guļamistabai. Skatiet idejas, kā izrotāt un sakārtot savu...
Krāsainas mēbeles - idejas iedvesmai
The krāsainas mēbeles tie ir dekorēšanas tendence, kas ir pieaugusi vairākas sezonas un piešķir dzīvespriecīgu izskatu. Skatiet dažas idejas. Ja ...